Olomouc B – Líšeň 4:0 (kon.) | Slovácko B – Mohelnice 1:0 (kon.) | Zlín B – Třebíč 0:0 (kon.)
Zlínsko – Blansko 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:0 (0:0)
FK Mohelnice
Neděle 09.10.2016, 10:15 • Bělinka, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Slovácko vyhrálo nad Mohelnicí 1:0, jedinou brankou Suchého zkraje druhého poločasu. V prvním poločase si obě dvě mužstva moc šanci nevypracovala. Ve druhé části vstřelil Suchý branku po standardní sitauci, hosté měli dvě šance k vyrovnání, ale v obou příležitostech zklamali. (12:48:25)

90

90
    Ještě na konci zápasu viděl žlutou kartu Filip Markovič.

90
    Gólman Hora špatně odkopl míč na Vinklera, který s ním pokračoval po pravé straně a přihrával na Kerbra, který si však nepohlídal ofsajdovou linii.

89
    Milan Kerbr na konci zápasu vylekal brankáře Horu, jeho střela však šla jen těsně vedle branky.

88
    Třetí střídání domácího celku. Jakuba Rezka vystřídal Lukáš Michna.

86
    Surzyn nakopl míč z poloviny hřiště, Slovácko situaci zvládlo v pokutovém území Flasar dalekým odkopem dal domácím šanci, aby se více ještě v obraně zformovali.

84
    Druhé střídání Slovácka. Lukáš Křivánek přišel na poslední minuty zápasu namísto Tomáše Ťoka.

82
    Mohelnice si vynutila rohový kop, který kopal Heindenreich, po hlavičkovém souboji Dramého s jedním z hostujících hráčů se balon odrazil k Fišarovi, který bombou z voleje orazítkoval břevno domácí branky.

80
    Michal Surzyn viděl žlutou kartu, když přerušil brejk domácího celku.

79
    Slovácko zahrávalo rohový kop, k druhému pojišťovacímu gólu to však nevedlo.

78
    Velká šance Mohelnice na vyrovnání! Za obranu se dostal Martin Bzinský, který se snažil Daňka obstřelit, ale netrefil vzdálenější tyč.

78
    Také Slovácko vystřídalo. Matěje Biolka nahradil Erik Vinkler.

76
    Druhé střídání Mohelnice. Kapitána Romana Kubu vyměnil Lubomír Pinkva.

75
    Mohelnice zahrála rohový kop, balon po centru odvracel Břečka k Vokounovi, který míč napálil, stejný hráč stačil zasáhnout i proti střele hostujícího hráče.

73
    Ťok odkopával míč, hosté v zadních řadách trochu zaspali, čehož mohl využít Kerbr, který se hnal za balonem, ale byl v ofsajdu.

71
    Brzirský přihrával do pokutového území, Heidenreich centroval na malé vápno, kde číhal Hapal, před kterým musel balon odkopávat Břečka.

68
    Slovácko šlo rychle dopředu, ale Machalík potom akci zbrzdil, balon nakonec skončil u gólmana Hory.