Vsetín – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Technika Brno – Opava 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 3:4 (0:1 po s.n.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 7:3 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 5:0 (kont.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 2:1 (3:2 po s.n.)
Nymburk – Písek 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Bílina 10:5 (kon.)
Klatovy – Děčín 1:4 (kon.) | Kobra – Sokolov 1:4 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 2:5 (kon.)
Trutnov – Řisuty 1:2 (kon.) | Kolín – David Servis 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:1 (3:0, 1:1, 2:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 14.09.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 1. kolo

Ve Vsetíně propukají oslavy prvního vítězství v letošní sezoně. O skalpu Bobra rozhodli domácí Valaši již v první třetině, kdy dostali kotouč za Plška celkem třikrát. Bobři se vzpamatovali v prostředním dějství, ale stačili pouze snížit na 3:1. Závěrečnou periodu už domácí tým kontroloval a ještě vylepšil skóre. Ode mne je to pro dnešek vše, ze Vsetína vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na shledanou. (19:56:08)

59:39
    Hromada si ještě připisuje zákrok, proti ráně Fojtíka.

59:20
    Utkání už se pouze dohrává.

59:07
    Valašské Meziříčí v plném počtu.

58:00
    Slibný pokud Šilhavého, který Čáp jen tak tak vytěsnil.

57:10
    Vsetínský Lapač začíná oslavovat, stadionem se nese chorál vysoký jalovec, jenž si valašští fanoušci v minulosti přivlastnili jako vítězný pokřik, který se později chytil i na ostatních stadionech v Česku.

57:07
    Znovu se vylučuje a znovu na straně Bobrů, kapitán hostí Michal Nedbálek dostává dvě minuty za hrubost.

56:16
    Bobři jsou v plném počtu.

55:39
    Vsetín vykombinoval střeleckou pozici pro Mojžíše, jeho projektil však pouze otestoval pevnost nových vsetínských mantinelů.

54:30
    Kolaříkova rána šla těsně nad branku Čápa, Bobři následně vyhazují.

54:16
    Závěrečné minuty zpestří početní výhoda Vsetína, dvě minuty za podražení fasuje Mikel.

53:12
    Tempo hry výrazně opadlo, Bobři už jsou si nejspíš vědomí, že dnešní utkání je pro ně ztracené, Vsetín se snaží hrát v maximální pohodě.

52:05
    Vsetínští hrají opět ve velké pohodě, ve třetí třetině kontrolují stav a navíc dokázali přidat další dvě branky.

50:50
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Nádherná kombinace Vsetínských přináší již šestou branku v síti Bobrů. Vše začalo u Kolaříka, ten si vyměnil pozici s Kobylíkem, jenž před brankou našel osamoceného DOMINIKA POKORNÉHO a ten dokázal dostat kotouč za bezmocného Čápa. Asistence: Richard Kobylík, Jan Kolařík.

50:25
    Fojtík nyní zachytil kotouč ve středním pásmu a upaloval sám na Hromadu, branku však vůbec netrefil a jeho pokus skončil až v ochranné síti, vhazuje se ve středním pásmu.

49:57
    Střelecký pokus Hořanského byl sražen a končí v ochranné síti, vhazuje se po levici brankáře Čápa.

49:09
    Atmosféra na Lapači je dnes vynikající, domácí fanoušci si užívají vysokého vedení, pochválit však musíme i hostující skupinku fanoušků, která vytrvale podporuje své hráče.

49:09
    Na světě je pátá branka Vsetína! Postarala se o ni znovu první formace zelenožlutých, do přečíslení tři na jednoho ujel Kucharzcyk společně s Čuříkem a LUKÁŠEM FINSTERLE, všichni se s kusem černé gumy pomazlili a posledně jmenovaný zavěsil. Asistence: Radim Kucharczyk, Jakub Čuřík.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 8. Pokorný (Kolařík), 10. Vávra (Kucharczyk, Čuřík), 18. Janáček, 37. Finsterle (Čuřík), 50. Finsterle (Kucharczyk, Čuřík), 51. Pokorný (Kobylík, Kolařík) – 31. Fojtík (Kubo)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Šurý) – Janáček, Khrapak, Kobylík, Žák, Mojžíš, Hryciow, Bílek – Pokorný, Čech, Vávra, Zúbek, Kolařík, Shiafotdinov, Kajaba, Finsterle, Čuřík, Daněk, Hořanský, Kucharczyk.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek Čáp 40. – Chroboček, Mikel, Nedbálek, Štědrý, Vydra, Žabčík – Baroš, Brunec, Dvořák, Fojtík, Kubo, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický, Studený.

Rozhodčí: Netopil – Blaha, Goňa.