Club Brugge – Genk 1:1 (kon.) | Anderlecht – Oostende 1:1 (kon.) | Standard – Mouscron 2:1 (kon.)
Gent – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Club Brugge KV
1:1 (0:0)
KRC Genk
Neděle 06.11.2016, 14:30 • Jan Breydel Stadion(Bruggy) • Belgická liga • 14. kolo

Přeju hezký zbytek nedělního dne a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (16:26:31)

Domácí začali druhý poločas aktivně, jenže v 49. minutě nestihli ubránit rychlý brejk, který zakončil kapitán Buffel. Zbytek zápasu mělo Bruggy drtivý tlak. za to bylo odměněno v 85. minutě gólem Vossena. Víc už nestihli, protože Bizot předváděl skvělý výkon.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Samata (KRC Genk).

90+2
    jakmile míč skončil v zámezí, brankář Bizot padl na trávník. Po skvělém zákroku se totiž zranil o tyč. Lékař hostů mu ji dal obstřiknout.

90+1
    Bruggy mělo obrovskou šanci ke skórování, jenže brankář Bizot předvedl úžasný zákrok.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

88
    Genk už nemá žádné síly do útoku, a tak drží míč kolem středového pole, kde po čase ztratí míč.

87
    Domácí jsou v laufu a ženou se za dalším gólem.

85
    Club Bruggy právě vstřelilo branku! Van Rhijn dostal přihrávku před pokutovým územím, nacentroval na Limbomba, který prohrál hlavičkový souboj, jenže odražený míč se dostal k JELE VOSSENOVI, který propálil všechno, co mu stálo v cestě.

84
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Buffel, přichází Kumordzi.
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Heynen, přichází Walsh.

83
    Držení míče 52%-48%.

82
    Trenér hostů pošle za pár sekund hned dva nové hráče.

81
    Centr Brug končí opět na hlavě Brabce, který pomalou hlavičkou přihrál brankáři Bizotovi. Po konci akce si Brabec něco vyřizuje se záložníky.

79
    Cools kombinuje se Simonsem u postranní čáry. Nevědí kudy kam, tak vrací míč raději na Butella, který odkopl míč na útočníky.

78
    Domácím kombinace po zemi moc nejde a opět ztrácí balón.

77
    Samata dorazil míč do brány, jenže gól neplatí. Postranní sudí zamával ofsajdové postavení tohoto hrotového útočníka.

75
    Bizot už začíná zdržovat. Hned na úvod vidí žlutou kartu. Jeho taktika moc nevyšla.

74
    Bruggy se pokusili o další centr do nebezpečného prostou. Opět jim zkřížil cestu Brabec, který snad v obraně neudělal chybu.