Faerské ostrovy – Rakousko 0:1 (kon.) | Lucembursko – Arménie 1:0 (kon.) | Bulharsko – Dánsko 0:3 (kon.)
Finsko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Litva – Slovinsko 1:0 (kon.) | Malta – Lotyšsko 1:0 (kon.)
Německo – Rusko 4:3 (kon.) | Česko – Moldavsko 4:1 (kon.) | Slovensko – Bělorusko 3:1 (kon.)
Norsko – Švýcarsko 2:1 (kon.) | Irsko – Srbsko 1:3 (kon.) | Černá Hora – Belgie 3:0 (kon.)
Lucembursko
1:0 (0:0)
Arménie
Pátek 07.10.2016, 16:30 • La Frontière, Esch-sur-Alzette • Kvalifikace ME U21 • Skupina 5

Aktivněji hrající domácí vyhrávají tento zápas,dokázali se prosadit až na konci druhého poločasu. Arménie bojovala, ale neměla nárok na výhru. (18:22:24)

90+4

90+4
    Sinani rozehrával rohový kop, k ohrožení branky se už nikdo nedostal.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Thill, přichází Martins.

87
    V posledních minutách nevidíme žádné střelecké pokusy nebo šance. Zápas je to hodně podprůměrný.

85
    Hra se odehrává na polovině hrací plochy.

83
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Lucembursko se dostává do vedení, prosazuje se TODORIVIČ.

83
    V poklidném tempu dohráváme druhý poločas. Ani jeden celek se nikam nežene.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut hry ve druhém poločase. Ani jeden celek se momentálně nedostává do žádných střeleckých pozic.

78
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Simonyan, přichází Avetisyan.

75
    Do konce druhého poločasu zbývá patnáct minut. Více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří se však nemohou střelecky prosadit.

72
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Asoyan, přichází Agbaljan.

70
    Po Sinaninově střele musel brankář Meliksetyan míč vyrazit na rohový kop. Následně byl Muratovicův pokus zblokovaný.

69
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Ricardo Pinto, přichází Bechtold.

68
    V osobním souboji si příliš agresivně počínal Asoyan. Následně rozehrával Kerger. Do zakončení se dostal Muratovic, s jehož pokusem si dokázal brankáře Arménie poradit.

64
    Arménský Simonyan byl nachytán v postavení mimo hru. Ofsajd odmávaný a odpískaný.

63
    Sinani rozehrával domácí rohový kop, do zakončení se nikdo z jeho kolegů neprobojoval.

62
    Další obrovskou domácí šanci nedokázal proměnit Kerger. Jeho zakončení bylo až příliš přesné, trefil štangli.