Guatemala – Itálie 1:5 (kon.) | Austrálie – Brazílie 1:11 (kon.) | Paraguay – Vietnam 7:1 (kon.)
Ukrajina – Mosambik 4:2 (kon.)
Guatemala
1:5 (1:3)
Itálie
Čtvrtek 15.09.2016, 01:00 • Coliseo el Pueblo, Cali (Kolumbie) • Mistrovství světa

Itálie s přehledem tento zápas vyhrála poměrem 5:1. Rodolfo Fortino se na tom podílel třemi přesnými zásahy. (02:25:15)

39:40
    Už se pravděpodobně nic nestane.

39:25
    Guatemalský brankář rozehrává míč, jeho pas byl však nepřesný, a tak hraje soupeř.

39:00
    Italská střela je zblokovaná, to už se hraje poslední minuta hry. Evropský celek vede s přehledem.

38:00
    Dvě minuty do konce zápasu. Závěr se nese v poklidném duchu.

37:55
    Italský brankář si připisuje zákrok po střele z velké vzdálenosti.

37:36
    Italský celek zvládl zejména druhou polovinu zápasu výborně takticky, nepustil soupeře do žádných šancí, sám dvě branky vstřelil.

36:50
    Tým vedený jako domácí se snaží s výsledkem něco udělat, ale času už nemá mnoho.

36:30
    V poklidném tempu se zápas dohrává, je jasné, který tým utkání vyhraje.

36:08
    Guatemala si vyžádala oddechový čas.

35:30
    Guatemala se snaží jak jen to jde, zatím však marně hledá recept na defenzivu Itálie.

35:00
    Pět minut zbývá do konce druhého poločasu a zápasu.

34:50
    Dostáváme se do finální části druhého poločasu.

34:16
    Další italský střelecký pokus je po rozehrávce rohového kopu zblokovaný.
    33:32 LEGGIERO - 1:5

33:32
    Itálie právě vstřelila branku!
    LUCA LEGGIERO dává gól. Guatemala propadla v útoku a hráči se nedokázali vrátit. Leggiero měl snadnou úlohu, poslal míč do prázdné branky.

32:47
    Guatemala moc dobře ví, že její situace není ani trochu dobrá. Zkouší střílet ze všech možných pozic. Zatím neúspěšně.
    31:25 FORTINO - 1:4

31:25
    RODOLFO FORTINO to vzal na sebe. Mohl přihrávat, rozhodl se ale pro zakončení, které končí brankou. Hattrick pro tohoto hráče.

30:50
    Rychlé přenesení hry do rohu a následný centr před branku úspěch neslavil.

30:00
    Polovina druhé poloviny je pryč. Itálie kontroluje míč na polovině, Guatemala útočit zatím nemůže, nedokáže totiž získat míč.

28:30
    Italský celek kombinuje na polovině hrací plochy, do zakončení se nijak nehrne.

27:42
    Výborné čtení hry nyní předvedl brankář Guatemaly, který si připisuje důležitý zákrok.

27:02
    Po delší době jsme viděli zajímavou akci na straně Itálie Ferriera nedosáhl na přihrávku od spoluhráče, míč končí v autu.

26:00
    Šest minut hry ve druhém poločase je pryč, Guetamele se nedaří hrát aktivněji. Itálie dominuje dění na hrací ploše.

25:35
    Více ze hry má Itálie, která díky povedené první polovině vede o dvě branky.

25:03
    Guatemala má k dispozici rohový kop, po kterém se do výraznější šance nedostala.

24:40
    Brankář William Ramirez se vytáhl proti soupeři, když italské hráče vychytal ve výborných pozicích.

23:43
    Po dlouhé době se jeden nebo druhý tým dostal do zakončení. Rána italského hráče byla nepřesná.

22:39
    Italský brankář výborně vytáhl míč letící do branky. Následovat bude rohový kop proti evropskému celku.

21:56
    Pokus o zakončení jednoho z hráčů Itálie byl zblokovaný.

21:46
    Volný kop pro Italy. Sehrané to nebylo vůbec špatně, ale brankář zůstal nepřekonaný.

21:46
    Žlutou kartu dostává Humes (Guatemala).

21:20
    Italové zahájili druhý poločas velmi aktivně.

20:23
    Druhý poločas začal, pokud chtějí reprezentanté Guatemaly pomýšlet na výhru, musí jednoznačně přidat.

20:01

Itálii vyšel první poločas podstatně lépe, vede 3:1.

18:29
    RODOLFO FORTINO měl před brankou dostatek prostoru pro zakončení. Míč se k němu po rohovém kopu odrazil od tyčky a měl čas pro zamíření. 3:1 pro Itálii.

18:17
    Hezká akce Italů končí střelou mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

18:12
    Ramizer vyrazil míč jen do autu, rozehrávka pro Itálii.

17:50
    Itálie se snaží rozebrat obranu soupeře, to se zatím nedaří, střel v této části hry je k vidění velmi málo.

17:00
    Tři minuty zbývají do konce prvního poločasu.

16:53
    Italské zakončení mířilo výrazně mimo branku. Guatemalský brankář zasahovat nemusel.

16:26
    Jihoamerický tým má k dispozici rozehrávku z dobré vzdálenosti. Ke střele na branku to však nevedlo.

16:00
    Další minuta hry je pryč, vyloženou šanci momentálně neregistrujeme.

15:20
    Brankář Guatemaly Ramirez nakopl míč přes celé hřiště. Branku soupeře neohrozil.

15:00
    Pět minut zbývá do konce prvního poločasu, stále platí těsné italské vedení.

14:33
    Guatemala nyní střídá hráče, Itálie faulovala poněkud zbytečně soupeře.

14:01
    V poklidném tempu se blíží první polovina do své finální fáze. Ani jeden celek momentálně nechce chybovat.

13:36
    Další rána italského hráče, výsledek? Mimo branku.

13:23
    Brankář Guatemaly míč dokázal naprosto v pohodě chytit, rána se střelci absolutně nepovedla.

12:40
    Hra je nyní přerušena, Guatemala se pokusila o rychlý brejk. Následuje oddechový čas Itálie. Kouč má svým svěřencům co říct.

12:00
    Dvanáct minut hry v prvním poločase je pryč. Itálie vede nad Guatemalou 2:1.

11:37
    Itálie kontroluje hru, ke střele se zatím neodhodlala. Hraje hodně takticky.

11:19
    Itálie se snaží najít skulinku v obranném postavení soupeře, zatím se to ale nedaří.

10:52
    Sledujeme poměrně rychlé přenášení hry ze strany na stranu. Proti jiným zápasům na turnaji se v tomto výrazně méně přerušuje hra.

10:06
    Skvělé přenesení hry nyní předvedla Itálie a brankář Ramirez musel být pozorný, aby neinkasoval.

09:53
    Znovu se tým z Jižní Ameriky dostal do zakončení, ani tentokrát z toho nebyl přímý pokus na branku.

08:48
    Italský hráč se dopustil faulu, následovat bude rozehrávka týmy, který je veden jako domácí.

08:28
    Guatemala se pokusila o střelu. Dobrý pokus Alana Aguilara byl zblokovaný obránci Itálie.

07:30
    Guatemala pokračuje v aktivní nátlakové hře, sledujeme rychlý futsal, který nabízí mnoho zajímavých momentů.

07:03
    Guatemala právě vstřelila branku! SERGIO ROMANO se snaze zastavit míč jej však tečoval do vlastní branky. Italský hráč si dává vlastní branku, díky niž je Guatemala ve hře.

06:08
    Konečně přišel střelecký pokus, ale Roman Alvarado trefil jen před sebou stojícího obránce.

05:31
    Guatemala nemůže vymyslet akci, rozehrává na polovině hrací plochy, ale přes obránce se nemůže dostat.

05:00
    Pět minut hry je pryč. Sledujeme zatím jednostranně se vyvíjející skóre. Italové se dostali do vedení 2:0, které tak nějak v pohodě drží.

04:25
    Jose Mansilla se pokoušel individuální akcí překonat obranu Itálie. Velmi rychle zjistil, že to jen tak nepůjde.

03:54
    Guatemala se snaží něco vymyslet na útočné polovině, ale nemá dostatek prostoru pro zakončení. Italská obrana hraje velmi dobře.
    03:28 LEGGIERO - 0:2

03:28
    Zaváhání brankáře Guatemaly dokázal potrestat LUCA LEGGIERO povedenou střelou. Itálie se dostává do dvoubrankového vedení.

02:44
    Tým, který prohrává, má nyní k dispozici rohový kop. Následný střelecký pokus byl zblokovaný.

02:04
    RODOLFO FORTINO se jako vůbec první Ital dostal ke střele na branku a hned prostřelil brankáře Guatemaly. Italové se dostávají do vedení.

01:35
    Více ze hry má Guatemala, ale zakončení se jí zatím nedaří.

01:09
    Tým vedený jako domácí hraje hodně dobře takticky. Nedává soupeři mnoho prostoru pro kombinace.

00:46
    Nyní se do zakončení dostala také Itálie, ale braku minula

00:21
    Guatemala začala aktivněji, do zakončení se dostal Santizo, ale brankáře Itálie překonat nedokázal.

00:01

Guatemala: Ramiraz (Merida) – Alvarado, Wanderley, Gonzales, Santizo, Humes, Mansilla, Patrick, Enriquez, Sandoval, Aguilar, Santizo, Arevalo.

Itálie: Mammarella (Miarelli, Molitierno) – Lima, Leggiero, Honorio, Fortino, Ercolessi, Romano, Cesaroni, Dos Santos, Merlim, Murilo, Giasson.
    Tabulka skupiny C.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům futsalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Guatemala a Itálie.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky: 8. Romano (vla.) – 3. Fortino, 4. Leggiero, 19. Fortino, 32. Fortino, 34. Leggiero

Karty:   22. Humes (GUA)