HFK Olomouc – Kroměříž 2:1 (kon.) | Hulín – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Vyškov – Hlučín 0:1 (kon.)
Petřkovice – Uničov 4:0 (kon.)
1. HFK Olomouc
2:1 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 08.10.2016, 14:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Zápas po odpískání hlavního rozhodčího končí tedy nakonec výhrou domácích 2:1, i když na začátku poločasu byli hosté jasně lepší. Už v 50. minutě dokázali vyrovnat a drali se do dalšího zakončení. Jenže jejich snažení utla dnes rozhodující branka v 83. minutě, která nakonec rozhodla o zisku tří bodů pro HFK. Domácí se tak v tabulce asi nepatrně posunou. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne. (16:24:43)

90+1

90
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu nad standartní hrací čas!

89
    Budín se najednou ocitl před osamoceným Muchou, ale svou hlavičku nedovedl k dokonalosti. Mucha jej totiž zázračně vychytal.

88
    Kouč Derco ještě naposledy vystřídal základní jedenáctku, dnes jednogólový Lukáš Vychodil je totiž vystřídán Gianpaolem Pezzottim.

87
    Budínově ráně chybělo jen několik centimetrů, aby zamířila do brány. Mucha míč letící vedle brány jen kontroloval.

86
    Domácí se snaží ještě o zvýšení svého náskoku, ovšem přes kroměřížskou obranu se moc často nedostávají.

85
    Domácí se hned dostávají i rohovému kopu, který musel likvidovat vyboxováním míče Šustr. Rozhodčí ale navíc zapískal útočný faul.

83
    HFK právě vstřelil branku!
    Kostorek se nejlépe zorientoval a poslal přesnou přihrávku přes celé vápno, zde se už LUKÁŠ VYCHODIL nemýlil a míč do brány hájené třemi beky dostal.

82
    Mucha se teď ale neskutečně překonává! Po důležitém vyboxování míče poté ještě vyškrábl míč letící do šibenice. Kroměříž bude kopat rohový kop.

81
    Steiner se dostal k příležitosti po Silného hezkém pasu, ovšem Mucha se dokázal střele výborně nastavit a vyrazil míč na roh.

80
    Tomáš Strašák dostal žlutou kartu za faul před vlastním vápnem.

78
    Vychodil vyslal přesný pas na Pyclíka, druhý jmenovaný však svou diagonální střelou mířil jen těsně vedle vzdálenější tyče.

77
    Rýdel však svůj přímý kop nevypiloval do dokonalosti, míč jen přeletěl Šustrovu bránu.

76
    Kroměříž dnes naposledy střídá, místo Jana Hromka nastupuje na hrací plochu Martin Neubert.

75
    Ondřej Zavadil dostal žlutou kartu za faul na hranici vápna, Holice navíc bude kopat zajímavý přímý kop.

74
    Krejčí vyvíjel tlak na rozehrávku Šustra, ale kroměřížský brankář tuto snahu vystihl a odehrál míč jiným směrem.

73
    Buček dokázal v souboji se Steinerem zabojovat a získal pro svůj tým alespoň vhazování. Holice se však nedokáže dostat ani ke střelecké pozici, tudíž jeho snažení není moc platné.

72
    Hosté si připisují obrovské množství nepřesností, Holice je však zatím v této části hry nedokáže využívat.