Třinec – Zlín 5:3 (kon.) | Chomutov – Litvínov 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Füchse 5:2 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Bytom 4:2 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 1:2 (0:2 po s.n.)
Kolín – Havlíčkův Brod 4:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Mor. Budějovice – SHK Hodonín 5:3 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 3:4 (kon.) | Nový Jičín – Osvětim 3:4 (0:1 po s.n.)
Děčín – Klášterec nO 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 4:1 (kon.) | Trenčín – Zvolen 6:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:3 (4:2, 0:1, 1:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 01.09.2016, 17:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • Přípravné zápasy

Konec zápasu. (19:14:25)

59:19
    Zápas se již pouze dohrává, pískán je ofsajd.

58:51
    Do konce utkání chybí něco přes jednu minutu, domácí drží dvoubrankový náskok. Ten chtěl snížit hostující Šťastný, Hrubec byl pozorný.

57:41
    Třinec právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš! Oceláři předvedli bleskurychlou protiakci a radují se z páté branky! Martin Růžička zatáhl kotouč do útočné třetiny a počkal na najížějícího RASTISLAVA ŠPIRKA! Slovenský forward z mezikruží zamířil do horního rohu Kašíkovy klece! Asistence: Martin Růžička, Jakub Petružálek.

57:31
    Podél levého hrazení se do útočné třetiny dral Kubiš, na Hrubce si ale nepřišel.

56:38
    A další důležitý zásah Libora Kašíka! Zlínský gólman tentokráte zastavil Daniela Rákose. Hosté se potom brání jen za cenu icingu.

56:14
    Kašík opět vytáhl parádní zákrok, hostující brankář zlikvidoval vylouženou šanci Marosze, i dorážku Hrni!

55:32
    Jiří Polanský schytal Noskovu bombu do ruky, třinecký forward odjíždí s bolestivou grimasou rovnou do kabiny. Snad bude Polanský v pořádku.

55:27
    Ani protiakce Zlína ale úspěch nepřinesla. Oceláři zastavili hostující akci již ve středním pásmu, poté nahodili kotouč na Kašíka. Ten raději přerušil hru.

55:06
    Sýkora obstál proti dvojici protihráčů, Kane se ale poté dostal do velmi svízelné situace, ze které nedokázal vybruslit.

54:18
    Zakázané uvolnění Zlína, hra se vrací před Kašíka.

53:53
    Hosté jsou kompletní. Kašík raději kryje puk před dotírajícím Špirkem, buly v pásmu Zlína.

53:25
    Nepřesvědčivá střela Hrni nadělala hostům velké problémy, v předbrankovém prostoru se totiž o dorážku pokoušeli Sýkora s Krepsem. Ani jeden ale kotouč netrefil.

53:07
    A hostující brankář opět úřaduje, tentokráte zastavil Polanského pokus.

52:58
    Oceláři se dlouho nemohli dostat do útočné třetiny, Zlínští dobře hlídali svou modrou čáru. Slezanům se to nakonec povedlo, střela Noska ale skončila v Kašíkově lapačce.

52:00
    Špirko při své ráně zlomil hůl, Martin Růžička poté minul kotouč. Zlínští se osvobodili.

51:40
    Hosté zachytili nepřesnou rozehrávku Špirka, vyhodit se jim ale nepovedlo. Na modré čáře dobře zapracoval Petružálek.

51:19
    Oceláři si svou aktivitou vypracovali další početní výhodu. Na trestnou lavici usedá Antonín Bořuta, který podrazil Sýkoru.

50:43
    Jankovo nahození od modré trefilo jen bránícího hráče. Kotouč se odrazil do rohu kluziště, tam jej sebrali Oceláři.

50:05
    Doudera i Kubiš jsou na ledě, oba týmy hrají s pěti bruslaři v poli.

49:45
    Na druhé straně Hrubcovu pozornost otestoval Honejsek, Hrubec vyrazil puk do rohu kluziště.

49:20
    Martin Růžička vybojoval kotouč pro Davida Noska, třinecký bek pálil od modré. Prudká Noskova rána ale minula svůj cíl.

48:35
    Petružálek se dvakrát pokusil o překonání hostující obrany, v obou případech ale úspěšný nebyl.

48:04
    Po přerušení se strhla menší potyčka mezi Milanem Douderou a Pavlem Kubišem. Celou situaci hned v zárodku přerušil hlavní rozhodčí, který posílá oba aktéry na trestnou lavici.

48:04
    Hrubec si připisuje další zákrok, tentokráte zastavil pokus Bořuty.

47:32
    Hrubec si na druhé straně musel poradit s rychlou protiakcí. To se brankáři Ocelářů povedlo.

47:17
    Oceláři rozebrali hostující obranu, Linhart v ideální střelecké pozici ale selhal, neboť trefil jen padajícího protihráče.

46:50
    Zlín se brání jen za cenu icingu, Oceláři mohou pokračovat ve svém útočném snažení.

46:31
    Oceláři drží kotouč v útočné třetiny, zmatky v předbrankovém prostoru dělá především agilní Kane. Americký forward v třineckých službách ale zatím cestu do sítě nenašel.

45:55
    To není případ Petra Holíka, jehož tvrdou ránu musel Hrubec zastavit s vypětím všech sil.

45:30
    Do zajímavé pozice se tlačil Bořuta, v rozhodujícím okamžiku mu ale kotouč přeskočil hůl a hostující forward nedokázal zakončit.

44:44
    Hrňu při přechodu do útočné třetiny zastavuje ofsajd, modrou čáru si nepohlídal Polanský.

44:17
    Tvrdá rána Noska od modré trefila Kašíka do krku, hlavní rozhodčí raději přerušil hru.

43:51
    Hned po buly ve zlínském pásmu pálil Rákos, jeho pokus byl ale přizvednut do ochranné sítě.

43:20
    Ta končí zásahem Kašíka. Kotouč na zlínských holích.

42:53
    Hosté se ale daleko nedostali. O puk přišli hned na své modré čáře, Oceláři pokračují ve své aktivitě.

42:15
    Zlín je kompletní a vyváží kotouč ze svého pásma.

42:00
    Polanský chtěl završit hattrick, z ostrého úhlu ale Kašíka nepropálil.

41:35
    Slezané stále drží kotouč v útočné třetině. V další šanci se ocitl opět Kreps, ani tentokráte ale na Kašíka nevyzrál.

41:10
    Roth zatáhl kotouč za hostující branku, poté namazal na modré stojícímu Krepsovi. Kašík měl co dělat, aby udržel ránu třineckého útočníka.

40:36
    Oceláři se zatím nemohou dostat do útočné třetiny, Zlín dobře brání svou modrou čáru.

40:06
    Hned po šesti vteřinách poslední třetiny přichází vyloučení. Hostující David Šťastný nešetrně zajel do Hrubce, od rozhodčích si vykoledoval dvě minuty.

40:01

Druhá třetina je u konce, v ní padla jen jedna branka. Zlínské na dostřel jediné branky přiblížil Kotvan, který razantním způsobem dorazil střelu Horáka. Třetí třetina začne přibližně v 18:40.

40:00

39:58
    Dnešní utkání sleduje 1 184 diváků.

39:28
    Dvoubrankové vedení mohl Ocelářům vrátit Kane, jeho střelu z levé strany ale Kašík dokázal vyrazit.

38:21
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani snižují na rozdíl jediné trefy! Hrubec sice dokázal vyrazit střelu Oldřicha Horáka, na dorážku OLDŘICHA KOTVANA ale již byl krátký. Kotouč se odrazil od vnitřního oblouku branky! Asistence: Oldřich Horák, Filip Chytil.

37:56
    Riskantní přihrávka Marosze došla na hůl Milana Doudery, třinecký bek si poté potáhl kotouč a pálil švihem. Kašík si s jeho pokusem poradil.

37:18
    Dvě vteřiny do konce hostující přesilovky, kotouč je v Hrubcově lapačce. Zdá se, že se Zlínu tuto početní výhodu využít nepovede.

36:46
    Jednomu z hlavních rozhodčí se nelíbila slova, která k němu pronesl Tomáš Žižka. Hostující bek obdržel desetiminutový osobní trest.

36:30
    Oceláři se osvobodili, hosté musí začít od vlastní branky.

36:21
    Zlínští nepouštějí Oceláře do střední třetiny. Od modré přišla další střela, kotouč z Kotvanovy hole ale skončil jen v Hrubcově lapačce.

35:41
    Ševci dlouho kombinovali, Petružálek ale poté vystihl Blaťákův úmysl pálit od modré a zblokoval kotouč do ochranné sítě.

35:20
    Následující dvě minuty snad nabídnou lepší podívanou, na trestnou lavici totiž usedá Štefa Ružička. Přesilovka pro Zlín.

34:54
    Ke slovu se opět přihlásily nepřesnosti. Jank se pokusil o překvapivý pas za hostující obranu, kotouč ale letěl příliš rychle na to, aby jej někdo dokázal zachytit. Icing.

34:05
    Zlínští se z třineckého chvilkového tlaku oklepali, jejich rychlou odpověď ale zastavuje ofsajd.

33:31
    Polanského křižná nahrávka na Hrabala úspěch nepřinesla, hostující obrana tento manévr dobře přečetla.

32:55
    Právě tato akce rozproudila krev v ocelářských žilách. Slezané rapidně zvýšili svou aktivitu, hostující obrana má co dělat, aby domácí nepustila do vyložené šance.

31:41
    Tahle akce domácích už vzrušení na tribunách přinesla! Jakub Petružálek zatáhl kotouč do útočné třetiny, před brankou jej přenesla Rastislavu Špirkovi. Slovenský útočník ale nedokázal přehodit Kašíkův beton!

31:22
    Žádné větší vzrušení pro domácí obranu ale z toho nebylo. Ševci se dostali do ofsajdu.

30:50
    Hra pokračuje i nadále v poklidném tempu. Na ledě vidíme spíše více nepřesností, než pohledných hokejových akcí. Berani ale z jedné své špatné přihrávky vytěžili buly v útočné třetině, když kotouč zamířil rovnou na Hrubce. Třinecký gólman jej raději ukryl před dotírajícím protihráčem.

30:09
    Krátkou šermovačku o kotouč poblíž zlínské modré čáry ukončuje čárový rozhodčí pro ofsajd Ocelářů.

29:35
    Nepřesvědčivá rozehrávka hostujícího brankáře mohla skončit trefou Rákose, domácí útočník ale netrefil puk.

28:51
    První formace Ocelářů ze svého pobytu v útočné třetině brankovou akci vytěžit nedokázala, obdobně se vedlo i Draveckému, který se zastavil u modré čáry.

28:01
    Kašík si musel poradit s akcí Špirka, který se do brankoviště tlačil z pravé strany. Hostující brankář ukryl puk v lapačce, buly po jeho levici.

27:30
    Zlínští drželi kotouč v útočné třetině, Hrubec musel vyrážet střelu Horáka. Skóre zůstává neměnné.

26:53
    Hrňa se pokusil z rohu probít až před branku, pro jeho úmysl ale neměl pochopení Kotvan.

25:56
    Akce Ševců končí nepřesným pasem z hole Honejska. Oceláři si v protiútoku zase nepohlídali ofsajdové postavení.

25:21
    Na druhé straně zahrozil Linhart, jehož dělovku od modré Kašík jen vyrazil nad sebe. Z brankoviště pak kotouč uklidil Matějíček.

24:54
    Kubiš se probojoval skrz střední pásmo až před třineckou brankou, při střele mu ale kotouč z hole odebral vracející se Petružálek.

24:12
    To po Petružálkově nepřesné střele již neplatí. Oceláři se sami vyhnali do střední třetiny.

24:00
    Přesilovka domácích je u konce, Oceláři stále však drží útočnou třetinu.

23:18
    Polanský si sklepl nahození Hrabala, následný bekhendový pas na Draveckého ale přesný nebyl. Kotouč je opět v třinecké třetině.

22:50
    Oceláři se nemohou dostat do útočné třetiny, Zlínští drží kotouč v neutrální zóně.

22:11
    Oceláři se pokusili o překvapivou kombinaci na jeden dotek, zakončující Doudera ale netrefil klec. Hosté se poté osvobodili.

22:00
    Třetí přesilovka pro domácí tým. Martin Matějíček v rozporu z pravidly napadl rozehrávajícího Draveckého, hostující bek si odsedí dvě minuty.

21:40
    Kreps vyhrál buly pro Rákose, ten okamžitě pálil. Kašík jeho střelu dokázal udržet.

21:32
    Hrubec si musel poradit s pokusem Vlacha, hostující forward ale trefil jen beton brankáře Ocelářů.

21:05
    Berani nakonec domácí hráče ke střele nepustili. Nyní to jsou hosté, kdo drží útočnou třetinu.

20:38
    Oceláři drží kotouč v blízkosti Kašíkovy branky, hostujícího brankáře ale zatím neohrozili.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:49.

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku duelu, WERK ARENA zatím vidí střelecké hody. První perioda nabídla hned šest branek, o dvě více vsítili domácí Oceláři. Dvakrát se prosadil Polanský, po jedné brance přidali Dravecký a Špirko. Na straně hostů se trefili Vlach a Bořuta.

20:00

19:54
    Zlínští přeci jen snižují. Šest vteřin před závěrečným hvizdem první třetiny se kotouč dostal k nehlídanému ANTONÍNOVI BOŘUTOVI, který z mezikruží poslal kotouč do horního rohu Hrubcovy branky! Asistence: Antonín Honejsek, Roman Vlach.

19:44
    Ještě jedno buly před první sirénou, Hrubec totiž raději ukryl pokus Veselého.

19:05
    Necelá minuta do konce první periody, Zlín je opět ve vlastním pásmu.

18:48
    Ružička vybojoval kotouč a poslal jej za Kašíka, hosté musí začít od vlastní branky.

18:20
    Zlínští mohou snížit své manko. Na trestnou lavici usedá Josef Hrabal, Berany čeká druhá přesilovka.

17:11
    RASTISLAV ŠPIRKO dokonal to, co se nepovedlo Růžičkům! Největší zásluhu na čtvrté trefě Ocelářů má Tomáš Linhart, který zatáhl kotouč do předbrankového prostoru, dílo poté dokonal RASTISLAV ŠPIRKO! Asistence: Tomáš Linhart, Jakub Petružálek.

16:58
    Oceláři mohli ještě více navýšti své vedení, to by ale musel být pas Štefana Ružičky na Martina Růžičku přesnější.

16:05
    Oceláři zamkli svého soka a slaví třetí branku! Čtvrtá formace Slezanů dlouho motala hlavy hostujícím obráncům, z mezikruží pak tvrdou ránu vyslal Erik Hrňa. Kašík neudržel kotouč v lapačce a JIŘÍ POLANSKÝ dorazil puk do prázdné branky! Asistence: Erik Hrňa, Rostislav Marosz.

15:18
    Oceláři již jsou kompletní.

14:47
    Rychlou kombinaci na jeden dotek mohl do odkryté klece zakončit Vlach, střelu ale vůbec netrefil.

14:06
    Zlínu se početní výhoda zatím příliš nedaří. Oceláři se již třikrát osvobodili, do samostatného úniku se málem dostal Kane. Kotouč se po většinu času hostující přesilovky pohybuje ve střední třetině.

12:47
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Doudera M. – 2 min., podražení).

12:46
    Berani se oklepali a snižují na rozdíl jediné branky! ROMAN VLACH dostal pas do jízdy, natlačil se před Hrubce a, byť byl faulován, dokázal zavěsit kotouč pod horní tyč! Asistence: Antonín Honejsek.

11:47
    Oceláři si ihned po buly vypracovali gólovku a tu proměnili! JIŘÍ POLANSKÝ vyhrál buly na Josefa Hrabala, třinecký bek si chvíli podržel puk a poté jej bekhendem naservíroval Polanskému! Útočník Ocelářů z první pálil do odkryté sítě! Asistence: Josef Hrabal.

11:40
    Hra se po zakázaném uvolnění Zlína přesouvá před Kašíka.

10:53
    Další akce Beranů už byla o poznání nebezpečnější! Slezané se nedohodli ve střední třetině a umožnili hostům jít do přečíslení. To vedl Zdeněk Okál, který se rozhodl pro individuální zakončení! Hrubcova vyrážečka byla na svém místě.

10:40
    Ojedinělý pokus Zlína o přechod do útočné třetiny končí na modré čáře pro ofsajd. Buly ve středovém kruhu.

10:00
    Deset minut dnešního duelu je za námi, Oceláři jsou i nadále aktivnějším týmem. Do dobré šance se snažil dostat Špirko, v rozhodujícím okamžiku mu ale hostující obrana sebrala kotouč.

09:22
    A mohla z toho být druhá branka. Kašík neudržel ránu Milana Doudery, dorážka Daniela Rákose z bezprostřední blízkosti ale netrefila brankovou výseč!

08:52
    Horák si počkal na Krepsovu kličku a odebral mu kotouč. Zlínský obránce ale poté nedokázal dostat puk za modrou čáru, Oceláři stále kombinují v útočné třetině.

08:16
    Oceláři jsou opět před Kašíkem. Rána Draveckého z mezikruží byla tečována nad hostující klec, domácí ale stále drží puk ve své moci.

07:33
    Okál dostal pas za třineckou obranu, zlínského útočníka ale v rozhodující chvíli zklamal kotouč a Okál nedokázal nabrat rychlost. O puk jej rychle připravil vracející se Hrabal.

07:18
    Šťastný je na ledě, Berani jsou v kompletu.

07:13
    Nosek velmi rychle projel střední pásmo, na modré se poté nijak nerozpakoval a tvrdě vystřelil. Kašík kryje kotouč mezi betony, buly po levici hostujícího brankáře.

06:58
    A v nejbližších vteřinách ani nevystřelí. Nepřesnost Petružálka umožnila hostům vyhodit.

06:42
    Slezané jsou nastěhováni v útočné třetině, na Kašíka ale zatím nevystřelili...

05:55
    Ocelářům se v početní výhodě zatím příliš nedaří, Zlínští opět odpalují kotouč za Hrubcovu branku.

05:34
    Ján Sýkora se snažil natlačit do střelecké pozice, v mezikruží ale stál proti přesile hostujících hráčů. Zlín se osvobozuje.

05:17
    Ta je ale pro ofsajd zastavena. Na trestnou lavici usedá David Šťastný, který se provinil podražením.

05:05
    Hráči s drakem na hrudi dostanou druhou početní výhodu. Slezané nyní hrají ve výhodě.

04:38
    Kotouč se po vhazování dostal k Blaťákovi, jeho pumelice od modré ale Hrubce nezaskočila.

04:29
    Menší nepřesnost v rozehrávce Ocelářů umožňuje Zlínu návštěvu útočné třetiny. Icing, buly pro Hrubcově pravici.

04:08
    Oceláři mohli své vedení okamžitě zdvojnásobit, Polanského důraz na brankovišti ale své ovoce nepřinesl. Kašík tuto těžkou situaci ustál.

03:34
    Oceláři se rychle vrátili do útočné třetiny a otevírají gólový účet zápasu! Martin Růžička si tentokráte zahrál na asistenta, když třinecký útočník obkroužil branku a namazal VLADIMÍROVI DRAVECKÉMU! Slovenský forward tvrdou ranou k tyči propálil bezmocného Kašíka! Asistence: Martin Růžička.

03:19
    Hrabal pokazil nahrávku od modré čáry, do protiakce mohl jít Vlach. Hostující forward však neměl potřebnou rychlost.

02:57
    Kašík vyrazil ránu Hrabala od modré, hosté se poté osvobodili.

02:26
    Akce Ocelářů končí hvizdem hlavního sudího a prvním trestem zápasu. Oldřich Horák sekl Daniela Rákose, Slezané mají první početní výhodu.

01:56
    Kašíka ve zlínské bráně ale neohrozili. Zlínské ven ze třetiny dostal Okál, který ze střední vzdálenosti poslal pozdrav Hrubcovi. Třinecký brankář chytil puk lapačkou a rychle rozehrál.

01:18
    Čerstvá posila Ocelářů Cory Kane zatáhl kotouč do útočné třetiny, zpětná přihrávka na Draveckého ale přesná nebyla. Puku se však zmocnil Linhart a Oceláři pokračují v útočné třetině.

00:30
    Úvodní střídání žádnou větší šanci nepřineslo. Ševci se sice zásluhou Chytila probojovali do útočné třetiny, Hrubce ale ohrozit nedokázali.

00:01

Hráči jsou na ledě, utkání začne za pár okamžiků. Domácí Oceláři hrají v bílých dresech, PSG ve žlutých.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, M. Doudera, Hrabal (A), Galvas (A), Nosek, Jank – M. Růžička, Špirko, Petružálek (C) – Š. Ružička, Kane, Sýkora – Rákos, Kreps, Dravecký – Marosz, Polanský, Hrňa. Trenér: Vladimír Kýhos.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Blaťák, Homolek, Bořuta, Kotvan, Horák, Žižka – Chytil, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý (C) – Okál, Karafiát, Kubiš – Šťastný, Hrazdíra, Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Koliba, Mikula – Puczok, Mikler.

Oceláři Třinec

Hráči s drakem na hrudi o minulém víkendu odehráli popradský Tatranský pohár. Slezané se postupně utkali s domácím Popradem, švédským Örebrem a finským Lahti. Družina trenérů Kýhose, Kopřivy a Muchy bojovala o celkové turnajové prvenství, v pomyslném finále ale těsně padla s Pelikány. Tři těžké zápasy ve třech dnech byly dobrou prověrkou před blížící se extraligou, generálku na ní obstará duel proti Zlínu.

Turnaj v Popradu předčasně skončil pro Zbyňka Irgla, který odstoupil v zápase proti Örebru po zásahu pukem. Jeho zdravotní stav dle prvotních informací nebyl vážný, otázkou zůstává, kdy se útočník Ocelářů opět zapojí do tréninku. Zdravotní obtíže zatím do tréninku nepouštějí ani Lukáše Jaška. Naskočit do utkání naopak jsou připraveni další dva útočníci Daniel Rákos a Martin Růžička.

Poslední zápas Ocelářů

Pelicans Lahti – Oceláři Třinec 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Pöyhönen (Repo), 25. Hovinen (Sopanen, Blood), 41. Blood – 11. Kane (Hrabal, Sýkora), 54. Petružálek (Jank, Kane).
    Rozhodčí: Snášel – Bednár, Šoltés.
    Vyloučení: 8:7.
    Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.
    Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.

Sestava Lahti: Juvonen – Pietilä, Manelius, Leimu, Blood, Puistola, Lassen, Pöyhönen, Rukajärvi, Hovinen – Kangasniemi, Sopanen, Rekonen, Toivola, Tyrväinen, Björninen, Alanne, Siikonen, Koivisto, Erkinjuntti, Fomin, Vartiainen, Heino, Kivelä, Repo.

Sestava Ocelářů: Hamerlík – Jank, Hrabal, Linhart, Roth, Michal Roman, Nosek, Kania, Galvas – Adamský, Kane, Sýkora – M. Kovařčík, Špirko, Petružálek – Ružička, Polanský, Dravecký – Marosz, Kreps, Cienciala.

PSG Zlín

Sedmé místo po základní části loňského ročníku poslalo Berany v předkole na Oceláře. Pětizápasová bitva nakonec šťastněji dopadla pro Zlín, kterému postup v prodloužení pátého duelu vystřelil kapitán Veselý. Mužstvo trenéra Rostislava Vlacha ale ve čtvrtfinále nestačilo na Spartu.

Tým PSG v předsezónním období přišel o devítku hráčů, mezi příchody však nalezneme zajímavá jména. Z Čerepovce se do Zlína vrátil obránce Miroslav Blaťák, z Mountfieldu pak na Zimní stadion Luďka Čajky znovu zamířil útočník Antonín Honejsek. Zlínští v přípravě zatím odehráli osm klání s vyrovnanou bilancí 4:4. Naposledy PSG přehrálo prvoligový Havířov.

Poslední zápas Zlína

HC AZ Havířov – PSG Zlín 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 55. min Štumpf (Pechanec) – 30. Veselý (Roman Vlach, Bořuta), 33. Matějíček (Okál, Žižka).
    Rozhodčí: Fiala, Šutara – Gančarčík, Čaja.
    Vyloučení: 4:3.
    Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.
    Diváci: 2 009.
    Průběh utkání: 0:2, 1:2.

Sestava Havířova: Laco – Krisl, Lenďák, Petran, Korím, Seman, Nesvadba, Bahounek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Meidl, Kotala, Bednář – Pořízek, Pechanec, Štumpf – Orság, Matula, Gřeš. Trenéři: Mikeš, Janeček, Littner.

Sestava Zlína: Šafránek – Horák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Bořuta, Blaťák – Gago, Holík, Říčka – Honejsek, Roman Vlach, Veselý – Okál, David Hrazdira, Kubiš – Šťastný, Chytil, Ondráček.

Hezký čtvrteční podvečer z třinecké WERK ARENY! Tipsport extraliga se kvapem blíží, do startu české nejvyšší hokejové soutěže zbývá osm dní, Oceláři Třinec a PSG Zlín dnes sehrají svůj poslední přípravný duel. Utkání začíná v 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 4. Dravecký (Růžička M.), 12. Polanský (Hrabal), 17. Polanský (Hrňa, Marosz), 18. Špirko (Linhart, Petružálek), 58. Špirko (Růžička M., Petružálek) – 13. Vlach (Honejsek), 20. Bořuta (Honejsek, Vlach), 39. Kotvan (Horák, Chytil)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Blaťák, Homolek, Bořuta, Kotvan, Horák, Žižka – Chytil, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý (C) – Okál, Karafiát, Kubiš – Šťastný, Hrazdíra, Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Koliba, Mikula – Puczok, Mikler