Česko – Polsko 3:1 (kon.) | Švédsko – Nizozemsko 2:1 (kon.) | Česko – Švédsko 0:4 (kon.)
Polsko – Nizozemsko 6:2 (kon.) | Nizozemsko – Česko 2:2 (kon.) | Polsko – Švédsko 1:15 (kon.)
Polsko
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
Nizozemsko
Pátek 28.10.2016, 14:30 • Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9 • European Wheelchair Floorball Tour • První zápas

Vysokou výhrou 6:2 končí zápas mezi Polskem a Nizozemskem. Polsko mělo v utkání jasnou převahu a dokázalo využít i početní výhodu. Na rozdíl čtyř branek pomohl holandskému celku Pawel Lobodzinski.

Nejlepší hráči utkání: Krysztof Blicharsz (POL) – Martin van der Graaf (NL).
    Konečný stav utkání: 6:2.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z European Wheelchair Floorball Tour 2016. Tereza Košťálová (16:03:34)

43:46
    Vyloučení v týmu Polsko (Krysztof Blicharsz – 2 minuty, Bránění ve hře).

Dnešní utkání sleduje 35 diváků.

40:09
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Dariusz Magdij.

38:31
    Tým Nizozemsko právě vstřelil branku! Autorem vlastní branky je PAWEL LOBODZINSKY.

36:21
    Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Jaroslav Kwapisz.

34:29
    Vyloučení v týmu Polsko (Dariusz Magdij – 2 minuty, Hlavička).

34:08
    Oddechový čas pro domácí.

30:05

30:01

30:00

28:05
    Frans Schutte trestné střílení neproměnil, a proto následuje vyloučení v týmu Polsko (Pawel Lobodzinsky – 2 minuty, Sekání).

28:05
    Trestné střílení provede Frans Schutte.

28:05
    Je nařízeno trestné střílení ve prospěch týmu Nizozemska.

18:38

17:43
    Oddechový čas pro hosty.

17:43
    Autorem branky je KRYSZTOF BLICHARSZ. Asistence: Lukasz Woznica.

16:47
    Autorem branky je KRYSZTOF BLICHARSZ. Asistence: Jaroslav Kwapisz.

15:01

Po první třetině je stav na tabuli vyrovnaný. Na obou stranách padlo po jednom gólu. Za Nizozemsko se jako první prosadil Frans Schutte ve třinácté minutě, ale Lukasz Woznica v patnácté dokázal vyrovnat.

15:00

14:45
    Využitá přesilovka! Autorem branky je LUKASZ WOZNICA. Asistence: Jaroslav Kwapisz.

14:09
    Vyloučení v týmu Nizozemsko (Martijn van der Graaf – 2 minuty, Sekání).

12:31
    Tým Nizozemsko právě vstřelil branku! Autorem branky je FRANS SCHUTTE. Asistence: Heval Kisin.

00:01

Polsko: Marcin Blajer (Pawel Lobodzinski) – Lukasz Woznica, Dariusz Magdij, Jaroslaw Kwapisz, Krysztof Kucharski, Krysztof Blicharz. Trenér: Tomasz Majewski.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Nizozemsko: Han Dirks (Berri van Maanen) – Frans Schutte, Willeke Kemp, Ernst Vermaas, Heval Kisin, Martijn van der Graaf, Tarik Salam, Stan Hoogendijk, Bas Akkerman, Herman Langedoen. Trenéři: Frank Maagenberg, Marjan Deridder.

Rozhodčí: Kamínek, Šubrt.

Celá jména sudích:

Zdeněk Kamínek;
    Jan Šubrt.

Příjemné páteční odpoledne z hlavního města Prahy, kde zanedlouho budeme svědky čtvrtého zápasu European Wheelchair Floorbaal Tour 2016, ve kterém celek Polsko hostí Nizozemsko.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Prahy, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná ve 14:30 hod.

Stadion: Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 1585/9, Praha 5 – Radotín.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 15. Woznica (Kwapisz), 17. Blicharsz (Kwapisz), 18. Blicharsz (Woznica), 19. Woznica (Kwapisz), 37. Woznica (Kwapisz), 41. Woznica (Magdij) – 13. Schutte (Kisin), 39. Lobodzinsky (vla.)

Nizozemsko: Han Dirks (Berri van Maanen) – Frans Schutte, Willeke Kemp, Ernst Vermaas, Heval Kisin, Martijn van der Graaf, Tarik Salah, Stan Hoogendijk, Bas Akkerman, Herman Langedoen. Trenéři: Frank Maagenberg, Marjan Deridder.

Rozhodčí: Kamínek, Šubrt