LB Châteauroux – Bordeaux 0:2 (kon.) | Nancy – Caen 4:2 (kon.) | Dijon – Sochaux 1:2 (4:5 po pen.)
Bastia – Guingamp 1:2 (3:4 po pen.) | Paris FC – Méty 1:1 (6:7 po pen.) | Rennes – Lorient 3:2 (kon.)
Toulouse – Auxerre 1:0 (kon.) | Clermont Foot – Marseille 1:2 (kon.)
po penal. (3:4)
SC Bastia
1:2 (1:1)
EA Guingamp
Středa 26.10.2016, 21:05 • Stade Armand Cesari, Furiani (kapacita 16000) • Coupe de la Ligue

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Na počtenou. (23:13:02)

A utkání je za námi. Ačkoliv hrál hostující tým od 64. minuty o deseti lidech, tak se domácí prosadit nedokázali a hosté to dotáhli až do pokutových kopů, kde nakonec byli úspěšnější a postupují do osmifinále!

90+4
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým EA Guingamp.
    Vítězství svého týmu dnes potvrdil záložník LUDOVIC GLAS, který svoji penaltu chladnokrevně proměnil.

5. série
    3:4
    Ludovic Glas rozhoduje o dnešním vítězství Guingampu proměněnou penaltou!

5. série
    3:3
    Allan Saint-Maximin vymetl šibenici branky a srovnává stav!

4. série
    2:3
    Alexis Mané se s přehledem prosazuje a posílá svůj tým do vedení!

4. série
    2:2
    Florian Marange se taktéž neprosazuje, protože jeho střelu do levého dolního rohu branky Salin zachytil!

3. série
    2:2
    Ale neprosazuje se ani Jérémy Livolant, jehož střelu brankář Leca parádně zachytil!

3. série
    2:2
    Thievy Bifouma trefil penaltu velmi špatně a hostující brankář ji chytá!

2. série
    2:2
    Baissama Sankoh trefil přesně levý dolní roh branky, na který brankář domácích nedosáhl.

2. série
    2:1
    Gaël Danic zvolil střelu doprostřed branky, která mu vyšla!

1. série
    1:1
    Taktéž Nill De Pauw se prosazuje, který zvolil opačnou stranu než jeho předchůdce.

1. série
    1:0
    První hráč Abdoulaye Diallo poslal balon do pravého horního rohu branky a prosazuje se!

Po vyrovnaném stavu nás budou čekat pokutové kopy!

90+4
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Giresse, přichází Livolant.

90+2
    Žlutou kartu dostává Salin (EA Guingamp).

85
    Ačkoliv domácí hrají proti deseti, tak si zatím nedokázali vytvořit nějaký stálý tlak a vidíme pouze nakopávané balony od obou týmů. Pokud by ani jeden z týmu nevstřelil branku, tak nás bude čekat prodloužení.