Kanada – Rusko | 5:3 (kon.) | | | Švédsko – Tým Evropy | 2:3 (po pr.) |
K. Vary – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Ufa – Záhřeb | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Toljatti – Riga | 4:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Vladivostok | 3:0 (kon.) |
Čerepovec – Kunlun | 2:0 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jokerit | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk | 3:1 (kon.) |
Petrohrad – Chabarovsk | 4:1 (kon.) | | | Soči – Jekatěrinburg | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Barys | 5:4 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Jihlava | 4:3 (po pr.) | | | Pardubice – Slavia | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Zlín – Vsetín | 8:3 (kon.) |
Ústí n/L – PZ Kladno | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Vítkovice – Přerov | 3:0 (kon.) |
HC Plzeň – Letňany | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Žďár n/S | 1:5 (kon.) | | | Kobra – HC Litvínov | 2:11 (kon.) |
Kladno – Sparta | 2:8 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 5:3 (kon.) |
St. Louis – Columbus | 7:3 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 3:4 (kon.) | | | Nitra – Martin | 5:2 (kon.) | | | Košice – Žilina | 6:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 2:3 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 3:2 (kon.) |
Králův Dvůr – Mělník | 2:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – Vel. Meziříčí | 3:4 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 2:1 (kon.) |
Studénka – Krnov | 4:6 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Rosice | 0:0 (odl.) | | | Žabonosy – Jesenice | 4:3 (kon.) |
Bohemians – Lomnice n/P | 2:7 (kon.) | | | Slaný – Lev Benešov | 10:2 (kon.) | | | Soběslav – Hluboká n.V. | 4:8 (kon.) |
Č. Krumlov – Humpolec | 13:2 (kon.) | | | HC Vimperk – Žirovnice | 1:2 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B | 2:5 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – SHK Hodonín B | 2:5 (kon.) | | | Rakovník – Vlašim | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 7:1 (kon.) |
Litvínov – Zlín sledge | 0:8 (kon.) | | | Litvínov – Studénka Sledge | 0:19 (kon.) | | | Karlovy Vary – Zlín sledge | 3:2 (kon.) |
SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 6:3 (kon.) | | | SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge | 1:4 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 0:0 (odl.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 1:5 (kon.) |
po prodl.
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3
(1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
PZ Kladno
38:27
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Petr Hašek – 2 min., hákování).
|
|
34:04
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jan Vokurka – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
29:48
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Štěpán Turek – 2 min., hákování).
|
|
26:23
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Ondřej Volráb – 2 min., hákování).
|
|
15:06
|
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vít Šindelář – 2 min., vražení na hrazení).
|
Branky a nahrávky:
7. Costa (J. Tůma, Šindelář), 52. Magasanik (Janoušek, Sitár) – 3. M. Čermák (Routa), 11. Routa (M. Čermák, Vokurka), 62. M. Čermák (Volráb, Routa)
Rozhodčí: Vyštejn – Lichtenberk, Michajličenko
Diváci: 137
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Volke (Kmoch) – Polata, V. Tůma, Šešina, Sitár, Kříž, Magasanik, Kolbaba – Tot, Bláha, T. Čermák, Costa, Šindelář, J. Čermák, Janoušek, J. Tůma, Dohnal.
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Volráb, Erben, Dobrovolný – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Ploch, Darsa, Routa, Brabec, Turek, Pejchal, Černý, M. Čermák.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
PZ Kladno: Novotný (Pulec) – Vokurka, Teinitzer, Volráb, Erben, Dobrovolný – Hrubý, Hašek, Kraus, Šťastný, Ploch, Darsa, Routa, Brabec, Turek, Pejchal, Černý, M. Čermák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vyštejn – Lichtenberk, Michajličenko
Diváci: 137
Josef Cestr
@Hyddaw