Opava – Kopřivnice 4:0 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 1:2 (1:2 po s.n.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (po pr.)
Nymburk – Pelhřimov 8:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 4:3 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 5:2 (kon.) | Žďár n/S – Písek 5:4 (po pr.) | Klatovy – Vrchlabí 5:3 (kon.)
Mor. Budějovice – David Servis 10:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:1 (kon.) | Trutnov – Klášterec nO 1:4 (kon.)
Jablonec n/N – Sokolov 5:1 (kon.) | Kobra – Děčín 5:4 (kon.)
HC Kobra Praha
5:4 (0:1, 1:2, 4:1)
HC Děčín
Sobota 29.10.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 11. kolo

Jedenácté kolo je za námi. První třetina, která byla poměrně utahaná, padla jediná branka. Ve druhé jsme viděli tři a Děčín vedl nejprve 3:0, poté 3:1. Ve třetí třetině se ale rozjela Kobra, když dokázala v rozmezí 61 vteřin vstřelit tři branky (úspěšnými střelci byli postupně Tuma, Slanina a Jakeš) a otočit skóre. Poté ještě vyrovnal Volráb, aby poslední branku vsítil opět Tuma a urval tak pro svůj tým vítězství.

Nejlepěími hráči utkání byli vyhlášeni za Kobru Šimon Antončík (1+1) a za Děčín Jaroslav Hašek (0+1). (20:14:53)

59:40
    Vlach zůstává po střetu ležet na modré čáře. Už ale odchází na střídačku za podpory zdravotníka.

59:22
    Clachovi najížděl volný Jedlička, přihrávka ale trefila pouze soupeře.

59:00
    Děčín vyhazuje a střídá.

58:25
    První domácí lajna útočí, obrana Děčína se ale pohotově stáhla.

57:44

57:38
    Volráb střílel z úniku, jeho prudký pokus šel mimo klec.

56:50
    Ofsajd Děčína.

56:29
    Lavinger přerušuje hru.

55:44
    Děčín dostává trest za hru v šesti. Odpyká ho Kment.

55:00
    Vacek jel do brajku, byl ale tísněn obráncem a nedokázal zakončit. Děčínu zbývá na vyrovnání pět minut.

54:05
    Děčín se hrne do útoku, moc se mu tam ale nedaří udržet.

53:25
    Puk v ochranné síti.

52:17
    Kobra právě vstřelila branku!
    Gólová smršť pokračuje. V přesilovce to sice nevyšlo, nyní ale vrací svému týmu vedení LUKÁŠ TUMA.
    Asistence: Daniel Vlach.

52:04

51:54
    Nyní je ale puk opět za Bílkem.

51:38
    Přesilovka Kobry pokračuje, domácí útočí.

50:54
    Děčín právě vstřelil branku!
    Hosté krásnou akcí v oslabení vyrovnávají! DANIEL VOLRÁB udělal kličku před Bílkem a zády k němu mu poslal kotouč přímo mezi betony.
    Asistence: Jaroslav Hašek.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 35. Antončík (Jedlička, Švaříček), 46. Tuma (Hlinka), 47. Slanina (Šteiner), 47. Jakeš (Jedlička, Antončík), 53. Tuma (Vlach) – 10. Zajan (Sýkora), 28. Chmel (Volráb), 30. Oliverius (Vaněk R.), 51. Volráb (Hašek)

HC Kobra Praha: Bílek P. (Ponikelský) – Švaříček, Bílek D., Semrad, Vacek l., Verbík, Cafourek (A), Lang – Antončík, Jakeš (C), Jedlička, Tuma, Slanina (A), Matějček, Vlach, Hlinka, Kuchta, Kučera, Pulkrab, Šteiner
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Vaněk, Saska (A), Procházka, Zdvořáček, Hucek, Chmel, Kvaček – Hašek (A), Volráb, Sýkora, Faigl, Oliverius (C), Racek, Kment, Zajan, Vacek R., Chovanec
    Trenér: Carvan Jaromír

Rozhodčí: Valenta – Kučera, Zmeškal