HC Plzeň – Kladno 4:5 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Písek 6:0 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 5:4 (kon.)
Zlín – Havířov 2:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 7:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:3 (kon.)
Chomutov – Letňany 3:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Pardubice – Kolín 7:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
HC Letci Letňany
Pátek 28.10.2016, 17:30 • SD ARÉNA, Chomutov • Extraliga staršího dorostu • 17. kolo

58:59
    Brankář Pařík zůstává na střídačce. Letci jsou v šesti do útočné třetiny.

54:55
    Hosté nyní spálili velikou příležitost na srovnání stavu! Danov předložil pěknou nahrávku svému spoluhráči, jenž byl sám před Běhulou, ale nedokázal puk pořádně trefit, takže domácí maskovaný muž ani nemusel nikterak zasahovat.

52:02
    Rozehrávku Štochla zachytil Bajer, jenž vyslal za obranu Veselého, který ovšem nechal vyniknout brankáře Letců.

43:43
    Další početní výhoda pro chomutovské barvy. Dvě minuty za hákování inkasuje Martin Gebell.

39:45
    Nájezd provedl Lukáš Nedorost, který ale svou střelu neumístil příliš dobře a stav zůstává nezměněn.

39:45
    Trestné střílení pro Letňany! Hákováním se provinil Jakub Štochl.

34:05
    Piráti si také zahrají druhou přesilovou hru v dnešním zápase. Dvě minuty za hákování míří odsedět Martin Schönbauer.

28:35
    Nyní orazítkovali domácí hokejisté tyčku Paříkovy branky! Až moc přesně mířil Michal Gut.

26:36
    Piráti právě vstřelili branku!
    A máme tu druhé otočení skóre. Tentokrát se to podařilo domácím Pirátům. Střelou zápěstím z mezikruží se prosazuje JOSEF BAJER. Asistence: Jakub Štochl.

19:59
    Přesně se sirénou domácí hokejisté vyrovnávají! Po Procházkově střele se puk odrazil od bruslí bránícího hráče přímo na hůl ADAMA STUDENÉHO, jenž tak vyrovnává na 2:2. Asistence: Petr Chlán, Radek Procházka.

18:10
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letňanští otáčejí vývoj zápasu! Po střele Gebella se puk odrazil od hrazení přímo na hůl dojíždějícího DOMINIKA DANOVA, jenž trošku se štěstím překonává Běhulu v chomutovské brance. Asistence: Martin Gebell.

16:26
    Od modré čáry střílel Schönbauer, jehož pokus Běhula stačil vyrazit a z následné dorážky se srovnává na 1:1 LUKÁŠ ROUSEK. Asistence: Martin Schönbauer a Peter Eg Larsen.

14:21
    Hosté z Letňan dostávají další možnost zkusit si přesilovou hru. Dvě minuty za napadení dostává Jakub Köver.

09:11
    Letňanští si zahrají početní výhodu. Dvouminutový trest dostává Tomáš Jungvirt.

04:42
    Tak nakonec domácí početní výhodu využívají. Po přihrávce od mantinelu se prosazuje KRYŠTOF OUŘADA. Asistence: Jakub Kleiner a David Černý.

03:07
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Prebsl – 2 min., držení protihráče).

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 5. Ouřada (Kleiner, Černý), 20. Studený (Chlán, Procházka), 27. Bajer (Štochl) – 17. Rousek (Schönbauer, Larsen), 19. Danov (Gebell)

Piráti Chomutov: Běhula (Dobeš) – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Studený, Jarý, Viktorin – Köver, Veselý, Černý, Bajer, Chlán, Günther, Hradecký, Jaroš, Navrátil, Gut, Ouřada, Brandner.
    HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Klikorka, Gebell, Prebsl, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Soukup, Bílek, Danov, Larsen, Rousek, Novák, Jelínek.

Rozhodčí: Vyštejn – Rozlílek, Kokrment