Litoměřice – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Havířov – Warriors Brno 4:3 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
AZ Havířov
4:3 (0:0, 2:2, 1:1)
HCM Warriors Brno
Neděle 06.11.2016, 13:30 • K&K PNEU Aréna • Liga juniorů

60:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ Havířov.

Rozhodující branku v samostatných nájezdech vstřelil ONDŘEJ KOSINA.

59:56
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelnou hrubku vyrobil nyní Jaček, který měl pět vteřin před koncem puk na hokejce a mohl jej vyslat do rohu. Místo toho zkusil těžké vyhození bekhendem a trefil přesně protihráče, z čehož následně těžil MICHAL NOHEL, jenž zápas posílá do prodloužení. Asistence: Adam Hussein

48:47
    Havířov právě vstřelil branku!
    Zatímco je Svoboda ošetřován, tak se AZ ujímá vedení. Neposedný kotouč nakonec dopravil do branky KRYŠTOF FEJKO, který tak dokonal hattrick v zápase! Bez asistence

38:16
    Jenže odpověď AZ přichází velmi rychle, od pravého kruhu pro vhazování vypálil KRYŠTOF FEJKO, který zužitkoval pas Dudka. Asistence: Jakub Dudek, Lukáš Bednář

37:31
    Tentokrát se Brno v početní výhodě prosazuje a to povedenou střelou JAKUBA VÁGNERA od modré čáry, která zapadla až za Jačka. Asistence: David Jarolím

30:17
    Brno se při hře ve čtyřech okamžitě dočkalo srovnání skóre. Obrana Havířova zapomněla na FILIPA DVOŘÁKA, který rychlou střelou zápěstím k levé tyči nedal Jačkovi šanci. Asistence: Michal Nohel

20:10
    Tak to byl vstup do třetiny jako hrom. Domácí se po vyhraném buly ihned dostali do situace dva na jednoho. KRYŠTOF FEJKO hledal Bednáře u druhé tyčky, ale kotouč se po šťastném odrazu dostal až za záda Huzlíka. Asistence: Mirek Pacoň, Jakub Dudek

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 21. Fejko (Pacoň, Dudek), 39. Fejko (Dudek, Bednář), 49. Fejko, rozh. náj. Kosina – 31. Dvořák (Nohel), 38. Vágner (Jarolím), 60. Nohel (Hussein)