Trnava B – Žilina B 2:0 (kon.) | Haniska – Bardejov 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Poprad 0:0 (kon.)
Lipany – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | R. Sobota – FC Košice 0:0 (kon.) | Martin – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
Svätý Jur – Skalica 0:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Sereď 0:3 (kon.) | Šamorín – Pohronie 0:2 (kon.)
B. Bystrica – Nitra 1:3 (kon.)
ŠK Odeva Lipany
1:1 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Sobota 08.10.2016, 15:00MONACObet liga

Liptáci v druhom polčase v oslabení inkasovali raz a duel sa skončil remízou 1:1. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme príjemný zvyšok dňa. (17:25:14)

90

89
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Goran Matič, prichádza Tomáš Staš.

87
    Žltú kartu dostáva Ivan Lišivka (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

82
    Žltú kartu dostáva Branislav Poremba (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

81
    Žltú kartu dostáva Pavol Popovec (ŠK Odeva Lipany).

79
    Žltú kartu dostáva Kristián Hirka (ŠK Odeva Lipany).

75
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Milan Ferenčík, prichádza Patrik Laco.

65
    Lipany dali gól!
    O vyrovnanie sa gólom z hry postaral OLEKSII MILIUTIN. Duel bude pokračovať za stavu 1:1.

62
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Matej Hovančík, prichádza Ján Angelovič.

52
    Žltú kartu dostáva Vladimír Papp (ŠK Odeva Lipany).

46
    Striedanie v tíme ŠK Odeva Lipany: z ihriska odchádza Oliver Štroncer, prichádza Ján Janič.

46
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Peter Jasenovský.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas je za nami. Liptáci od 24. minúty vyhrávajú gólom z pokutového kopu, ale zároveň hrajú od 30. minúty v oslabení, pretože pod sprchy odišiel predčasne doposiaľ jediný úspešný strelec Dušan Kucharčík.

45
    Prvý polčas sa skončil.

30
    Červenú kartu dostáva Dušan Kucharčík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš), ktorý neprimerane kopol súpera do členka v súboji o loptu.

28
    Žltú kartu dostáva Michal Kreva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

24
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptáci sa na východe republiky ujímajú vedenia! Autorom gólu z pokutového kopu je DUŠAN KUCHARČÍK.