Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.) | Prešov – Ružomberok 2:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 2:0 (kon.)
Trnava – Podbrezová 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Žilina 0:6 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:2 (0:0)
FK Železiarne Podbrezová
sk Sobota 15.10.2016, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 12. kolo

Pekný zbytok dňa z Trnavy. (19:28:01)

Marek Fabuľa, tréner Podbrezovej:
    Z nášho pohľadu to bol veľmi dobrý taktický výkon, najmä čo sa týka prvého polčase. Ukázalo sa, že dve mikro chyby v obrane pochytal Kuciak. V druhom polčase sme si počkali na šancu a sme veľmi šťastní za dnešný zápas.

Miroslav Karhan, tréner Spartaka:
    Ťažko sa to hodnotí, v prvom polčase sme súpera k ničomu nepustili. Do gólu to bolo vyrovnané, potom sme ponúkli gól súperovi. Aj druhý gól bol vianočný darček súperovi, hoci je len október. Všetko to bolo o prvom góle a preto dnes hostia vyhrali.
    Výkon Tótha: Bol teraz Tóth za mnou, ospravedlnil sa, sám povedal, že mu to v Trnave nie je súdené. Zbieral lopty, hral, ale spravil chybu, ťažko k tomu niečo povedať.

Podbrezová vyhrala v Trnave 2:0, keď jej dve šance premenili Bernadina a so šťastím aj Viazanko. Zápas do bol do gólového momentu v zásade vyrovnaný, následne musela Trnava hru otvoriť a hostia hrali na brejky do riedkej defenzívy. Uvidíme, čo na zápas povedia obaja tréneri. Už o malú chvíľu.

90+4

90+3
    V závere mohol pridať gól aj Šafranko, ale minul bránu v jasnej pozícii.

90+3
    Po zápase Vám prinesieme reakcie na duel od oboch trénerov.

90+2
    Bernadina dohral, prišiel Duda.

90+1
    V závere ešte strela Jirku, ale mierila vysoko nad a mimo bránu.

90
    Rozhodca nadstavil štyri minúty.

90
    Kuzmu nahradil Kupčík.

87
    Zápas sa blíži ku koncu, tri body zrejme poputujú do Podbrezovej. Hostia však nemali výraznú prevahu, ale premenili dve šance.

86
    Šafranko je späť v hre, jeho zranenie nebolo, zdá sa, vážne.

85
    Migaľa nahradil Viazanka.

84
    Šafranko leží po strete s Tóthom, ale tento zákrok bol čistý, obranca Trnavy trafil najprv loptu.

83
    Faul na polovici súpera a žltá karta pre Greššáka.

82
    Strely ako pri Verdune teraz pálili Trnavčania na Kuciaka, ale všetko stihli hráči Podbrezovej blokovať.

81
    Všetci hráči na polovici Podbrezovej, ale hostia sa bránia s veľkým pokojom.

80
    Tambe sa snažil čosi vpredu vymyslieť, ale dopustil sa iba faulu.

79
    Martin Kuciak celkom nepochopiteľne zdržiava hru. Hostia nie sú pod tlakom, aby sa museli báť o výsledok.