Přerov – Warriors Brno 5:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 0:3 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 4:7 (kon.)
K. Vary – Kobra 7:3 (kon.) | Letňany – PZ Kladno 8:5 (kon.) | Liberec – Tábor 3:2 (po pr.)
Vítkovice – Zlín 4:2 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 0:1 (kon.) | Sparta – Ústí n/L 10:2 (kon.)
Havířov – HK MD Šumperk 6:1 (kon.) | Třinec – Poruba 2:0 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 3:2 (3:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Jihlava 4:6 (kon.) | Kometa Brno – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:7 (kon.)
HC Kometa Brno
3:5 (1:2, 0:1, 2:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 08.09.2016, 18:03 • DRFG Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 3. kolo

Utkání je u konce! Domácí nakonec obrat nedotáhli, hosté v závěru přidali dvě branky a odvážejí si po výhře 5:3 z Brna všechny tři body. (20:15:07)

59:58

59:52
    Žďár právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Po buly se kotouč dostal k JAKUBU ČERNOHORSKÉMU, který ze středního pásma po ledě trefil opuštěnou branku Brna – 3:5! Bez asistence.

59:40
    Kotouč opustil hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

59:24
    Domácí to zkoušejí bez brankáře.

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

59:23
    Kometě čas utíká strašně rychle, hosté se nyní osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:48
    Domácí se opět dostali do pásma, hosté však kotouč rychle vyhodili.

58:31
    Hosté jsou znovu do vedení a jsou blízko výhře! Obraně Komety pláchl zcela volný JIŘÍ PUCZEK, který si před Kašparem přehodil kotouč na forhend a zakončil o tyč za záda brněnského brankáře – 3:4! Asistence: Jaromír Pytlík.

58:23
    Ta však netrvala příliš dlouho. Jan Klodner se provinil sekáním a oba týmy budou hrát ve čtyřech.

57:58
    Komplikace pro Brno! Hráčská lavice je opět potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odpyká Jakub Malý.

57:38
    Domácí mohli dokonat obrat! V přečíslení dostal skvělý pas Čajkovič, v pádu ale zakončit do poloodkryté branky nedokázal!

57:14
    Pytlík dobře vypálil příklepem kolem beka, jeho pokus nakonec Kašpar ukryl v rukavici.

56:59
    Oba celky nyní předvádějí velmi opatrnou hru, ani jede z nich nechce udělat větší chybu.

56:15
    Kometa právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno a vše se schyluje k prodloužení! Po další dlouhé kombinaci se k puku dostal aktivní Kavický, který nabil touš na modrou čáru ADAMOVI STUDENÉMU, jenž prudkou ránou těsně nad ledem zamířil přesně k levé tyči – 3:3! Asistence: Daniel Kavický, Dominick Vašíček.

55:50
    Domácí trpělivě kombinovali, až vypálil Vašíček, ale do jeho střely skočil jeden z obětavých beků.

55:15
    Šance pro Brno. Vyloučen je hostující Jaromír Pytlík na dvě minuty za krosček v útočném pásmu.

55:06
    Taktéž akci hostů zastavil opět ofsajd, hra je v posledních minutách výrazně kouskována.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 5. Kavický (Vašíček, Konečný), 54. Kavický (Studený, Jedlička), 57. Studený (Kavický, Vašíček) – 11. Pytlík (Puczek, Klodner), 11. Jindra (Hromádka), 37. Pytlík (Primožič), 59. Puczek (Pytlík), 60. Černohorský

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Masár, Holemý, T. Sedláček, Kučeřík, Furch, J. Sedláček, Studený, Kala – Žák, Popelka, Konečný, Meluzín, Jedlička, Malý, Čajkovič, Kavický, Rašovský, Vašíček (C), Bartes, Brůžek.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd (Novotný) – Pachl, Poizl (C), Klodner, Černohorský, Čermák, Pytlíková, Tomín – Vlk, Pytlík, Malenovský, Boštík, Trejbal, Hromádka, Jindra, Primožič, Puczek, Tomek, Štola.

Rozhodčí: Held – Musil, Kleprlík.