Astana – Olympiakos 1:1 (kon.) | Fenerbahce – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.)
APOEL – Young Boys 1:0 (kon.) | Qäbälä – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Anderlecht – Mohuč 6:1 (kon.)
Zenit – Dundalk 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Alkmaar 0:0 (kon.) | Austria – AS Řím 2:4 (kon.)
Ath. Bilbao – Genk 5:3 (kon.) | Sassuolo – Rapid 2:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Plzeň 1:1 (kon.)
Ajax – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Panathinaikos – Standard 0:3 (kon.) | Gent – Šachtar 3:5 (kon.)
Braga – Konyaspor 3:1 (kon.) | Schalke – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | Nice – Salzburg 0:2 (kon.)
Fiorentina – Liberec 3:0 (kon.) | PAOK – Karabach 0:1 (kon.) | Sparta – Beer Ševa 2:0 (kon.)
Southampton – Inter 2:1 (kon.) | Curych – FCSB 0:0 (kon.) | Villarreal – Osmanlispor 1:2 (kon.)
RSC Anderlecht
6:1 (2:1)
1. FSV Mohuč 05
Čtvrtek 03.11.2016, 19:00Evropská liga • 4. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na shledanou. (21:04:31)

Právě skončilo utkání mezi RSC Anderlecht a 1. FSV Mohuč 05. Domácí si z atraktivní první půle přinesli vedení 2:1, které nakonec dokázali několikanásobně navýšit. V 63. minutě zvyšoval na 3:1 Youri Tielemans. Na další branky si diváci museli počkat až na poslední minuty. A že se bylo na co koukat! V 89. minutě proměnil centr Capela ve čtvrtý gól Łukasz Teodorczyk. Nastavený čas přinesl ještě další dva přesné zásahy. Nejprve v 92. minutě přidal pátý zářez střídající Massimo Bruno a o dvě minuty poté z nařízené penalty upravil na konečných 6:1 znovu Łukasz Teodorczyk. Brusel si tak připisuje další tři body do tabulky skupiny C.

90+5
    Łukasz TEODORCZYK - 6:1

90+4
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Tak nakonec je zde i šestý gól a tohle je velký debakl pro Mohuč! K penaltě se postavil ŁUKASZ TEODORCZYK, který jí chladnokrevně proměňuje. Brankář hostů zvolil opačnou stranu než střelec, a tak nemohl brance v žádném případě zabránit.

90+4
    Byla nařízena penalta pro Anderlecht.
    90+2. Massimo BRUNO - 5:1

90+2
    V nastaveném čase hosté dostávají neblaze pověstného bůra! Centr z pravé strany našel na malém vápně Hanniho, který ve stoprocentní šanci trefil pouze hostujícího brankáře. Poté však stačil mí přistrčit k MASSIMO BRUNOVI, jenž neměl problém trefit odkrytou bránu hostů.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    89. Łukasz TEODORCZYK - 4:1

89
    Domácí se přeci jen ještě jednou prosazují a navyšují svůj náskok! Centr od rohového praporku našel přesně hlavu ŁUKASZE TEODORCZYKA, který z hranice malého vápna nedal Lösslovi žádnou šanci.

89
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Youri Tielemans, přichází Massimo Bruno.

88
    A ten div, že neskončil vlastním gólem! Centr hostů se snášel na přední tyč, kde míč za záda Roefa málem dopravil jeden z domácích hráčů. Balón však letěl těsně vedle tyčky.

87
    Následuje rohový kop pro Mohuč.

86
    Další špatná příhra stojí domácí balón. Mohuč už však moc času nemá, a tak musí velmi pospíchat.

84
    Córdobovi dnes není přáno. V další šanci si míč sice krásně zpracoval, ale poté jej poslal vysoko nad bránu Roefa.

83
    Centr z pravé strany Bruselští odvrátili a mohou založit útočnou akci.

82
    Domácí se nyní dožadovali odpískání ruky u pravé lajny, ale sudí byl jiného názoru.

81
    Domácí se již nikam neženou a kombinují i se svým brankářem. Ten však pod tlakem zakopl míč do zámezí.

Radomír Fukala

Branky: 9. Stanciu (Chipciu), 41. Stanciu (Chipciu), 62. Tielemans, 89. Teodorczyk (Capel), 90+2. Bruno (Hanni), 90+4. Teodorczyk (pen.) – 15. De Blasis

Karty:   68. Acheampong (AND) – 50. Donati (MAI), 73. Bell (MAI)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 11:15.
    RSC Anderlecht: Roef – Acheampong, Deschacht, Mbodji, Sowah – Hanni (C), Tielemans (89. Bruno), Dendoncker, Chipciu (56. Capel) – Stanciu (67. Badji) – Teodorczyk.
    Náhradníci: Boeckx – Badji, Bruno, Nuytinck, Capel, Obradović, Kabasele.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Donati (79. Öztunali), Balogun, Bell (C), Brosinski – Serdar (67. Jairo), Mallı, Gbamin – De Blasis, Onisiwo, Córdoba.
    Náhradníci: Huth – Öztunali, Jairo, Ramalho, Bussmann, Bungert, Hack.

Rozhodčí: Ekberg – Culum, Sjöblom