Vladivostok – Kunlun 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 2:5 (kon.) | Toljatti – Barys 2:3 (po pr.)
Čerepovec – HC Slovan 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Jokerit 4:1 (kon.) | Kazaň – Jekatěrinburg 5:0 (kon.)
Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 2:1 (kon.)
Lada Toljatti
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Barys Nur-Sultan
Sobota 29.10.2016, 15:00 • Lada Arena • KHL

Děkuji Vám za pozornost. (17:24:02)

Opět se potvrdilo, že poslední dobou vzájemné duely vyhrává hostující tým. Domácí byli možná o něco lepším mužstvem, ale hosté měli ve svém středu kanonýra Dawese, který dvěma brankami rozhodl o jejich výhře.

61:01 Nigel DAWES - 2:3

61:01
    Astana právě vstřelila branku!
    NIGEL DAWES se prohnal po pravé straně a střelou z pravého kruhu trefil přesně k opačné tyči domácí branky. Asistence: Kevin Dallman.

60:40
    Domácí se dopustili postavení mimo hry.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 6-7

Ve třetí části jsme branku neviděli a o vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:47
    Obrovský závar před domácí brankou. St. Pierre měl na holi rozhodnutí, když nikým nekrytý střílel z mezikruží, ale Ježov jej dokázal vychytat.

59:12
    Karlsson si pohlídal zakončení z nulového úhlu a přerušuje hru. Konec třetí třetiny se nezadržitelně blíží.

58:43
    Nahozený kotouč Astany končí v lapačce Ježova. Vhazovat se tak bude v obranném pásmu domácích.

58:10
    Útočná modrá čára je pro oba celky aktuálně nejvyšší meta.

57:18
    Utkání se blíží ke svému konci a žádný z celků evidentně nechce udělat chybu. Dočkáme se prodloužení?

55:17
    Nyní se hraje v rychlém tempu a hra se přelévá ze strany na stranu.

54:34
    Ježov teď musel být pozorný a betonem vyrazil střelu z levého kruhu.

53:40
    Karlsson dalším reflexivním zákrokem drží naděje BArysu na body z tohto zápasu.

Ján Jabrocký

Branky a nahrávky: 28. Šenfeld, 30. Filatov (Gurkin) – 15. Chudjakov (Trivino, Markelov), 24. Dawes, 62. Dawes (Dallman)

Lada Toljatti: I. Ježov – Korjagin, Sotnieks, Maleňkich, A. Bolšakov, Aronson, Kostromitin, Gurkin – A. Ivanov, Filatov, Bumagin – Rybin, Šenfeld, V. Komarov – Achmetov, Zernov, Krysanov – A. Strelcov, V. Strelcov, Bočarov.
    Barys Nur-Sultan: H. Karlsson – M. Semjonov, Dallman, Trjasunov, Barker, Šalapov, Lipin, Savčenko – Dawes, Bochenski, St. Pierre – R. Starčenko, Kučin, Rymarev – Markelov, Trivino, Paňukov – Chudjakov, Grenc, Belgibajev – N. Ivanov.

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Konstanin Olenin – Alexej Majtak, Jevgenij Pronšik