Kunlun – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Toljatti – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Minsk 6:3 (kon.)
Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Barys 0:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 4:2 (kon.)
Petrohrad – Záhřeb 6:0 (kon.)
SKA Petrohrad
6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Medveščak Záhřeb
Čtvrtek 27.10.2016, 18:30 • Ice Palace • KHL

59:02
    Petrohrad si v závěru utkání zahraje ještě jednu přesilovku! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Francis Paré!

52:02
    Bude se vylučovat! Domácí si zahrají další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení si odsedí Tomáš Mertl!

31:38
    Uvidíme další přesilovou hru! Tentokrát si ji zahrají domácí! Goran Bezina dostává dvě minuty za sekání!

24:40
    Bude se vylučovat! Přesilovku si vyzkoušejí také hosté! Vadim Šipačov si odsedí dvě minuty za hákování!

12:35
    Bude se vylučovat! První přesilovku dnešního zápasu si zahraje Petrohrad! Dvě minuty za hákování dostává Goran Bezina!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 18. Ketov (Kablukov, Chochlačjov), 25. Kovalčuk (Vojnov), 40. Dacjuk (Vojnov, Barabanov), 42. Prochorkin (Moses), 51. Barabanov (N. Gusev), 54. J. Jakovlev (Dacjuk)

SKA Petrohrad: Šesťorkin – Vojnov, Zubarev, Chafizullin, Čudinov, J. Jakovlev, A. Bělov, Rukavišnikov, Rykov – Barabanov, Dacjuk, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Děrgačjov, Prochorkin, Moses – Ketov, Kablukov, Chochlačjov.
    Medveščak Záhřeb: MacIntyre – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin, Sauve, Perkovich – Co. Genoway, Mertl, A. Giroux – McMillan, Paré, Lessio – Hedberg, Katic, Glumac – Zanoški, Arkalov.

Rozhodčí: Buturlin, Ščenjov – Badyl, Golvak