Bayern – Hertha 3:0 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 0:0 (kon.) | Schalke – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.)
W. Brémy – Mohuč 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
3:0 (1:0)
Hertha BSC
Středa 21.09.2016, 20:00 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 4. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (21:53:30)

Dnešní utkání v Allianz Aréně sledovalo 75 000 diváků!
    Bayern dnes naprosto dominoval, svědčí o tom i poměr držení míče, který je 71% - 29% pro bavorský celek.

Rozhodčí nic nenastavoval, Bayern vítězí 3:0 a je stále stoprocentní! Famózní formu Bayernu potvrdili ve druhém poločase ještě dva hráči. V 69. minutě se prosadil po veliké chybě Allana Thiago Alcântara a za další 3 minuty ho následoval střídající Arjen Robben. Bayern vyhrál zaslouženě, měl spoustu šancí. Zaručeně nejvíc jich spálil Robert Lewandowski, kterému dnes zkrátka nebylo přáno. I bez jeho gólové pomoci však domácí vyhráli zaslouženě 3:0.

90

90
    Bayern si zkrátka kráčí pro další vítězství. Hertha už ani moc nevzdoruje, přesto se hosté drží míče na své polovině.

89
    Valentin Stocker posunul na Allaguiho, který stál přesně na hranici šestnáctky Bayernu Mnichov. Střelu střídajícího fotbalisty ovšem Manuel Neuer zneškodnil bez potíží.

88
    Arjen Robben zkoušel svým lobem vysunout do akce Roberta Lewandowského, jenže tentokrát Bayernu štěstí nepřálo, jelikož Robbenův pas zachytil Niklas Stark. Následně se do velké šance dostal Philipp Lahm, ovšem toho vychytal Jarstein.

87
    Manuel Neuer se opět předvedl a daleko z vlastní branky, i z vlastního vápna, zbavil v souboji jeden na jednoho ve vzduchu Sami Allaguiho míče!

86
    Na následný rohový kop bavorského celku si naběhl Thiago, který dostal přihrávku od Robbena. Autor druhé branky však moc dlouho kombinoval a nakonec o míč přišel.

85
    Arjen Robben zkoušel uvolnit Thiaga, který však nedokázal udržet míč a dopředu tak šel Julian Schieber. Ten měl ovšem stejný problém.

84
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Mitchell Weiser, přichází Sami Allagui.

83
    Pekarík přesouval hru podél postranní čáry dopředu na polovinu Bayernu, jenže Herthě se zde zkrátka nedaří usadit.

82
    Kingsley Coman přenechal Lewandowskému, který okamžitě posunul na Davida Alabu. Aktivní bek opět centroval do šestnáctky Berlína, jenže zde jeho míč odrazila hostující obrana.

81
    Z onoho volného přímého kopu však nic nevzešlo, neboť obrana Bayernu Mnichov si letící centr bezpečně pohlídala a přesunula míč na druhou půlku.

80
    Za faul na Plattenhardta dostal Arturo Vidal (BAY) žlutou kartu.

80
    Čeká nás něco málo přes deset minut. Bayern zatím jednoznačně dominuje a Herthě nedává k ničemu prostor. Dokáží hosté vsítit ještě alespoň jednu branku? Nyní budou mít příležitost z volného přímého kopu po faulu na Plattenhardta.

79
    Thiago Alcântara svým centrem poslal opět hru až k brance Herthy, jenže zde si vzal míč Plattenhardt, který přenechal Lustenbergerovi. Záložník Berlína ovšem balón posléze ztratil.

78
    Kingsley Coman hned našel nesobeckou přihrávku Philippa Lahma, který se pokoušel vysunout Robbena do další akce. Tentokrát se ovšem hostující obrana nenechala překonat.