Lotyšsko – Černá Hora 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Faerské ostrovy 1:1 (kon.) | Rusko – Rakousko 1:1 (kon.)
Arménie – Bulharsko 0:1 (kon.) | Bosna – Švýcarsko 0:0 (kon.) | Gruzie – Chorvatsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Skotsko 4:0 (kon.) | Wales – Lucembursko 1:1 (kon.) | Finsko – Německo 0:1 (kon.)
Srbsko – Irsko 3:2 (kon.) | Portugalsko – Řecko 1:0 (kon.) | Turecko – Bělorusko 1:0 (kon.)
Itálie – Andorra 3:0 (kon.) | Anglie – Norsko 6:1 (kon.) | Izrael – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.)
S. Makedonie – Sev. Irsko 2:0 (kon.) | Belgie – Česko 2:1 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 3:1 (kon.)
Francie – Island 2:0 (kon.)
Gruzie
2:2 (1:1)
Chorvatsko
Úterý 06.09.2016, 17:30 • David Abashidze Stadium, Zestafoni, Gruzie (kapacita: 4 558 diváků) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Ode mě je to k tomuto utkání vše, ale již od 20:45 se na vás budu těšit u on-line přenosu z utkání kvalifikace na ME mužů mezi Gibraltarem a Řeckem. (19:26:42)

Dnešní utkání je u konce a týmy si body přeci jenom rozdělí. Záhy po začátku druhé půle se sice Gruzie dostala zpátky do vedení, když se prosadil Katčarava, ale Chorvati dokázali brankou Pericy kontrovat už v 62. minutě. V závěru sice hosté měli ještě nějaké šance, avšak na dobře chytajícího Kupatadzeho si potřetí nepřišli

90+5

90+4
    Na začátku čtvrté minuty nastavení Brekalo fauloval Tevzadzeho. Zdá se, že předchozí šance byla jednou z posledních možností Chorvatska.

90+3
    Kupatadze dokázal vyboxovat nepříjemný centr a následná vysoká přihrávka už dolétla až za brankovou čáru.

90+2
    Ještě jeden rohový kop nyní získávají hosté! K jeho rozehrání už běží Brekalo.

90+1
    Probíhá první minuta nastavení. Míč je na polovině hostujícího celku, ale v kombinaci jsou právě Chorvati.

90
    Velký závar na hranici šestnáctky Gruzie! Akce vyústila ve střelu Vlašiće, avšak ten přízemním pokusem těsně minul!

88
    Domácí obléhali pokutové území a dostali Chorvaty pod velký tlak. Ten ovšem nevyústil k zakončení.

87
    Další nepřesné zakončení obstaral Marko Rog. Zdá se, že v závěru utkání by potřebovali fotbalisté více klidu na zakončení.

86
    Na druhé straně zakončoval Charaišvili, nicméně jeho pokus z úctyhodné dálky se nevlezl do prostoru brány.

85
    Rohový kop sice neznamenal nebezpečí, ale Chorvati zůstali nastěhováni na útočné polovině a Milić dokázal vypálit. Ze strany rozvlnil jen boční síť.

83
    Chorvaté dokázali vrátit přetažený centr zpět k šestnáctce a Rog se okamžitě odhodlal ke střele. Tu Kupatadze vytáhl nad bránu.

82
    Katčarava už je na nohou, ale zatím musí zůstat za postranní čárou. Toho by hostující hráči mohli využít.

81
    Nepříjemně se teď u postranní čáry střetl Katčarava s Bertolcem a zdá se, že domácí hráč bude potřebovat minimálně ošetřit. Střídat už však Gruzie nemůže.

80
    Rohový kop hostů nic nepřinesl a tak se bleskovým výpadem prezentovali Gruzínci. Zakončení nakonec zbylo na Tevzadzeho, jenž minul.

79
    Rychlý protiútok Chorvatska byl roztažen napravo, kde stál Brekalo! Ten okamžitě pálil, ale Kupatadze byl na místě.

77
    Jemal Tabidze dostal křeče a to je i pro něj konečná. Na hřišti už se místo něj pohybuje Gagi Mergvelašvili.

76
    Hosté naposledy střídají. Nevýrazného Domagoje Pavičiće kouč Chorvatska nahradil Lukou Capanem.