Leganés – Sevilla 2:3 (kon.) | Barcelona – La Coruňa 4:0 (kon.) | Atlético – Granada 7:1 (kon.)
Real Betis – Real Madrid 1:6 (kon.)
Atlético Madrid
7:1 (2:1)
Granada CF
Sobota 15.10.2016, 18:30 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga • 8. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:26:39)
    Yannick Ferreira-Carrasco dnes nejlepším hráčem na hřišti, jeho čísla jsou úchvatná!

Atlético dnes začalo vlažně celý zápas, ale pak jako by přepnulo na vyšší rychlostní stupeň, což se projevilo již v závěru první půle, mnohem razantněji ale po hodině hry. V poslední půl hodině utkání totiž domácí nasázeli svému soupeři těžko uvěřitelných pět gólů a Granada tak zůstane i po tomto kole přikována na dně tabulky, z Madridu odjíždí bez bodu a s přídělem 1:7.

90+1

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, sudí již nebude dál trápit hráče Granady a nastaví jen jednu minutu.

89
    Atlético s míčem na polovině soupeře, ve vzduchu je osmý gól...?
    87. TIAGO - 7:1

87
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Tato párty Atlética pokračuje, totálně rozložená defenziva Granady kupí jednu chybu za druhou, Tito sice neuspěl proti přesile bránících hráčů, všiml si však volného TIAGA, který technicky překonává brankáře soupeře.
    85. Ángel CORREA - 6:1

85
    Gólový příděl se možná trochu dal očekávat, ÁNGEL CORREA sebral míč váhajícímu obránci Granady a přízemní střelou zpoza vápna dává šestý gól domácích.

84
    Javi Márquez se dostal ke střele z levé strany, ale branku Atlética neohrozil, míč končí nad brankou.
    82. Nicolás GAITÁN - 5:1

82
    Dnes třígólový Yannick Ferreira-Carrasco tentokrát v pozici nahrávače, ve vápně nachází NICOLÁSE GAITÁNA, který parádní ranou překonává Ochou.

81
    Probíhá již poslední půl hodina, Atlético ztěžuje rozehrávku svému soupeři.
    Fotbalisté Atlética slaví další gól v síti Granady, hattrickem se dnes blýskl Yannick Ferreira-Carrasco.

80
    Yannick Ferreira-Carrasco hlavou přiťukl míč Gaitánovi, který vystřelil z levé strany, ale trefil dobře postaveného Ochou.

79
    Guillermo Ochoa musel zasahovat, míč ztečoval vedle branky, na další rohový kop pro soupeře.

78
    Atlético má výhodu rohového kopu z levé strany.

77
    Dlouhý pas na Torrese, obránce Granady je ale dřív u míče.

Martin Dvořák

Branky: 34. Ferreira-Carrasco (Savić), 45. Ferreira-Carrasco (Á. Correa), 61. Ferreira-Carrasco (Griezmann), 63. Gaitán, 82. Gaitán (Ferreira-Carrasco), 85. Á. Correa, 87. Tiago – 18. Cuenca (Tito)

Karty:   60. Á. Correa (ATM) – 65. Agbo (GRN)

Střely na branku: 15:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 11:3.
    Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Savić, Godín, Luís – Ferreira-Carrasco, Koke (67. Tiago), Gabi, Á. Correa – Gameiro (62. Gaitán), Griezmann (67. F. Torres).
    Náhradníci: Moreira – Tiago, F. Torres, Vrsaljko, Lucas Hernández, Partey, Gaitán.

Granada CF: Ochoa – Tito, Vezo, Lombán, Gabriel Silva – J. Márquez, Angban (64. Agbo) – Cuenca, Bueno (63. Barral), Pereira – Ponce (75. Kravec).
    Náhradníci: Olazábal – Boga, Atzili, Kravec, Samper, Agbo, Barral.

Rozhodčí: De Burgos – C. García, De Francisco