Benátky n/J – Most 0:1 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Kadaň 5:1 (kon.) | Litoměřice – Slavia 2:3 (po pr.)
Kladno – Jihlava 2:1 (kon.) | Havířov – Třebíč 4:1 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 6:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Slavia Praha
Středa 26.10.2016, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 18. kolo

Dnešní utkání se zdálo být velmi vyrovnané, proto taky zápas vyústil v prodloužení, ve kterém měli větší štěstí hosté, kteří po zásluze odvážejí z Kalich arény 2 body, paradoxně ale padají tabulkou na šesté místo, stejný počet bodů má i Přerov a Jihlava, ta má ovšem zápas k dobru. Litoměřice zůstávají na devátém místě s náskokem třech bodů na Třebíč a se ztrátou dvou bodů na Ústí nad Labem. V dalším kole se kališníci představí na ledě Přerova, Slavii čeká další venkovní zápas na jihlavském ledě. (20:26:48)

62:26
    Slavia právě vstřelila branku!
    JAN HOLÝ jel sám na bránu a podařilo se mu vstřelit puk za Kacetlova záda, Holý pro svůj tým získává velmi cenné dva body. Asistence: Zdeněk Kubica

62:00
    Oba týmy v plném počtu.

61:46
    Antonín Dušek vyslal střelu na Kacetla, ten puk vyrazil.

61:07
    Slavia se snaží útočit, Litoměřice však, stejně jako po většinu zápasů, s přehledem brání.

60:16
    Filip Hanták bojoval o puk s Ronaldem Knotem, kterému vyrazil hokejku a rukavici.

60:01
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kalla – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Novák – 2 min., hrubost).

60:01

Slavia si v třetí třetině vytvořila obrovský tlak na branku Litoměřic. I přesto však nedokázala vsítit a zápas pokračuje v prodloužení.

60:00

59:54
    O poslední vhazování třetí třetiny se postaraljí Jaroslav Kalla a Antonín Dušek, hra se ale zmohla ve velkou strkanici.

59:54
    Oddechový čas pro domácí.

59:26
    Vhazování před Kacetlem získali domácí, puk se jim ale hned nepodařilo dostat ven, Jakub Šulc neměl vhodnou příležitost k přihrávce mimo obranné pásmo.

59:02
    Hráči Slavie se pokouší vstřelit vítězný gól, obrana Litoměřic se však nezdolná.

58:32
    Hra se dostala před Kacetla, ovšem jen na malý moment. Hráčům Litoměřic se povedlo vyhrát buly a s pukem se rychle dostali mimo vlastní nebezpečí.

58:04
    Puk po vhazování před Frodlem vyhráli sešívaní, ti jej ale jen vyhodili do středního pásma, kde se ho zmocnil Karel Plášil.

57:38
    Jaromír Kverka chtěl využít toho, že Ondřej Kacetl měl zakrytý výhled a překonat. Puk ovšem zachytil jeden z litoměřických obránců.

57:11
    Puk se stále drží v obranném pásmu Litoměřic, nyní se však Stadionu povedlo jej dostat ven na nějaký čas. Díky icingu se však velmi rychle vrátil zpět.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 25. Pletka (Jaroslav Kalla, Smetana), 29. Švagrovský (Pletka) – 15. Dušek (Jankovský), 31. Bača (Rys), 63. Holý (Kubica)

HC Stadion Litoměřice: Kacetl – Smetana, Barák, J. Šulc, Jebavý, Plášil, Piegl, Bílek – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Paločko – Pletka, Rubeš, Švagrovský – Kopta, Hanták, Valášek – O. Procházka, R. Pilař, Miškář.
    HC Slavia Praha: Frodl – Pohl, Knot, Kolařík, Holý, Bača, J. Novák – Kverka, Dušek, M. Kadlec – Kubica, Šafránek, Rys – Jankovský, Tulačka, P. Beránek – Marcel, Andrlík, Kružík.

Rozhodčí: Kostourek – Jílek, Šperl