Vítkovice – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.) | Písek – Mountfield HK 1:11 (kon.) | Kolín – Pardubice 0:9 (kon.)
Chomutov – Letňany 4:2 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 1:7 (kon.) | Jihlava – Olomouc 6:3 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Havířov – Zlín 0:4 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 7:3 (kon.)

57:46
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Budějovičtí využívají zkrácenou přesilovku. Před bránou se nacházel DOMINIK KAISLER, který dostal puk do brány!
    Asistence: Jiří Egert, Matěj Šafář

57:02
    Pejchal (HBR) – podražení – 2 minuty – 4/4

55:32
    Hráči Motoru hráli v šesti. Trest odsedí Slavík.

51:40
    Budějovičtí jeli čytři na dva. Puk dostal Tržil, kterému se tak objevila volná cesta ke střele, ale nechal puk za sebou!

47:40
    Domácí jeli dva na jednoho, ale špatná přihrávka Krcha zastavila útočnou akci!

46:17
    Egert dostal nádhernou průnikovou přihrávku a jel sám na brankáře! Ten ovšem jeho samostatný nájezd zlikvidoval.

45:40
    Výborný presink Tecla zapříčinil špatnou rozehrávku domácího týmu, ale Tecl si nepřišel na domácího Svobodu!

44:05
    Tristní rozehrávka Havlíčkova Brodu skončila u Vojtěcha Krcha, který byl sám před brankářem, ale jeho bekhendový blafák skončil mimo bránu!

42:50

Po dvou icingách se dostali hráči Motoru do útočné třetiny. Puk se po přihrávce Tržila dostal k volnému VOJTĚCHU KRCHOVI, který svou střelou nedal Blažkovi šanci.
    Asistence: Lukáš Prášek, Vojtěch Tržil

39:27
    Dosek (CEM) – hákování – 2 minuty – 4/5

38:20
    Dosek vyslal pěknou střelu od modré, ale Blažek vytrčil svou lapačku včas!

37:13
    Zvěřina (HBR) – sekání – 2 minuty – 5/4

34:15
    Rákosník (CEM) – faul kolenem – 2 minuty -4/5

33:55
    Obrovská chyba Svobody! Chtěl odehrát puk před dotírajícím hráčem z Halvíčkova Bordu, ale jen ho trfil, ten posunul puk před bránu, kde pro štěstí domácích hráčů nebyl nikdo z hostujících!

32:06
    Teplý se zjevil v největší šanci Havlíčkova Brodu! Dostal křižný pas a měl před sebou volnou bránu. Svoboda však předvedl rychlý přesun.

29:55
    Teplý svou střelu rozvlnil boční síťku!

28:00
    Rolínek se hnal sám na brankáře, jeho střela těsně minula hostující svatyni!

19:46
    Egert se hnal proti hostujícímu brankáři, ale jeho střela trefila jen tyč!

18:26

A Budějovičtí využívají přesilovou hru! Puk se dostal k volnému MIROCHNIKOVI SEMENOVI, který od modré čáry propáli vše, co mu stálo v cestě.
    Asistence: Lukáš Matys, Radek Rolínek

16:47
    Krejčí (HBR) – sekání – 2 minuty – 5/4

12:23
    Budějovičtí se z ničeho nic objevili sami v útočné třetině. Puk dostal jako poslední Dominik Kaisler, ale nedokázal ho prostrčit za záda Blažka!

05:50
    Michal Teplý se z ničeho nic dostal k puku a jeho bekhendovou střelu vyrazil Svoboda jen tak tak!

04:46
    Jeden z havlíčkobrodskch hráčů se hnal na brankáře, ale Mirochnikov ho podrazil a dostává tak dvě minuty. Hosté mají možnost přesilovky pět na tři!

03:57
    Egert (CEM) – napadení – 2 minuty – 4/5

03:09

Střela VOJTĚCHA DOKTORA byla nejspíše tečována jedním z hostujících hráčů a puk zastavila až síť v brance!
    Bez asistence.

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 4. Doktor, 19. Mirochnikov (Matys, Rolínek), 43. Krcho (Prášek, Tržil), 58. Kaisler (Egert, Šafář)

HC Motor České Budějovice: Svoboda (Ovsjannikov ) – Štěcha, Doktor, Rákosník, Dosek (C), Dudáček, Šafář, Mirochnikov – Silný, Matys, Rolínek, Tržil, Krcho, Schuppler, Řezáč, Egert, Prášek, Slávik, Masopust, Kapšer, Kaisler
    BK Havlíčkův Brod: Blažek (Folvarský) – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Horák, Krejčí, Lachman – Piskač, Pejchal, Donda, Tecl, Holenda (C), Přibyl, Křehlík, Pokorný, Cachnín, Teplý

Rozhodčí: Čáp – Brůha, Němec