Pescara – Empoli 0:4 (kon.) | Chievo – Juventus 1:2 (kon.) | Janov – Udinese 1:1 (kon.)
Palermo – AC Milán 1:2 (kon.) | Sassuolo – Atalanta BC 0:3 (kon.) | Fiorentina – Sampdoria 1:1 (kon.)
Inter – Crotone 3:0 (kon.) | AS Řím – Bologna 3:0 (kon.)
US Sassuolo Calcio
0:3 (0:3)
Atalanta Bergamo
Neděle 06.11.2016, 15:00 • Stadio Cittá del Tricolore, Reggio Emilia • Italská Serie A • 12. kolo

Dnešní utkání je u konce! Sassuolo prohrálo v domácím prostředí s Atalantou poměrem 0:3!

První poločas nabídl velmi zajímavou podívanou! Atalanta od úvodní minuty potvrzovala velmi dobrou formu, do vedení se dostala v devatenácté minutě, když se prosadil Alejandro Gómez. Na jeho branku dokázal navázat Mattia Caldara, který využil dobré přihrávky Gagliardiniho. V závěru poločasu se probudil také domácí celek, avšak Matri mířil pouze do břevna. Místo toho přišla třetí branka, o kterou se postaral Conti!

Ve druhém poločase Atalanta kontrolovala hru, i přesto se Sassuolo do jedné šance dostalo. Z hranice vápna vyslal technickou střelu Defrel, avšak tu zastavilo břevno! Atalanta si tak připisuje čtvrté vítězství v řadě a potvrzuje výborný vstup do nové sezony!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou! (16:52:21)
    Atalanta slaví své čtvrté vítězství v řadě!

90+3

90+2
    Atalanta momentálně kontroluje hru na vlastní polovině a vypadá to, že už dnešní utkání dohraje v klidu s míčem na svých kopačkách!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90+1
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Giulio Migliaccio.

90
    Terranova posílal přihrávku na pravou stranu, kam sí nabíhal Ricci a také Politano. Před oba domácí hráče se dostal k míči Caldara, který jej odkopl do bezpečí.

89
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Conti, přichází Cristian Raimondi.

87
    Na pravou stranu si nabíhal Kurtić, který si dělal zálusk na rychlý centr od Caldary. Slovinský rychlík však míč na hrací ploše nestihl, a tak budou vhazovat domácí!

86
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Marco D'Alessandro.

85
    Obránce Terranova poslal do pokutového území svého soupeře dlouhý nákop, za kterým směřoval Ricci, avšak střídající hráč míč na hrací ploše nedostihl.

84
    Teď měl velkou šanci domácí Mazzitelli, který si udělal prostor na pravé straně, kde nebezpečně vystřelil, avšak jeho střela prolétla těsně vedle pravé tyčky hostující branky!

83
    Z levé strany tentokrát odcentroval Ricci, jehož centr však dokázala obrana Atalanty odvrátit!

82
    Atalanta se nyní již pokouší spíše šetřit čas, neboť Sassuolo v závěru chytilo druhý dech a ještě se pokouší s výsledkem něco udělat.
    80. Defrelův pád v pokutovém území

80
    Sassuolo bylo nyní opět velmi blízko snížení! Brankář Berisha si špatně zpracoval míč a musel situaci zachraňovat před Defrelem, který spadl, nicméně penaltu hlavní rozhodčí neodpískal!

78
    Na trávníku zůstal ležet Conti, kterého u postranní čáry dohrál Ricci, který za svůj ostrý zákrok dostává žlutou kartu!

78
    Sassuolo se ještě pokouší v závěru dnešního zápasu s výsledkem něco udělat, avšak obrana Atalanty stále pracuje na jedničku. Domácím dnes nepřeje štěstí, neboť již dvakrát trefili brankovou konstrukci.

77
    Peluso se pokoušel projít přes levou stranu vpřed, nicméně ocitl se v obležení dvou protihráčů, kteří dokázali čistým způsobem domácího hráče o míč obrat!

Jan Havlovic

Branky: 19. A. Gómez, 24. Caldara (Gagliardini), 43. Conti

Karty:   13. Biondini (SAS), 45. Gazzola (SAS), 70. Peluso (SAS), 78. Ricci (SAS) – 58. Gagliardini (ABC), 61. Conti (ABC)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 10:13. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:19.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Gazzola, Acerbi, Terranova – Lirola (31. Ricci), Biondini, Pellegrini (C) (71. L. Mazzitelli), Peluso – Politano, Matri, Defrel.
    Náhradníci: Pomini, Pegolo – Iemmello, Ricci, L. Mazzitelli, Dell'Orco, Cannavaro, Ragusa, Adjapong.

Atalanta Bergamo: Berisha – A. Masiello, Caldara, E. Zukanović – Conti (89. Raimondi), Kessié, Gagliardini (90+1. Migliaccio), Spinazzola – Kurtić, Petagna, A. Gómez (C) (86. D'Alessandro).
    Náhradníci: Bassi, Sportiello – D'Alessandro, Migliaccio, Pešić, Freuler, Carmona, Raimondi, Paloschi, Grassi, Capone, Bastoni.

Rozhodčí: Fabio Maresca – Vivenzi, Pegorin (vš. Itálie)