Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Füchse 5:2 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Bytom 4:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 1:2 (0:2 po s.n.)
Kolín – Havlíčkův Brod 4:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 3:4 (kon.) | Nový Jičín – Osvětim 3:4 (0:1 po s.n.)
Děčín – Klášterec nO 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:1 (kon.) | Trenčín – Zvolen 6:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:3 (4:2, 0:1, 1:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 01.09.2016, 17:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Přípravné zápasy

Konec zápasu. (19:14:25)

59:19
    Zápas se již pouze dohrává, pískán je ofsajd.

58:51
    Do konce utkání chybí něco přes jednu minutu, domácí drží dvoubrankový náskok. Ten chtěl snížit hostující Šťastný, Hrubec byl pozorný.

57:41
    Třinec právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš! Oceláři předvedli bleskurychlou protiakci a radují se z páté branky! Martin Růžička zatáhl kotouč do útočné třetiny a počkal na najížějícího RASTISLAVA ŠPIRKA! Slovenský forward z mezikruží zamířil do horního rohu Kašíkovy klece! Asistence: Martin Růžička, Jakub Petružálek.

57:31
    Podél levého hrazení se do útočné třetiny dral Kubiš, na Hrubce si ale nepřišel.

56:38
    A další důležitý zásah Libora Kašíka! Zlínský gólman tentokráte zastavil Daniela Rákose. Hosté se potom brání jen za cenu icingu.

56:14
    Kašík opět vytáhl parádní zákrok, hostující brankář zlikvidoval vylouženou šanci Marosze, i dorážku Hrni!

55:32
    Jiří Polanský schytal Noskovu bombu do ruky, třinecký forward odjíždí s bolestivou grimasou rovnou do kabiny. Snad bude Polanský v pořádku.

55:27
    Ani protiakce Zlína ale úspěch nepřinesla. Oceláři zastavili hostující akci již ve středním pásmu, poté nahodili kotouč na Kašíka. Ten raději přerušil hru.

55:06
    Sýkora obstál proti dvojici protihráčů, Kane se ale poté dostal do velmi svízelné situace, ze které nedokázal vybruslit.

54:18
    Zakázané uvolnění Zlína, hra se vrací před Kašíka.

53:53
    Hosté jsou kompletní. Kašík raději kryje puk před dotírajícím Špirkem, buly v pásmu Zlína.

53:25
    Nepřesvědčivá střela Hrni nadělala hostům velké problémy, v předbrankovém prostoru se totiž o dorážku pokoušeli Sýkora s Krepsem. Ani jeden ale kotouč netrefil.

53:07
    A hostující brankář opět úřaduje, tentokráte zastavil Polanského pokus.

52:58
    Oceláři se dlouho nemohli dostat do útočné třetiny, Zlínští dobře hlídali svou modrou čáru. Slezanům se to nakonec povedlo, střela Noska ale skončila v Kašíkově lapačce.

52:00
    Špirko při své ráně zlomil hůl, Martin Růžička poté minul kotouč. Zlínští se osvobodili.

51:40
    Hosté zachytili nepřesnou rozehrávku Špirka, vyhodit se jim ale nepovedlo. Na modré čáře dobře zapracoval Petružálek.

51:19
    Oceláři si svou aktivitou vypracovali další početní výhodu. Na trestnou lavici usedá Antonín Bořuta, který podrazil Sýkoru.

50:43
    Jankovo nahození od modré trefilo jen bránícího hráče. Kotouč se odrazil do rohu kluziště, tam jej sebrali Oceláři.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 4. Dravecký (Růžička M.), 12. Polanský (Hrabal), 17. Polanský (Hrňa, Marosz), 18. Špirko (Linhart, Petružálek), 58. Špirko (Růžička M., Petružálek) – 13. Vlach (Honejsek), 20. Bořuta (Honejsek, Vlach), 39. Kotvan (Horák, Chytil)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, M. Doudera, Hrabal (A), Galvas (A), Nosek, Jank – M. Růžička, Špirko, Petružálek (C) – Š. Ružička, Kane, Sýkora – Rákos, Kreps, Dravecký – Marosz, Polanský, Hrňa. Trenér: Vladimír Kýhos.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Blaťák, Homolek, Bořuta, Kotvan, Horák, Žižka – Chytil, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý (C) – Okál, Karafiát, Kubiš – Šťastný, Hrazdíra, Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Koliba, Mikula – Puczok, Mikler