Hr. Králové – Kovo Praha 2:3 (kon.) | Rakovník – Plzeň 2:6 (kon.) | Sudoměřice – Kert Park Praha 4:2 (kon.)
Letohrad – Ústí n/L 3:2 (1:0 po s.s.) | Pardubice – Kladno 2:3 (0:1 po s.s.)

Kert Park právě vstřelil branku!
    Na 2:4 snižuje LIBOR TOPOLÁNEK krásnou střelou z dálky. Bez asistence.

41:22
    Kert snižuje stav zápasu. TOMÁŠ FEJFAR prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Libor Topolánek.

34:12
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Čtvrtou branku Sudoměřic střílí MILAN SKYBA. Asistence: Jan Kaluža, Adam Hruboš.

30:01

30:00

29:47
    Sudoměřice vstřelili další branku díky přesné trefě JANA KALUŽY. Asistence: Jozef Liška.

22:33
    Adam Hruboš střílí druhý gól dnešního zápasu. Bez asistence.

15:01

Druhá třetina zatím začínat nebude. Na hřišti je velké množství vody a stále prší. Uvidíme, zda se zápas dnes vůbec dohraje.

Máme za sebou první třetinu, kterou vyhráli domácí Sudoměřice gólem Adama Hruboše. Uvidíme zda druhá třetina začne včas, protože opravdu vydatně prší a nevypadá, že by se počasí hned tak umoudřilo.

15:00

09:57

Přihrávku Dominika Mišíka výborně zužitkoval ADAM HRUBOŠ a posílá Sudoměřice do vedení. Asistence: Dominik Mišík.

00:01

Dnes nás čeká třetí kolo CCM extraligy hokejbalu. Domácí Sudoměřice mají na svém kontě zatím jednu výhru ze dvou zápasů. Kert vede tabulku extraligy, protože jako jediný tým zatím oba zápasy vyhrál, když naposledy porazil mistry z Pardubic. Kdo zvítězí v tomto duelu se dozvíme dnes odpoledne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Marek Danielik

Branky a nahrávky: 10. Hruboš (Mišík), 23. Hruboš, 30. Kaluža (Liška), 35. Skyba (Kaluža, Hruboš) – 42. Fejfar (Topolánek), 45. Topolánek