Táborsko akademie – Tachov 0:2 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:1 (6:7 po pen.) | Štěchovice – Chrudim 1:0 (kon.)
FC Táborsko akademie
0:2 (0:1)
FK Tachov
Neděle 25.09.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 7. kolo

To je z mé strany vše, hezkou neděli. (12:09:36)

Je dobojováno. Tachov byl dnes lepším celkem a nakonec porazil rezervu Táborska 2:1. Nutno dodat, že hosté vyhráli zcela zaslouženě.

90+1

90
    Žlutou kartu dostává Kočí (FC MAS Táborsko B).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Utkání se už pouze dohrává. Hosté se snaží držet míč a šetřit cenné vteřinky.

85
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a pět minut před koncem utkání se stav nemění.

84
    Rohový kop pro Tachov.

83
    Po dlouhém nákopu se do zakončení dostal jeden z hostujících hráčů, ale jeho rána přesná nebyla.

80
    Je před námi posledních deset minut, tak uvidíme, zda domácí alespoň zdramatizují tento zápas.

77
    Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Tachov kontroluje své vedení a nikam samozřejmě nepospíchá.

74
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a domácí celek i nadále prohrává o dvě branky.

74
    A další roh pro domácí celek.

73
    První rohový kop pro Táborsko.

71
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.

69
    Hostující celek je na koni a stále se tlačí dopředu. Tachov je nyní jasně lepší a myslím si, že o tři body dnes už nepřijde.

66
    Tachov právě vstřelil branku!
    A o vítězi je asi definitivně rozhodnuto, protože po další akci jde Tachov do vedení o dvě branky. DOMINIK HRADECKÝ se dostal do vápna a pohodlně překonal Blažka.

63
    Domácí se snaží něco vymyslet, ale dnes se jim směrem dopředu vůbec nedaří a Tachov si kráčí pro cenné vítězství.

60
    Ale ani sedmý roh Tachova nepřinesl druhou branku. U míče jsou domácí, kteří kombinují pouze na své polovině.

59
    Je tu další rohový kop pro Tachov.

58
    A na druhé straně se neujala ani střela hostujícího Mlynaříka.

55
    Po rychlé akci to vyzkoušel jeden z domácích hráčů, ale jeho ráně scházela přesnost a rozehrávat bude Houdek, který nikam samozřejmě nepospíchá.

53
    Ani z pátého rohu nic nebylo a stav se tedy nemění. Tachov stále vede o jednu branku.

52
    A je tu další rohový kop pro Tachov.

50
    Z rohu ale nic nebylo a dopředu se hned vydali domácí, jenže jejich kombinace k ničemu nevedla.

49

48
    Hosté vstoupili do druhého poločasu aktivně a hned se tlačí před domácí branku.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

První poločas je za námi. Sledujeme duel, ve kterém je lepší Tachov, který se také prosadil a nad rezervou Táborska vede po prvním poločase 1:0.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Po rohovém kopu zakončil jeden z hostujících hráčů, ale míč skončil nad brankou.

43
    Po velké chybě šel hostující hráč zcela sám na Blažka, ale ten si s jeho zakončením poradil a míč vyrazil na rohový kop!

42
    A další útočná akce Tachova skončila nepřesnou střelou a od své branky bude rozehrávat Blažek.

41
    Žlutou kartu dostává Šácha (FK Tachov).

40
    Naopak na druhé straně měl práci Blažek, ale se střelou si poradil a stav se nemění.

38
    Další snažení skončilo útočným faulem, takže na tahu jsou hosté, kteří nikam samozřejmě nepospíchají.

37
    Domácí se dostali k několika centrům, ale ani z jednoho nic nebylo. Nutno dodat, že Tachov dnes velmi dobře brání.

35
    Táborsko je nyní možná o něco aktivnější, ale v útočné fázi se mu zatím příliš nedaří.

33
    Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci poblíž velkého vápna, ale nakonec z toho byla jen velmi nepřesná střela.

31
    A po bleskové akci se jeden z hráčů Tachova dostal do zakončení, ale jeho projektil postrádal přesnost.

30
    Hosté opět kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Blažek.

28
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav utkání se nemění. Tachov stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

27

25
    Hra se trochu vyrovnala a nyní je to spíše boj uprostřed hrací plochy. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je pochopitelné.

22
    Tachov je opět u míče a kombinuje, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Blažek.

20
    Obraz hry je stále stejný. K vidění je pouze mnoho nepřesností na obou stranách a na druhou branku stále čekáme.

18
    Tachov je stále o něco aktivnější, ale ve finální fázi se hostům nedaří podle představ.

16
    Nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme. Tachov i nadále vede o jednu branku.

14
    Ale Tachov se dostal rychle k míči a bylo z toho další zakončení, ovšem ani to nebylo přesné.

12
    Z rohu ale nic nebylo a snažení Tachova nakonec skončilo útočným faulem, takže na tahu je rezerva Táborska.

11
    Po bleskové akci je tu první rohový kop pro Tachov.

10
    Domácí ale výrazně přidali a po inkasované brance jsou aktivnější.

8
    Po rychlé akci se do zakončení dostal i domácí hráč, ale jeho rána přesná nebyla a Houdek tedy práci neměl.

6
    A ze své aktivity vytěžil Tachov první branku a jde tedy už v šesté minutě do vedení. Prosadil se MARTIN HOFFMANN.

4
    A po další akci se jeden z hostujících hráčů dostal ke střele, ale branku netrefil a rozehrávat bude Blažek.

3
    Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a stále se tlačí dopředu. Domácí borci se zatím pouze brání.

1
    Jako první se dopředu vydal Tachov, ale akce hostujícího celku velmi rychle skončila.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

FC MAS Táborsko B: Blažek – Landovský, Novák, Peterka, Kočí, Froněk, Fulnek, Chotovinský (C), Turek, Škarda, Bakule
    Náhradníci: Týnavský, Rabiňák, Kostka, Hňup

FK Tachov: Houdek – Hájovský, Matas (C), Šácha, Knakal, Hoffmann, Kyndl, Dvořák, Folejtar, Mlynařík, Hradecký
    Náhradníci: Ruda, Habart, Butnaru, Stružka, Žipaj

Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Aubrecht.

Poslední vzájemné zápasy

Tachov – Táborsko B 3:0
    Táborsko B – Tachov 2:1
    Tachov – Táborsko B 1:0
    Táborsko B – Tachov 3:0

FC MAS Táborsko B se zatím v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze tři body, když doma porazil 3:2 Králův Dvůr. K tomu ale přidal šest porážek a při skóre 6:25 je na posledním místě. Táborsko by tedy dnes potřeboval pořádně zabrat.

FK Tachov je na tom o něco lépe. Hosté vybojovali zatím jedenáct bodů a při skóre 11:14 se nachází na dvanácté pozici. V posledním kole Tachov nezvládl domácí utkání s Chrudimí, které podlehl 0:2. Dnes mají tedy hosté co napravovat.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. ČFL má na programu další zápasy sedmého kola a my budeme sledovat duel mezi rezervou Táborska a Tachovem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.