Litovel – Karviná 30:35 (kon.) | Nové Veselí – Královo Pole 20:21 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 19:23 (kon.)
Zubří – Frýdek-M. 31:24 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
20:21 (10:13)
SKKP Handball Brno
Sobota 08.10.2016, 18:00Chance Extraliga mužů • 6. kolo

Pro tuto chvíli je to mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Na počtenou. (19:38:50)

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 20:21 (10:13)
    Nejvíce branek: Najman 5, Melichar 5/1, Dolejší 4/2 – Hastík 4/3, Hubáček 4, Koubek 3/1. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 6/3 – 5/4. Vyloučení: 6:7.

Je za námi utkání házenkářské extraligy mezi TJ Sokol Nové Veselí a SKKP Handball Brno. Poměrně vyrovnaný první poločas vyzněl lépe ve prospěch hostů, kteří si vypracovali vedení 13:10. V průběhu druhé půle ho sice ještě navýšili na rozdíl pěti branek, ale domácí duel ještě dokázali zdramatizovat, když v závěru snížili na rozdíl pouhého gólu. Vyrovnat však již v hektickém závěru nedokázali, a tak se z vítězství 21:20 a ze zisku dvou bodů mohli radovat hosté z Brna.

Konec zápasu. (20:21)

60
    Domácí se sice pokusili o rychlé nahození dopředu, ale to se jim nepovedlo a je tedy rozhodnuto. (20:21)

60
    Oddechový čas pro hosty. (20:21)

60
    Hosté míč sice ztratili, ale do konce zbývají pouze dvě sekundy. (20:21)

60
    Brnu je signalizovaná pasivita! Zbývá 10 vteřin. (20:21)

60
    Oddechový čas pro domácí. (20:21)

60
    Jenže průraz jednoho z domácích zastavuje snahy Nového Veselí. (20:21)

59
    Hastík však v klíčové chvíli zklamal a dává domácím možnost na vyrovnání. (20:21)

59
    Sedmimetrový hod pro Brno! (20:21)
    59
    A je zaděláno na drama! Pavel Najman chytrým obloučkem dává dvacátý gól svého týmu. (20:21)

58
    Velká nepříjemnost pro domácí. Adam Nedvěd totiž v té nejnevhodnější chvíli dostává dvě minuty. (19:21)

57
    Velmi zbytečný útočný faul viděl rozhodčí Přemysl Fukala a připravuje Nové Veselí o míč. (19:21)

56
    Ti však svou šanci nevyužili a Brno pochopitelně s útokem nespěchá. (19:21)

56
    Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Michal Dostalík). (19:21)

56
    Výborný zákrok domácího brankáře! Domácí mají možnost snížit na rozdíl jediné branky. (19:21)
    55
    Daniel Zourek natáhl ke střele snad z 12 metrů a jeho dělovka skončila za zády hostujícího brankáře. (19:21)