Monaco – Montpellier 6:2 (kon.)
AS Monaco
6:2 (1:1)
Montpellier HSC
Pátek 21.10.2016, 20:45 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:40:54)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 14:10.

Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který nakonec ovládlo domácí Monako, které porazilo Montpellier 6:2. Hosté vedli 1:0 a v 60. minutě ještě srovnali na 2:2, ale pak domácí zabrali a vstřelil čtyři branky a nakonec vyhráli 6:2. Nutno dodat, že Monako bylo o poznání aktivnější a vyhrálo zcela zaslouženě.

90+3

90+2
    Domácí zahrávali ještě rohový kop, ale tentokrát z něho nic nebylo.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
    89. Adama TRAORÉ - 6:2

89
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Tak domácí přidávají ještě jednu branku. Gabriel Boschilia krásně obešel několik hráčů, dostal se do vápna, ale s jeho pokusem si Geoffrey Jourdren poradil, jenže vyrazil míč jen do strany, kde byl ADAMA TRAORÉ, který se zhruba po minutě na hřišti prosadil.

88
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Adama Traoré.

87
    Z rohu ale nic nebylo. Dopředu tak šli domácí, kteří také vybojovali rohový kop.

86
    Rohový kop pro Montpellier.

84
    Po centru se na zadní tyči dostal k míči Germain, ale byl hodně v úhlu a zařízení trefit nedokázal.

82
    Domácí kontrolují své vedení, jsou u míče a diktují tempo hry. Hosté v posledních minutách vůbec neví, co mají hrát.

80
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Bernardo Silva, přichází Gabriel Boschilia.
    78. Thomas LEMAR - 5:2

78
    A nyní už je to jasné, protože THOMAS LEMAR zvyšuje na 5:2! Hostující brankář míč jen vyrazil před sebe, kde se k němu dostal právě Lemar, který ho pohotově uklidil do branky.

77
    A domácí jsou samozřejmě při chuti a opět se tlačí dopředu.
    75. Valère GERMAIN - 4:2

75
    A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože domácí celek jde do vedení 4:2! Po skvělém centru se ve vápně dostal k míči střídající VALÈRE GERMAIN, který nechytatelnou hlavičkou nedal brankáři šanci.

Jakub Kopřiva

Branky: 36. Falcao (pen.), 50. Mbappé Lottin (B. Silva), 63. Jemerson, 75. Germain (Mbappé Lottin), 78. Lemar, 89. Traoré – 10. Boudebouz, 61. Boudebouz (pen.)

Karty:   9. Glik (ASM), 75. Jemerson (ASM)

AS Monaco: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Mendy – Fabinho, Bakayoko – Lemar (88. Traoré), B. Silva (80. Boschilia), Mbappé Lottin – Falcao (C) (65. Germain).
    Náhradníci: De Sanctis – Carrillo, Germain, Traoré, Raggi, N'Doram, Boschilia.

Montpellier HSC: Jourdren – Skhiri, Deplagne, Hilton (C), Roussillon – Sylla (67. Poaty), Sessègnon – Lasne (68. Bérigaud), Boudebouz, M. Sanson – Camara.
    Náhradníci: Pionnier – N'Diaye, Bérigaud, Saint-Ruf, Poaty, Mongongu.

Rozhodčí: Delerue – Harchay, Jouannaud