Innsbruck – Znojmo 5:2 (kon.)
HC TWK Innsbruck
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 26.10.2016, 18:30 • Tiroler Wasserkraft Arena • Erste Bank Young Stars League • 14. kolo

Z tohoto duelu je to vše, mějte se fajn. (20:37:48)

Je dobojováno! Innsbruck na svém ledě dvakrát prohrával, od čtyřiadvacáté minuty ale neinkasoval už ani jednou a otočil stav na konečných 5:2. Největší podíl na tomto výsledku mělo duo Teschauer-Paulweber, které dohromady zaznamenalo devět kanadských bodů!

Střely ve 3. třetině: 10 – 12

Střely celkem: 36 – 43.

59:59
    Innsbruck právě vstřelil branku!
    A ještě jeden pojišťovací gól do prázdné branky! Opuštěnou klec Orlů tentokrát trefil CLEMENS PAULWEBER, který ke svým třem asistencím tedy přidává i gólovou trefu. Asistence: Dennis Teschauer, Andreas Huber.

57:43
    Dvě minuty a sedmnáct sekund před koncem třetí periody je pravděpodobně rozhodnuto! Orli zariskovali a odvolali brankáře, jenže to se jim nyní vymstilo. Prázdnou branku totiž trefil DENNIS TESCHAUER, jenž snadno přišel k hattricku! Asistence: Lukas Bär, Lukas Jaunegg.

56:04

54:04
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Mathias Kastner – 2 min., napadení).

45:00

43:00
    Vyloučení v týmu HC TWK Innsbruck (Daniel Schwaighofer – 2 min., sekání).

40:01

Střely na branku ve 2. třetině: 15 – 12.

40:00

36:21

34:21
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Zdeněk Brabec.

33:17
    Rakušané obrací skóre a poprvé v utkání se ujímají vedení! Největší zásluhu na tom má LUKAS BÄR, který svou povedenou střelou rozvlnil síť ve znojemné svatyni. Asistence: Dennis Teschauer, Clemens Paulweber.

25:25
    Gólově bohatý úvod druhé třetiny pokračuje druhým kotoučem za Geržovými zády! Po dobře načasovaném pasu v podání Paulwebera se stejně jako před malou chvíli dokázal prosadit DENNIS TESCHAUER. Asistence: Clemens Paulweber.

23:50
    Orli právě vstřelili branku!
    Hosté si však velmi rychle berou jednobrankový náskok zpět! Autorem branky je FILIP JEŘÁBEK, který zužitkoval povedenou přihrávku od Jiřího Svatušky. Asistence: Jiří Svatuška, Michal Kruckovič.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 23. Teschauer (Bär, Paulweber), 26. Teschauer (Paulweber), 34. Bär (Teschauer, Paulweber), 58. Teschauer (Bär, Jaunegg), 60. Paulweber (Teschauer, Huber) – 11. P. Bulín (J. Bulín, Kruckovič), 24. Jeřábek (Svatuška, Kruckovič)

HC TWK Innsbruck: Huber (Merra) – Huber, Schwaighofer, Jaunegg, Riley, Nick, Peskoller, Riedl, Lupinski, Untergasser – Fender, Teschauer, Frischmann, Sparber, Bär, Kastner, Krippels, Koudelka, Gschwentner, Brandstätter, Paulweber.
    HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovič, Kuntoš Mandát, Brabec, Hrubý, Konečný – Oščádal, Svatuška, Jeřábek – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Niederhafner, Fruhwirt, Jambor – Fruvirt, Minarčík.

Rozhodčí: Wallner – Huber, Schauer