Anglie – Bosna 5:0 (kon.) | Kypr – Nizozemsko 1:4 (kon.) | Kazachstán – Norsko 0:3 (kon.)
Turecko – Slovensko 1:1 (kon.) | Srbsko – Slovinsko 3:1 (kon.) | Arménie – Wales 1:3 (kon.)
Bulharsko – Rumunsko 2:0 (kon.) | Litva – Itálie 0:0 (kon.) | Malta – Moldavsko 3:2 (kon.)
Dánsko – Lucembursko 4:1 (kon.) | Rusko – Finsko 1:1 (kon.) | Rakousko – Německo 1:4 (kon.)
Lichtenštejnsko – Portugalsko 1:7 (kon.) | Belgie – Lotyšsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Skotsko 2:0 (kon.)
Island – Ukrajina 2:4 (kon.) | Sev. Irsko – Francie 0:3 (kon.)
Severní Makedonie
2:0 (2:0)
Skotsko
Úterý 11.10.2016, 18:45Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Je tu konec a domácí se mohou začít radovat. Přestože nebyli před zápasem v ideální situaci, díky výhře nad Skotskem a prohře Islandu s Ukrajinou (2:4) vyhrávají Makedonci třetí kvalifikační skupinu a přímo postupují na evropský šampionát hráčů do jednadvaceti let! (20:38:08)

90+3

90+3
    Angelov fauloval a hra je znovu přerušena.

90+1
    Druhý poločas dnešního zápasu bude nastaven o tři minuty.

90
    Islanďané v souběžně hraném zápase dokázali srovnat na 2:2, jenže o minutu později dostali od Ukrajiny gól na 2:3, takže postupu Makedonie na finálový turnaj nic nebrání.

89
    Konec dnešního zápasu se velmi rychle blíží a zdá se, že domácí oslaví postup na EURO!

88
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Jones, přichází Sammut.

88
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Bardi, přichází Avramovski.

85
    Kostadinov za svůj prohřešek proti pravidlům dostal navíc žlutou kartu.

85
    Po faulu Kostadinova mohou rozehrávat fotbalisté Skotska. Ani oni se ale nikam moc neženou a vzhlížejí konec zápasu.

84
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází Radeski, přichází Gjorgjev.

81
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Hardie, přichází Macdonald.

80
    Střídání v týmu Makedonie: ze hřiště odchází David Babunski, přichází Kostadinov.

80
    Deset minut. Tolik zbývá odehrát ve druhém poločase a tolik minut dělí domácí fotbalisty od účasti na evropském šampionátu.

77
    K rohu se postavil Henderson, k ohrožení brány Makedonie to nevedlo.

76
    Cameronova střela byla zblokovaná na rohový kop.

74
    Nikolov fauloval a dostává žlutou kartu.

73
    Domácí se mohou pomalu radovat z přímého postupu na EURO! V souběžně hraném zápase právě Ukrajina vstřelila branku a na hřišti Islandu vede 2:1!

71
    Hra je často kouskovaná kvůli faulům ve středu pole. Na výraznější šanci na jedné nebo druhé straně zatím čekáme.