Pátek 30.09.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna • Liga juniorů

Po odpískání dohrál Šala (OPA) soupeře u hrazení a odchází na dvě minuty.

48:13
    Dobrá teč před Šimečkem, ten na poslední chvíli stačil tělem kotouč zastavit.

47:02
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířovský tým pokračuje ve spanilé jízdě PATRYK DOBRZYNSKI nejprve orazítkoval tyč, ale kotouč se k němu nakonec vrátil a v pádu dokázal havířovský útočník vstřelit šestý gól a svůj druhý dnes. Bez asistence

46:13
    Situace dva na jednoho v podání Opavy byla zakončena přihrávkou a střelou. Při přesouvání Šimeček posunul branku, ale co bylo důležité, tak dokázal vyrazit tento pokus.

42:10
    Opavský brankář si rovnou zachytá pořádně, jeho spoluhráč Döhner je totiž vyloučen za sekání.

41:35
    Po inkasovaném pátém gólu dochází ke střídání v opavské brance, kde Lamlu střídá Fichna.

41:35
    Máme druhou minutu třetí třetiny a je z toho další branka v opavské síti. MAREK SCHWITALLA po střele propálil Lamlu a posílá ho na střídačku. Asistence: Jakub Trneny

41:05
    Jenže odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a opavské naděje se opět limitně blíží nule. NIKOLAS STRUŽÍK si při zakončení pomohl tečí o tyč a vrací Havířovu tříbrankový náskok. Asistence: Radek Pořízek

40:21
    Opava právě vstřelila branku!
    Využití přesilovky na sebe nenechalo dlouho čekat, opavská pětka si rozebrala soupeře a JAN HLISKA byl úplně sám před Šimečkem a s přehledem ho propálil. Asistence: Tomáš Rousek

40:01
    Na konci druhé třetiny byl vyloučen havířovský Dudek za krosček a tak Opava začíná třetí třetinu přesilovou hrou.

37:47
    O tyč se otřela střela Pořížka, který si rychle vyměnil kotouč s Polakem a poté pálil z mezikruží.

35:10
    Naopak na druhé straně musel zasáhnout Polak, který faulem zabránil velké šanci Opavy.

31:51
    Po rychlém zakončení Rouska se však havířovský brankář pouze ohlédl jak mu kotouč orazítkoval tyč za jeho zády! Jednoznačně největší šance Opavy na vstřelení gólu.

28:35
    Ostře byl u mantinelu dohrán Marek Schwitalla a to vše už po odehrání kotouče. Havířovský hráč bude v pořádku a jeho sok Matěj Šala je vyloučen za vražení na hrazení.

26:22
    Z nenápadné akce je tu třetí gól domácích barev. Žabičkou byl uvolněn PAVEL LENOMAR, který střelou o vzdálenější tyč překonal Lamlu. Asistence: Radek Pořízek, Jakub Dudek

17:39
    Máme zde vůbec první vyloučení v zápase, přesilovou hru si zahrají domácí po podražení Martina Cibulky (OPA).

17:14
    Dobrzynski v dobré pozici ještě hledal Paconě, ten mu ochotně kotouč vrátil před prázdnou branku, ale střelec druhého gólu už byl za brankovou čarou a nestačil tak puk zasunout.

15:26
    Mohlo to být už 3:0! Opavská obrana úplně propadla a tak jel sám na Lamlu Dobrzynski, jeho střela mezi betony však do sítě nepropadla.

15:11
    Domácí jsou v průběhu první třetiny aktivnější a nakonec jdou i do dvoubrankového vedení. Po rychlém brejku se prosadil PATRYK DOBRZYNSKI. Asistence: Adam Heinzl

09:38
    Opava záhy odpověděla protiútokem, prudkou střelu Šimeček dokázal udržet mezi tělem a ramenem.

09:25
    Opět havířovský hráč mezi kruhy v dobré šanci. Lenomar tentokrát trefil branku, ale Lamla byl pozorný.

05:37
    Situaci dva na jednoho zakončil Polak úspěšně, jenže si pomohl evidentně nohou a rozhodčí okamžitě rozpažil a branku neuznává.

03:15
    Opavská obrana je zaskočená rychlou hrou domácích, tu ukázal v plné kráse RADEK POŘÍZEK. Rychlé nohy havířovské útočníka jej dostali až před Lamlu, kterému zasunul kotouč mezi betony a posílá AZ do vedení. Asistence: Erich Polak

01:26
    Dva dobré pokusy Trneneho. Nejprve zasáhla lapačka a následně vyrážečka Lamly.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 4. Pořízek (Polak), 16. Dobrzynski (Heinzl), 27. Lenomar (Pořížek, Dudek), 42. Stružík (Pořízek), 42. Schwitalla (Trneny), 48. Dobrzynski – 41. Hliska (Rousek)

AZ Havířov: Šimeček (Křehlík) – Heinzl (C), Trombík, Dudek, Hladil, Schwitalla, Kalus, Frojda, Procházka – Vlček, Dobrzynski, Pacoň – Stružík, Pořízek, Polak – Lenomar, Trneny, Čadílek – Baron
    HK Opava: Lamla (42. Fichna) – Cibulka, Klement, Dyba, Černý, Döhner – Šala, Maxner, Nardelli – Konečný, Zaitcev, Balaž – Cygal, Hliska (C), Rousek

Rozhodčí: Holáň – Cabák, Hykel