Táborsko akademie – Tachov 0:2 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:1 (6:7 po pen.) | Štěchovice – Chrudim 1:0 (kon.)
po penal. (6:7)
SK Převýšov
1:1 (1:0)
SK Viktorie Jirny
Neděle 25.09.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

SK Převýšov: Vízek – Veselka, Jarkovský (C), Černý, Karal) – Špidlen, Sedláček, Labík, Kraják, Věchet – Bastin
    Náhradníci: Petr, Zezula, Labík, Krejčík, Runkas, Novák

SK Viktorie Jirny: Otáhal – Parys, Hruška, Čepelák – Škorvánek, Pokorný, Dubský, Kocourek, Kejha (C) – Vondráček, Melechovský
    Náhradníci: Poráčanin, Vandas, Stöckner, Awuku

Rozhodčí: Petřík – Hurych, Musil.

Příjemné nedělní dopoledne u sledování důležitého zápasu o čelo České fotbalové ligy! Druhý Převýšov vyzve loňského vítěze třetí ligy a nyní čtvrtý tým tabulky z Jiren!

1

1
    Jirny začaly na východě Čech aktivně a hned z první akce se dostaly do kloudného zakončení. Melechovský však pálil mimo tři tyče.

2
    Na druhé straně přišel volný přímý kop Převýšova, střílený centr na přední tyč však defenzíva Viktorie dokázala v pohodě odvrátit.

4
    Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů ale svého soka do pokutového území nepouští.

5
    Přijde nyní šanci Jiren z volného přímého kopu těsně za pokutovým územím?

6
    K exekuci se nakonec odhodlal hostující Vondráček, jeho točená střela na vzdálenější tyč se ale minula s úspěchem.

7
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic zde máme úvodní branku dnešního zápasu! Hrubá chyba stoperů hostujícího týmu, kteří se nedohodli v kombinaci, umožnili JAKUBU ŠPIDLENOVI zakončení z hranice pokutového území, který nadýchanou ranou trefil na milimetry přesně – 1:0!
    7. ŠPIDLEN - 1:0

10
    Domácí jsou po vstřelené brance psychicky nahoře a snaží se o další úder. Do nitra velkého vápna se pokusil prodrat Sedláček, přes vracejícího se beka Viktorie ale neprošel.

12
    Vhazování kousek od rohového praporku přineslo pouze centr z nohou hostujících fotbalistů, Převýšov následně míč odkopl do bezpečí.

13
    Jirny mají k dispozici další standardní situaci z výhodné pozice, všichni hlavičkáři míří do pokutového území.

14
    Ani nyní se hostům brankáře Vízka zaměstnat nepodařilo, převýšovský gólman bude vykopávat z klidu.

15
    Na druhé straně zkusil štěstí zpoza pokutového území Bastin, ani jemu se míč mezi tři tyče vměstnat nepodařilo.

16
    Další šanci dostanou fotbalisté Převýšova z rohového kopu.

17
    Rychle rozehraný roh mířil na malé vápno, tam však nejvýše vyskočil hostující Parys.

19
    Útočná odpověď Viktorie končí mávaným a následně pískaným ofsajdem.

20
    Tomáš Labík po dvaceti minutách hry mohl znovu ohrozit hostující branku. Na pravé straně udělal chytrou kličku do středu, následné zakončení ale postrádalo razanci. Balon se v poklidu dokutálel až k brankáři Otáhalovi.

21
    Střílený centr se Kocourkovi vůbec nepovedl, brankář Vízek pouze zkontroloval cestu balonu do zámezí.

22
    Melechovský se hodně šikovně uvolnil na pravé straně, jeho střela byla obráncem tečována. Naštěstí pro Převýšov brankář Vízek stihl zareagovat a poskakující míč sebrat do svých rukavic.

24
    V posledních minutách jsou přece jen více u balonu Jirny, které se snaží o vstřelení vyrovnávací branky. Zatím marně.

25
    Hlavičkovaná v pokutovém území přináší první roh pro Jirny v dnešním zápase.

26
    V pokutovém území Převýšova se tentokrát neblýskalo, z následné protiakce je pískán Bastinův ofsajd.

27
    Další samostatná akce Aleše Melechovského končí ztrátou, jeho kličku do středu obránci soupeře bez potíží přečetli. Následně si chtěl hostující útočník vykoledovat alespoň faul, ani tady ale nepochodil.

29
    Obléhání pokutového území Jiren nic kloudného nepřineslo, míč z klidu pošle do hry hostující Otáhal.

30
    Rychlá kombinace Jiren přinesla pouze sražený centr a další rohový kop pro hosty.

31
    Centr od rohového praporku přistál na noze Melechovského, který se pokusil o nůžky. Z toho vyplynul pouze útočný faul.

32
    Kousek od pokutového území Viktorie to hráči Převýšova přehnali s kombinací, na tahu jsou tak znovu hosté.

34
    Ztráta domácích ve středu hřiště nabídla založení rychlé akce pro Vondráčka, který posunul balon na levou stranu na volného Melechovského. Jeho sražený centr znamená další roh pro Jirny.

35
    Centr od rohového praporku v poklidu zaplul do náruče domácího brankáře Vízka.

36
    Bastin to nyní myslel hodně chytře, jemné pošťouchutí balonu do pokutového území ale nakonec svého adresáta nenašlo.

37
    Praporek asistenta rozhodčího je znovu nahoře, na vině je další ofasajd hostujícího týmu.

38
    Dnes poprvé musel do své kapsičky sáhnout hlavní rozhodčí, který za faul na polovině hřiště udělil žlutou kartu převýšovskému Jiřímu Černému.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut, šancí jsme zatím viděli poskrovnu.

42
    Hraje se především ve středu hřiště, daleko od obou branek dnešních soupeřů.

44
    V závěru prvního poločasu se ještě snažili domácí o změnu skóre, střela zpoza pokutového území ale byla nepřesná.

45

Rozhodčí nakonec v první půli nenastavil ani minutu a poslal hráče okamžitě do šaten. Mnohem spokojenější mohou být zatím domácí, kteří díky Špidlenově ráně vedou nejtěsnějším možným způsobem. Šancí jsme v Převýšově viděli málo a věříme, že úroveň hry se do druhého poločasu zlepší.

46

47
    Jirny vstoupily do druhé půle aktivně a ihned se těší ze zisku rohového kopu.

48
    Hosté měli možnost si centr od rohového praporku zopakovat, ani tentokrát ale nebezpečí nepřišlo.

50
    Viktorie je v úvodu druhého poločasu výrazně aktivnější, současný lídr tabulky se soustavně brání.

51
    Vzápětí naopak mohli odpovědět domácí fotbalisté, z jejich nadějného protiútoku tři na dva ale nakonec vůbec nic nebylo.

53
    Další útočná akce Převýšova znovu končí pouze odkopem brankáře Otáhala.

56
    Viktorie se snaží obléhat pokutové území Převýšova, zatím marně. Všechny útoky hostí končí nepřesnostmi.

58
    Hostující Vondráček se dokázal individuálně procpat až do pokutového území a střelou po zemi protáhl brankáře Vízka! Gólman Převýšova zachránil svůj tým a míč ukryl do své náruče!

60
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Daniel Kocourek, přichází Pavel Vandas.

63
    O žádné galapředstavení se rozhodně nejedná, sledujeme spíše bojovné utkání s řadou osobních soubojů. Stále má navrch tým Převýšova.

65
    Jirny dostávají k dispozici sedm rohový kop v dnešním zápase, ohrozit branku soupeře ale ještě kloudně nedokázaly.

66
    A u tohoto tvrzení můžeme zůstat i nyní.

68
    Sympatická kombinace domácího týmu navedla balon až do šestnáctky soupeře, k zakončení však nikoliv.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu se převaha Viktorie vypařila, u míče jsou daleko častěji domácí fotbalisté.

71
    Z ničeho nic mohl Převýšov vstřelit druhou branku! Po rohovém kopu došlo k závaru na malém vápně, odkud jeden z domácích hráčů tvrdou ranou jen o kousek minul branku Otáhala!

72
    František Škorvánek je taktéž oceněn žlutou kartou.

73
    Chvíli na to se žlutí znovu na hostující straně, za ostrý zákrok je po právu "označen" Tomáš Dubský.

75
    Tomáše Labíka nahradí jeho bratr Jan Labík.

76
    Jirny právě vstřelily branku!
    Necelých patnáct minut před koncem zápasu hosté srovnávají stavu! Přízemní centr z levé strany proletěl až na malého vápno na ALEŠE MELECHOVSKÉHO, který ho v poklidu uklidil do domácí sítě – 1:1!
    76. MELECHOVSKÝ - 1:1

79
    Domácí rázem přeřadili na vyšší obrátky, z nabídnutého rohového kopu ale branku Otáhala neohrozili.

83
    Domácí Petr Veselka inkasoval žlutou kartu.

85
    Rohový kop hostujícího týmu našel Aleše Melechovského, který ale hlavou přestřelil branku Převýšova.

86
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Sedláček, přichází Karej Krejčík.

87
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vladimír Pokorný, přichází Radek Stöckner.