CSKA Moskva – Monaco 1:1 (kon.) | Leverkusen – Tottenham 0:0 (kon.) | Sporting – Dortmund 1:2 (kon.)
Real Madrid – Legia 5:1 (kon.) | Leicester – Kodaň 1:0 (kon.) | Club Bruggy – Porto 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Sevilla 0:1 (kon.) | Lyon – Juventus 0:1 (kon.)
Leicester City
1:0 (1:0)
FC Kodaň
Úterý 18.10.2016, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Liga mistrů • Skupina G

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:41:00)

Leicester poráží FC Kodaň výsledkem 1:0 a vítězí i ve svém třetím zápase v Lize mistrů! Domácí předvedli ve druhé půli koncentrovaný výkon, přestali zbytečně ztrácet balóny a byli nebezpečnější než v prvním poločase, v němž však paradoxně vstřelili jediný gól zápasu. Mahrezova trefa ze 40. minuty se tedy ukázala jako vítězná. Leicester v tuto chvíli s 9 body jasně vede tabulku své skupiny. Úřadující mistr Anglie má v tuto chvíli pětibodový náskok na druhou Kodaň i třetí Porto.

90+4

90+3
    Domácí vyvážejí míč na útočnou polovinu, kde chtějí dohrát zápas.

90+2
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Daniel Amartey.

90+1
    Nastavují se tři minuty.
    90. Vynikající zákrok Schmeichela zachránil v 90. minutě Leicester od inkasování.

90
    Pravá strana obrany Leicesteru teď zcela propadla, Santander našel před bránou Corneliuse, který zakončoval dobře k tyči, ale Schmeichel předvedl skvělý reflex na brankové čáře!

89
    Leicester podržel míč přibližně minutu na útočné polovině, takže je opět o něco blíž další výhře v Champions League.

88
    Žlutou kartu dostává Federico Santander (FC Kodaň).

88
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Islam Slimani, přichází Leonardo Ulloa.

87
    Hosté zahrávali rohový kop, jenže nebezpečí z toho nebylo, protože rozhodčí záhy odpískal Kodani útočný faul.

87
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Peter Ankersen, přichází Ján Greguš.

87
    Ankersenovi se na druhý pokus podařilo odcentrovat na Santandera, který byl tísněn bránícím hráčem a hlavou poslal míč jen nad bránu.

86
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Šindži Okazaki.

85
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Youssef Toutouh, přichází Andrija Pavlović.

84
    Albrightonovi se vyplatilo aktivní napadání rozehrávky Kodaně, na levé straně obral o míč Ankersena, ale poté poslal před bránu mizerný centr.

83
    Kvist střílel zpoza šestnáctky, přízemní ranou však Schmeichela nezaskočil.

82
    Augustinnsonův centr byl krátký a našel pouze hlavu prvního bránícího hráče. Lišky získaly autové vhazování.

Martin Švejkar

Branky: 40. Mahrez (Slimani)

Karty:   79. Fuchs (LEC) – 88. Santander (KOD)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:9.
    Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (90+2. Amartey), A. King, Drinkwater, Albrighton – Slimani (88. Ulloa), Vardy (86. Okazaki).
    Náhradníci: Zieler – L. Hernández, Amartey, A. Musa, Okazaki, Schlupp, Ulloa.

FC Kodaň: Olsen – P. Ankersen (87. Greguš), M. Jørgensen, E. Johansson, Augustinsson – Verbič (66. Falk), Kvist, Delaney (C), Toutouh (85. Pavlović) – Santander, Cornelius.
    Náhradníci: Andersen – Antonsson, Falk, Greguš, Høgli, Kusk, Pavlović.

Rozhodčí: Nicola Rizzoli – Elenito Di Liberatore, Mauro Tonolini (všichni Itálie)