Neděle 09.10.2016, 11:00Juniorská liga • 16. kolo

Poslední minuty se už hraje klidnější hra, o vítězi už je rozhodnuto.
    84. Adam ORDELT - 5:0

84
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Jinak brankář Hradeckých dnes nastoupil jako střídající útočník a nyní se dokonce prosazuje! ADAM ORDELT totiž dostal přihrávku před malé vápno, odkud jeho střela zblokovaná obráncem i tak zapadla do sítě – 5:0!

81
    Jablonec se v posledních minutách zápasu už také dostává za polovinu hřiště, jenomže Dunda ještě nemusel krýt ani jednu střelu na branku, kromě tedy zmiňovaného břevna.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Ordelt.

76
    Trubač si navedl míč za hranici pokutového území, odkud prudce vystřelil a jeho pokus pak musel Repáň vytahovat na břevno!

74
    Žlutou kartu dostává Vukčevič (FC Hradec Králové).

73
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Benda, přichází Horáček.
    72. Aleš ZBUDIL - 4:0

72
    ALEŠ ZBUDIL kompletuje hattrick! Tentokrát dostal míč na pravou stranu velkého vápna a i tentokrát rozvlnil síť – 4:0!

67
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Chocholatý, přichází Habrman.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vosecký, přichází Smíšek.
    66. Sebastian CHOCHOLATÝ - 3:0

66
    Daniel Trubač procedil míč za obranu hostí, kam si naběhl SEBASTIAN CHOCHOLATÝ, jenž poté přehodil brankáře. Vypadá to, že je tedy definitivně rozhodnuto – 3:0!

63
    Do kombinace se tentokrát pouští znovu domácí tým, dostane se k něčemu?

61
    A z ničeho nic mohlo být sníženo! Štěpánek prošel z pravé lajny před pokutové území, odkud parádně vystřelil přes brankáře Dundu a nakonec orazítkoval břevno!

58
    Míč zůstává především na kopačkách Hradce, kterému se ale nedaří dostat do nějaké lepší příležitosti.

53
    Hra se přesunula poprvé ve druhé půli na polovinu Hradce, kde však došlo na faul a rozehrávat tak budou znovu Hradečtí.

51
    Míč si před pokutové území navedl Trubač, a prudce vystřelil, jenomže metr nad branku.