Targu Mures – Nikósie 3:3 (kon.) | Chrudim – Bratislava 4:1 (kon.)
City US Targu Mures
3:3 (2:2)
FC APOEL Nikósie
Úterý 11.10.2016, 16:30 • Zimní stadion Chrudim • Liga mistrů

Úvodní utkání chrudimské skupiny končí nerozhodným výsledkem, což hraje do karet Chrudimi i Bratislavě. Hlavní utkání dnešního večera startuje již v 19 hodin! Buďte u toho s námi! (18:15:32)

39:52
    Osm minut před koncem bude rozehrávat brankář kyperského týmu, těsně před tím si ale trenér Chrysostomou vyžádal oddechový čas.

38:46
    Kypřané drží míč a čekají na ideální možnost na útok. Nepřesným centrem o ni ale přicházejí.

38:00
    Dvě minuty před koncem měl obrovskou šanci na zadní tyči nepokrytý Christodoulou, který ale trestuhodně minul prostor mezi třemi tyčemi!

36:51
    Rázem se vše otáčí, také APOEL volí hru v pěti a s prázdnou brankou!

36:06
    Jenže Targu Mures reaguje znovu hrou v power-play! Dnešní první utkání začíná gradovat!

35:21
    Nyní pro změnu ožila směrem dopředu Nikósie, která se snaží z dnešního zápasu odnést tříbodový zisk.

34:45
    Targu Mures právě vstřelilo branku!
    Nyní si ale brankář kyperského týmu vybral slabší chvilku, po které se bude začínat od nuly! RAZVAN TOGAN byl ve správný čas na správném místě, když rychle dorazil za záda Paraskevy volný balon – 3:3!

34:34
    A hned mělo Targu Mures velkou šanci, gólman Parakleva ale podržel mužstvo.

33:47
    Šest minut před koncem Targu Mures zkouší hru bez brankáře!

33:38
    Targu Mures si bere time out! Podaří se rumunskému mistrovi v Chrudimi srovnat nepříznivý stav a odvrátit tak úvodní překvapení?

32:45
    Na akumulované fauly je v současné době stav 3:1.

32:25
    Rumunský tým se stále musí častěji věnovat obranným povinnostem, místo toho, aby se tlačil za vyrovnáním.

31:19
    APOEL právě vstřelil branku!
    Rumunská defenzíva již nedokázala tlaku kyperského mistra déle odolávat a necelých devět minut před koncem si APOEL bere vedení zpět na svoji stranu! Rychlou kombinaci z pravé strany z voleje zakončil CARRASCO – 2:3!

30:38
    Gólman Tatar se v brance Targu Mures rozhodně nenudí, nyní na něj míří jedno zakončení za druhým. Rumunský tým ale stále dokáže odolávat.

30:00
    Přesně v polovině prvního poločasu jsme viděli zmařené tutovky na obou stranách! Nejprve zahodil obrovskou šanci Carrasco, na druhé straně nechal vyniknout Tatara Léo!

29:48
    A znovu kyperský tým nastupuje ke svému tlaku, Tatar musel opět na zem. Následuje roh APOELu.

Petr Dejnožka

Branky: 4. Tipau (Stoica), 12. Stoica (pen.), 35. Togan (Tipau) – 2. Iacovou (Feitoza), 20. Omirou (Iacovou), 32. Carrasco (Omirou)

Karty:   12. Léo Feltoza (MUR) – 16. Ch. Christodoulou (APO), 20. Iacolou (APO), 27. Covaci (APO)

City US Targu Mures: Tatar (Molina Davila) – Mario Velasco, Stoica, Cardenas Macía, Covaci (C) – Csala, Dobi, Tipau, Togan, Pop, Kusmodi, Boros. Trenér: Lucian Nicusan.
    FC APOEL Nikósie: Paraskeva (Zantis) – Stylianou, Léo Feltoza (C), Iacovou, Carrasco – Nene, Ch. Christodoulou, De Quadros, S. Christodoulou, Platis, Pericleous, Omirou. Trenér: Chrysostomos Chrysostomou.

Rozhodčí: Eihler (Německo), Manzione (Itálie) – Soykan (Turecko)