Jekatěrinburg – Barys 3:2 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Novokuzněck 1:0 (kon.) | Ufa – Vladivostok 4:2 (kon.)
    Petr KOUKAL - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.

Rozhodující nájezd proměnil PETR KOUKAL.

3. série
    2:1
    Koukal prostřelil Karlssona mezi betony a domácí tak vítězí v samostatných nájezdech.

2. série
    1:1
    Dawes to udělal skvěle a taktéž překonal brankáře střelou mezi betony.

1. série
    1:0
    Monja prostřelil Karlssona mezi betony a domácí tak vedou 1:0.

61:55
    Dvě obrovské šance domácích! Nejdříve se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu Timašov, jeho pokus však dokázal Kolesnik vyrazit mimo tři tyče. Následně se ke střele z mezikruží dostal Simakov, ale i jeho jedovatou střelu dokázal Kolesnik chytit!

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

56:43
    Tičar našel skvělou křižnou přihrávkou v levém kruhu úplně volného Buchteleho, ten však následně nedokázal v obrovské šanci prostřelit Kolesnika!

56:09
    Timašov vyslal na branku střelu od modré čáry, jeho pokus ještě před Kolesnikem tečoval Garejev, ale kotouč následně orazítkoval pouze horní tyč Kolesnikovi branky!

55:15
    Domácí budou hrát přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Ilja Lobanov.

54:09
    V obrovské šanci se ocitl Mingalejev, který se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho povedenou střelu však dokázal Kolesnik skvěle chytit a stav utkání je tak stále nerozhodný 2:2.
    50:36 Ilja LOBANOV - 2:2

50:36
    Astana právě vstřelila branku!
    Hosté vyrovnávají na 2:2! ILJA LOBANOV napřáhl ke střele od modré čáry, jeho pokus mířený k levé tyči skončil za bezmocným Ustinskijm. Asistence: Maxim Chudjakov a Nursultan Belgibajev.

44:57
    Dawes se ocitl s kotoučem sám poblíž branky soupeře, jeho následný střelecký pokus mířený k pravé tyči však skončil jen těsně vedle!

41:47
    Timašov se dostal ke střele blízko Kolesnika, ten však jeho pokus mířený k pravé tyči dokázal svým pravým betonem vyrazit mimo tři tyče.

40:49
    Hosté střídají brankáře. Místo Henrika Karlssona přichází do branky Vitalij Kolesnik.
    40:27 Brandon BOCHENSKI - 2:1

40:27
    Hosté ihned na začátku třetí třetiny snižují na 2:1! BRANDON BOCHENSKI dostal skvělou přihrávku před branku od levého mantinelu, jeho následný střelecký pokus skončil v síti. Asistence: Ivan Kučin.
    31:28 Nikolaj TIMAŠOV - 2:0

31:28
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! NIKOLAJ TIMAŠOV se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho první pokus dokázal Karlsson ještě svým levým betonem vyrazit. Kotouč se však následně dostal opět k TIMAŠOVOVI a druhý pokus tohoto forvarda už Karlsson nedokázal chytit. Asistence: Alexej Simakov a Denis Mingalejev.

27:51
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hru vysokou holí odsedí Arťjom Garejev.

27:03
    Domácí budou hrát další přesilovku. Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval Jevgenij Rymarev.

24:06
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Ivan Kučin.

22:43
    Vasilevskij napřáhl ke střele od modré čáry, jeho tvrdý pokus však skončil těsně vedle levé tyče!

22:15
    Tičar se dostal ke kotouči v mezikruží, následně vyslal na branku střelu, kterou však Karlsson skvěle chytil!

17:04
    Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Kevin Dallman.

14:37
    Obrovská šance domácích! Torčenjuk se řítil s kotoučem podél levého mantinelu sám proti brankáři, těsně před ním však ještě přihrál napravo úplně volnému Garejevovi, který však střelou z první trefil pouze přesunujícího se Karlssona!

14:02
    Další velká šance domácích! Andersen se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu, jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však dokázal Karlsson svou vyrážečkou vyrazit mimo tři tyče.
    13:33 Petr KOUKAL - 1:0

13:33
    Domácí nakonec využívají svou přesilovou hru! Tičar vyslal na branku střelu od modré, tu ještě dokázal Karlsson vyrazit. Kotouč se však následně dostal pouze k PETRU KOUKALOVI a ten na dvakrát dokázal prostřelit Karlssona. Rozhodčí ještě ověřovali branku u videorozhodčího, ale nakonec jí uznali. Asistence: Bez asistence.

11:43
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Ivan Kučin.

11:38
    Obrovská šance domácích! Hosté si mezi sebou neporozuměli ve vlastní pásmu a kotouč doslova darovali Megalinskijmu, ten však následně branku přestřelil, ale kotouč se ještě dostal k Turbinovi, ale ani on nedokázal prostřelit Karlssona, který tentokrát předvedl skvělý zákrok.

07:11
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Denis Mingalejev.

06:44
    Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za podražení odsedí Nikita Ivanov.

06:02
    Tičar se skvěle prokličkoval s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží, jeho povedený pokus však dokázal Karlsson skvěle vyrazit mimo tři tyče!

03:23
    Bochenski se dostal ke střele z mezikruží, jeho povedená střela však orazítkovala pouze pravou tyč Ustinskijho branky!

Martin Penker

Branky a nahrávky: 14. Koukal, 32. Timašov (Simakov, Mingalejev), rozh. náj. Koukal – 41. Bochenski (Kučin), 51. Lobanov (Chudjakov, Belgibajev)