Trnava B – Žilina B 2:0 (kon.) | Haniska – Bardejov 2:0 (kon.) | MFK Zvolen – Poprad 0:0 (kon.)
Lipany – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | R. Sobota – FC Košice 0:0 (kon.) | Martin – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
Svätý Jur – Skalica 0:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – Sereď 0:3 (kon.) | Šamorín – Pohronie 0:2 (kon.)
B. Bystrica – Nitra 1:3 (kon.)
ŠK Svätý Jur
0:3 (0:1)
MFK Skalica
sk Sobota 08.10.2016, 15:00 • Štadión ŠK Svätý Jur • MONACObet liga

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:14. Střely mimo: 4:16. (16:49:17)

Máme za sebou zápas, v ktorom boli jednoznačne lepší hráči hostí. Skalica si po skvelom výkone poradila so Svätým Jurom 3:0. Skalica sa tak posúva na prvé miesto tabuľky, keďže Šamorín zaváhal v domácom zápase s Pohroním 0:2.

90+1

90
    Faul hostí, do konca zápasu nám už veľa neostáva.

89
    Rohový kop sa gólom neskončil, Skalica sa už nikam neponáhľa.

88
    Hostia s trinástou strelou na bránu, domáci brankár sa musel činiť – ďalší roh pre hostí.

87
    Skalica vhadzuje na útočnej polovici, po rýchlej kombinácii prišla dvanásta strela na bránu, brankár Švábek vyrazil na roh.

87
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Milunović, prichádza Vrábel.

86
    Striedanie v tíme ŠK Svätý Jur: z ihriska odchádza Šufliarský, prichádza Kemlage.

86
    Zápas sa už iba dohráva, je to vidieť na hráčov oboch celkov.

85
    Pri lopte sú hostia, ktorí zápas kontrolujú.

84
    Do konca zápasu ostáva posledných pár minút, Svätý Jur je už bez šance na zisk bodov.

83
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Šebesta, prichádza Jakubek.

81
    Žltú kartu dostáva Šufliarský (ŠK Svätý Jur).

81
    Skalica dala gól!

Je definitívne rozhodnuté! LUKÁŠ HLAVATOVIČ pridáva tretí gól a Svätý Jur je na kolenách! Skalica vyhráva v zápase už 3:0.

81
    Situácia sa opakovala, strela na bránu v podaní hostí – nasledoval roh. Po rohu prišla strela mimo bránu...

80
    Domáci brankár bude vykopávať, Svätý Jur má na zdramatizovanie duelu iba niečo vyše desiatich minút.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Ľ. Ulrich, prichádza Hruška.

79
    Švábek musel loptu vyboxovať, nasleduje tak rohový kop, po ktorom lopta končí mimo brány.