Sparta – Slavia 5:0 (kon.) | Brno – Plzeň 4:2 (kon.)
AC Sparta Praha
5:0 (3:0)
SK Slavia Praha
Středa 21.09.2016, 11:00 • TCM Strahov - tráva • Celostátní liga staršího dorostu • 2. kolo

90
    Konec zápasu. (12:55:07)

81
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Mareček, přichází Philipp Tvaroh.

79
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lauricella, přichází Mareš.

79
    Žlutou kartu dostává Vejvar (SK Slavia Praha).

75
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Plachý, přichází Boula.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Sedláček, přichází Čajkovský.

74
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Novotný, přichází Frýdek.

71
    Sparta právě vstřelila branku!
    ZIDENIN MUSTEDANAGIĆ dostal míč za obranu přes obránce a propálil se štěstím gólmana.

69
    Havelka si narazil se svými spoluhráči a poslal na Přibyla nebezpečnou střelu. Ten ji dokázal zneškodnit, míč ale neudržel. Ten se dostal k KARLOVI TVAROHOVI, který po minutě na hřišti dává čtvrtý gól!

68
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Fortelný, přichází K. Tvaroh.

61
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Čermák, přichází Havrda.

60
    Další míč za obranu Slavie, který tentokráte propadl k Fortelnému.Ten ale střílel těsně mimo.

56
    Žlutou kartu dostává Fortelný (AC Sparta Praha).

54
    Novotný šel sám na bránu a v obtížné situaci trefuje tyč!

46

Sparta v závěru druhého poločasu rozstřílela Slavii třemi góly a po zásluze tak vede 3:0. Slavia závěr zápasu vůbec nezvládla a bude mít v druhém poločase co dělat, aby náskok letenských stáhla.

45

43
    Centr po faulu propadl k ONDROVI NOVOTNÉMU, který z bezprostřední blízkosti vystřelil a se štěstím propálil gólmana Přibyla.

42
    Krejdl za zákrok loktem ve výskoku vidí žlutou kartu.

40
    Mustedanagič poslal kolmici na RICHARDA SEDLÁČKA, který zakončil pěknou střelou na bližší tyč branky Přibyla.

Adam Kolář

Branky: 37. Novotný, 40. Sedláček, 43. Novotný, 69. Karel Tvaroh, 71. Mustedanagić

Karty:   56. Fortelný (SPA) – 42. Krejdl (SLA), 79. Vejvar (SLA)

AC Sparta Praha: Kotek – Mustedanagič, Burda, Plechatý, Dudl, Plachý (75.Boula), Mareček (81.P.Tvaroh), Havelka, Sedláček (75.Čajkovský), Novotný (74.Frýdek), Fortelný (K.Tvaroh)
    Náhradníci: Bačkovský, P. Tvaroh, K. Tvaroh, Flak, Boula, Frýdek, Čajkovský

SK Slavia Praha: Přibyl – Vyskočil, Žežulka, Pardubský, Lauricella (79.Mareš), Bucha, Čermák (61. Havrda), Krejdl, Vejvar, Stropek, Beňo
    Náhradníci: Mareš, Pek, Husenský, Stehno, Lauricella, Havrda, Toman

Rozhodčí: Lech – Polena, Plzák