Bologna – Sampdoria 2:0 (kon.) | Atalanta BC – Palermo 0:1 (kon.) | Chievo – Sassuolo 2:1 (kon.)
Empoli – Inter 0:2 (kon.) | Janov – Neapol 0:0 (kon.) | Juventus – Cagliari 4:0 (kon.)
Pescara – Turín 0:0 (kon.) | AS Řím – Crotone 4:0 (kon.) | Udinese – Fiorentina 2:2 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:1 (0:0)
U.S. Citta di Palermo
Středa 21.09.2016, 20:45Italská Serie A • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:47:58)

Domácí jsou v šoku a hosté slaví! Atalanta byla téměř celou dobu jasně aktivnějším týmem, ale všechny své šance zahodila a v samém závěru nedokázala vystupňovat svůj tlak. Hosté se ke konci začali osmělovat a v 89. minutě zaskočili soupeře, když se po rohovém kopu prosadil Ilja Nestorovski, který zařídil první výhru Palerma v tomto ligovém ročníku.

90+5

90+5
    Kessié si teď chtěl vymodlit penaltu pádem na kraji šestnáctky, ale za tohle se v 95. minutě pokutový kop opravdu pískat nedá.

90+4
    Kessié se dostal s míčem až za hranici šestnáctky, ale poté pálil zpoza dvou bránících hráčů jen vysoko nad horní tyč.

90+3
    O rozpoložení domácích hráčů vypovídá zcela zbytečný faul Massiela, který u rohového praporku nakopl Nestorovskiho, za což si "vysloužil" žlutou kartu.

90+2
    Hosté kombinují na útočné polovině a domácí působí zcela zaskočeně.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut, což je poměrně dost času, ale Palermu se zatím daří držet hru daleko od své brány.
    89. Ilja NESTOROVSKI - 0:1

89
    Palermo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je hodně studená sprcha pro Atalantu! Na rohový kop si naběhl ILJA NESTOROVSKI, který nohou usměrnil balón přesně mezi brankáře a bližší tyč, čímž v 89. minutě posílá Palermo do vedení.

89
    Po zmatcích ve vápně Atalanty následuje další roh pro hosty.

88
    Přetažený centr prodloužil do autu jeden z domácích hráčů, takže u balónu zůstane Palermo.

88
    Palermo získává rohový kop, což mu teď náramně vyhovuje.

87
    Žlutou kartu dostává Thiago Cionek (U.S. Citta di Palermo).

86
    Kdepak, hra domácího týmu už je plná zbrklosti a nepřesností. Tohle "smrdí" bezbrankovou remízou.

85
    Tlak domácího týmu by měl v těchto chvílích gradovat, ale místo toho se k balónu začínají častěji dostávat hosté.

84
    Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Alessandro Diamanti, přichází Norbert Balogh.

84
    Paloschi si v šestnáctce zpracoval vysoký balón, ale poté trefil jen bránícího hráče. Pomezní sudí navíc signalizoval ofsajd, takže případná branka by stejně neplatila.