Ufa – Minsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Jokerit 3:1 (kon.) | Kazaň – Viťaz 3:2 (2:0 po s.n.)
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Soči – Vladivostok 6:5 (kon.) | Spartak Moskva – Chabarovsk 1:0 (kon.)

Dinamo právě vstřelilo branku!
    Gól v přesilové hře. Jegor Dugin se pokusil o střelu. Byla z toho přihrávka na volného MAXIMA KARPOVA, který měl už snadnou práci. Odrazil kotouč od brankáře za brankovou čáru. 3:1 pro Dinamo. Asistence: Jegor Dugin.
    17:32 Maxim KARPOV - 1:2

17:32
    Aleksej Makljukov vystřelil od modré čáry. Kotouč Martinš Karsums posunul na volného MAXIMA KARPOVA, který posílá hostující celek dvě a půl minuty před koncem první třetiny do vedení. Asistence: Martinš Karsums, Aleksej Makljukov.
    14:00 Maxim BEREZIN - 1:1

14:00
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Domácí tým se z ničeho nic dočkal vyrovnání. Dan Sexton našel před brankou stojícího MAXIMA BEREZINA, který si dokázal poradit s brankářem. Neftěchimik vyrovnává stav zápasu. Asistence: Dan Sexton.
    Maxim KARPOV - 0:1

01:35
    Hosté se dostávají do vedení. Domácí brankář nestačil na střelu MAXIMA KARPOVA, který otevírá skóre zápasu. Asistence: Jegor Dugin.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Berezin (Sexton) – 2. Karpov (Dugin), 18. Karpov (Karsums, Makljukov), 40. Karpov (Dugin)

Neftěchimik Nižněkamsk: Chakimov (Lisutin) – Lekomcev, Rjasenskij, Berezin, Bryncev, Ljamin, Ščitov, Fazylzjanov, Ogurcov – Sexton, Gynge, Sallinen – Koňkov, Jakimov, Polygalov – D. Makarov, P. Kulikov, K. Makarov – Chajrullin, Kitarov, Stas.
    Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – A. Osipov, I. Nikulin, Robinson, Barancev, Makljukov, Hietanen – A. Galimov, Gorovikov, Tarasov – Kokujov, Rybakov, Sopin – Karsums, Dugin, Karpov – Podšendjalov, Cvetkov, Fjodorov.

Rozhodčí: Andris Ansons, Viktor Gashilov – Pyotr Alyoshin, Alexander Nesterov