Třinec – Příbram 2:2 (kon.) | Sparta – Brno 4:1 (kon.) | Karviná – Slavia 3:1 (kon.)
Jablonec – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 4:2 (kon.)
FK Jablonec
0:2 (0:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 03.10.2016, 14:00Juniorská liga • 9. kolo

Ve druhém poločase již žádný gól nepadl a České Budějovice si tak vezou domů nečekané tři body za výhru 2:0. Byl to pro ně třetí tříbodový zisk v této sezoně. (15:56:39)

90+2

90+1
    Je rozhodnuto, nastaví se jen jedna minuta.

90
    Kadlec ho ale odvrátil do bezpečí.

89
    Poslední šance, ještě jeden rohový kop pro Jablonec.

88
    Žlutý trest přichází i na druhé straně, tentokrát pro Bazala.

87
    Dva góly už dnes domácí nedají. Jejich akce už nemají takové tempo a závěrečný tlak se proměňuje spíše v křeč.

85
    Žlutou kartu uviděl střídající Blažek.

84
    Spoustu rohových kopů zahrává Jablonec v posledních minutách, ale ty bohužel pro domácí nevedou prakticky k ničemu.

82
    Stále častěji se v posledních okamžicích zápasu směrem dopředu osmělují hosté, kteří by zcela pochopitelně rádi zápas ve svůj prospěch definitivně rozhodli.

79
    I když to místy vypadá, že se domácí fotbalisté přece jenom dostávají do náznaků šancí, předfinální fáze však zakončující hráče uvolňuje jen zřídkakdy.

77
    Také s dalším jabloneckým rohem si hosté poradili. Po hříchu domácí vedou pouze na počet rohových kopů.

74
    Až teď si brankář Rotbauer musel připsat úspěšný zákrok, ale se střelou z docela výrazné dálky neměl větší problém.

72
    Ani další obléhání branky Českých Budějovic ke gólu nevedlo, Jihočeši jsou již velmi blízko nečekanému tříbodovému zisku.

69
    Útoky Jablonce se za sebou tříští jeden jako druhý.

67
    Už jsou ale zase Jablonečtí nastěhovaní zpět na útočné polovině a obhlíží prostor, kudy by mohli vést další akci vedoucí k rychlému snížení. Čas se totiž výrazně krátí.

64
    Fotbalisté Dynama navíc využívají možností vnikat do otevřenější obrany Jablonce a pokoušet se o definitivní pojistku. Teď stopeři zelenobílých zahráli na poslední chvíli do bezpečí.

62
    Teď si zase domácí nerozuměli při kombinaci, od branky odkopává brankář Rotbauer.

60
    Severočeši zápas nebalí, šturmují do útoku, ale ani další pokus v podání Hanouska se mezi tři tyče nevešel.

57
    V některých případech si hosté občas vypomohou i drobným taktickým faulem, který pozdrží akci soupeře.

55
    Teď pro změnu hosté rozehrávali velmi nebezpečný přímý volný kop z hranice pokutového území, ale zakončení se samo o sobě nepovedlo.

52
    Další rohový kop Jablonce hosté přežili bez úhony.

50
    Teď se Severočeši posunuli alespoň k pokutovému území soupeře, ale přes val Dynama se prosadit nedokáží.

48
    Od úvodních minut druhé půle hrají Jablonečtí, kteří se drží na míči.

46

První poločas je za námi. Hosté do něj vstoupili aktivně a vrzy se ujali vedení, soupeř pak sice přitlačil, ale v samotném závěru ještě jednou inkasoval. Českobudějovičtí to proto mají rozehrané po prvním poločase výborně.

45+2

45+1
    Pokus Bazala se ovšem snesl hodně mimo bránu Rotbauera.

45+1
    Sudí Vít přidává ještě jednu minutu k prvnímu poločasu.

45
    Hosté se v pohodě brání a kontrolují luxusní dvoubrankové vedení, s nímž asi ani sami před utkáním nepočítali.

42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté vedou v Jablonci již o dvě branky. Přežili několik nebezpečných situací a pak se prosadili po rychlém přečíslení, které zakončil LUKÁŠ BÁLEK. Nepříjemná sprcha pro domácí mužstvo.

40
    Jihočeši ale brání tyto situace s přehledem a nyní dokonce vyrazili na zteč jablonecké branky.

38
    Obrázek hry se v posledních minutách příliš nemění. I nadále sledujeme snahu domácího týmu o vyrovnání, která se mělní do četných přímých kopů, avšak bez většího efektu.

35
    Jeden z domácích hráčů nyní zůstal ležet na hrací ploše a probíhá jeho ošetřování.

33
    Opět se Severočeši řítili do rychlého přečíslení, ovšem po nedovoleném zákroku o míč nakonec přišli. Vitkovič navíc dostal žlutou kartu.

31
    Jablonečtí se trochu chytli a po ospalém úvodu začínají na soupeře tlačit.

29
    Hosté neuhlídali jablonecké hlavičkáře, kteří opět zaměstnali Rotbauera, ale ten si poradil i s tímto pokusem.

27
    První vážnější práci v dnešním zápase musel řešit brankář Rotbauer, který si se střelou z hranice pokutového území poradil. Jablonečtí však pokračují v aktivitě po rohovém kopu.

25
    Rychlý přechod Jihočechů do útoku vyústil v rohový kop.

24
    Hosté se ovšem bezpečně ubránili.

23
    Snaha Severočechů pokračuje rohovým kopem.

22
    Další možnost ohrožení branky Českých Budějovic se naskýtá z přímého kopu.

19
    Z něj nezapršelo, od své brány kope Rotbauer.

19
    Českobudějovická zeď ho ovšem zvládla srazit na rohový kop.

18
    Českobudějovičtí rozehrávali přímý volný kop a po přesné střele z hranice pokutového území se dostali do vedení. Trefil se KRYŠTOF KADLEC. Brankář Valeš byl bez šance.

18
    Teď se pro změnu hostům otevírá možnost nebezpečného přímého kopu zhruba z dvaceti metrů.

15
    Chvilka zklidnění, jablonecký brankář rozehrává od své svatyně.

13
    Hosté stále pokračují v náporu a brankář Valeš musí likvidovat jednu střelu za druhou!

10
    Další útočné snažení Jihočechů skončilo faulem na polovině soupeře.

7
    S tím si však defenziva Severočechů bezpečně poradila a navíc Jablonec mohl vyrazit do rychlé protiakce. Tu ovšem opět zastavili pozorní zadáci Dynama.

6
    Hosté zahrávají po zákroku Valeše první rohový kop.

5
    Dlouhé desítky vteřin se nyní bojuje o míč ve středu hřiště. Na první střelecký pokus zatím čekáme.

3
    Oba týmy se navzájem seznamují, útoky Jablonce končily doposud na připravené obraně Jihočechů.