Sereď – Žilina 1:1 (3:5 po pen.) | Skalica – Myjava 1:0 (kon.) | Michalovce – Nitra 0:0 (odl.)
L. Mikuláš – Lipt. Hrádok 1:1 (2:4 po pen.) | Veľké Ludince – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
MFK Skalica
1:0 (0:0)
TJ Spartak Myjava
sk Středa 19.10.2016, 15:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • Slovenský pohár - Slovnaft cup • Osmifinále

Skalica sa vo štvrťfinále hranom na jeden víťazný zápas stretne so Žilinou, ktorá v osemfinále porazila Sereď až po pokutových kopoch. Zápas je na programe 7.3.2017.

85
    Žltú kartu dostáva Pavlík (Spartak Myjava).

83
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Beňo, prichádza Černáček.

73
    V 73. minúte prichádza iba druhá strela na bránu! Myjavu pred druhým gólom zachránil skvelým zákrokom brankár Hruška! Strelou k žrdi sa prezentoval Záhumenský. Nasleduje roh.

68
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Duga, prichádza Sládek.

65
    Žltú kartu dostáva Holiš (Spartak Myjava).

60
    Skalica dala gól!

Domáci celok sa ujíma vedenia na konci 60. minúty. Po necelej hodine hry sa skalickí fanúšikovia môžu radovať, ich tím vyhráva 1:0! MARKO MILUNOVIĆ sa postaral o gól, ktorý dáva Skalici šancu na postup do štvrťfinále!

52
    Žltú kartu dostáva Mizerák (MFK Skalica).

51
    Faul pred pokutovým vápnom a nebezpečný priamy kop pre hostí!

46
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Marček, prichádza Brigant.

35
    Žltú kartu dostáva Švrček (MFK Skalica).

31
    Žltú kartu dostáva Kukoľ (Spartak Myjava).

11
    Nebezpečný útok po ľavom krídle sa končí rohovým kopom pre Skalicu!

Vážení diváci, vitajte pri sledovaní online prenosu z osemfinálového zápasu Slovnaft Cupu medzi tímami MFK Skalica a Spartak Myjava. Stretnutie sa začne o 15:00.