Zlín – Sparta | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 1:0 (kon.) |
Alavés – La Coruňa | 0:0 (kon.) |
Karviná – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Třinec – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Jihlava | 1:0 (kon.) |
Benfica – Braga | 3:1 (kon.) |
Zenit – Kazaň | 4:1 (kon.) |
Arka – Cracovia | 1:0 (kon.) |
konec
Deportivo Alavés
0:0
(0:0)
Deportivo La Coruňa
Jakub Kopřiva
Branky:
Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval
Diváci:
Karty: 9. Alexis (DAL), 58. Deyverson (DAL), 80. García (DAL) – 25. Gama (DEP), 68. Arribas (DEP), 76. Albentosa (DEP), 89. Andone (DEP)
Neproměněná penalta:
Deportivo Alavés:
Pacheco – Femenía, Alexis, Laguardia, Carnero García, Hernández – Méndez (64. Katai), García (C), M. Llorente, I. Gómez (72. Toquero) – Deyverson (89. Santos).
Náhradníci: Ortolá – Santos, D. Torres, Toquero, Krstičić, Vigaray, Katai.
Trenér:
Deportivo La Coruňa: Lux (C) – Juanfran, Albentosa, Arribas, Luisinho – Gama (80. Guilherme), C. Borges, Mosquera, Fajr – Andone, Moreno.
Náhradníci: Tytoń – Bergantiños, Colak, Laure, Gil, Valle, Guilherme.
Trenér:
Náhradníci: Ortolá – Santos, D. Torres, Toquero, Krstičić, Vigaray, Katai.
Trenér:
Deportivo La Coruňa: Lux (C) – Juanfran, Albentosa, Arribas, Luisinho – Gama (80. Guilherme), C. Borges, Mosquera, Fajr – Andone, Moreno.
Náhradníci: Tytoń – Bergantiños, Colak, Laure, Gil, Valle, Guilherme.
Trenér:
Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval
Diváci:
Deportivo La Coruňa je na tom podobně. Hosté v prvním kole porazili Eibar, pak remizovali s Betisem a naposledy prohráli s Bilbaem. La Coruňa má tedy na svém kontě čtyři body a je na dvanáctém místě.
Alavés – La Coruňa 1:1
La Coruňa – Alavés 2:1
Alavés – La Coruňa 1:0
La Coruňa – Alavés 0:2
La Coruňa – Alavés 6:0
Deportivo Alavés: Pacheco – Femenía, Alexis, Laguardia, Carnero García, Hernández – Méndez, García (C), M. Llorente, I. Gómez – Deyverson.
Náhradníci: Ortolá – Santos, D. Torres, Toquero, Krstičić, Vigaray, Katai.
Deportivo La Coruňa: Lux (C) – Juanfran, Albentosa, Arribas, Luisinho – Gama, C. Borges, Mosquera, Fajr – Andone, Moreno.
Náhradníci: Tytoń – Bergantiños, Colak, Laure, Gil, Valle, Guilherme.
Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.