Olomouc – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Jihlava – Zlín 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.)
Kladno – Sparta 2:7 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 4:0 (kon.) | Vsetín – Třinec 5:4 (1:0 po s.n.)
Vítkovice – Havířov 5:0 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 5:1 (kon.)
Pardubice – Písek 13:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Kolín – Liberec 3:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:5 (2:2, 1:2, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 11.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Kolín • Extraliga staršího dorostu • 21. kolo

Liberec ve třetí třetině hrál aktivně a Kolín nepustil do žádných větších šancí. A když Ira v poslední minutě zvýšil vedení o dvě branky bylo rozhodnuto. Power play Kolína 17 vteřin před koncem na tom nemohla už nic změnit. Ode mne je to vše děkuji za pozornost (20:05:45)

59:43
    Kolín odvolává brankáře a zkouší to v Power play.

59:14
    Liberec právě vstřelil branku!

Jan Šír vyhrál vhazování v útočném pásmu, k puku se dostal Daniel IRA a prostřelil Březinu.

58:02
    Oddechový čas pro domácí.

58:02
    Přečíslení 2 na 1 řešil Šíp střelou, trefil jen připraveného Březinu.

54:46
    Charvát vystřelil od modré, Březina na střelu viděl a puk ukryl do své výstroje.

51:15
    Liberečtí Litera s Mockem jeli do přečíslení 2 na 1. Litera si počkal až se mu domácí obránce položí, následně jej objel a přihrál Mockovi. Ten měl dobrou příležitost navýšit vedení svého týmy, ale Březina byl u své pravé tyče včas. K vyraženému puku se dostal ještě Bouřil, ale i s jeho pokusem si Březina poradil.

49:04
    Poul se dostal k odraženému puku před brankou Liberce. jeho bekhendové zakončení skončilo ve výstroji Nováka

48:39
    Šír si na pravém křídle nabruslil do útočného pásma, jeho střela ze střední vzdálenosti skončila v lapačce Březiny

45:57
    Vasilev dostal dobrou přihrávku za obránce a ujížděl sám na Nováka. Charvát se však včas vrátil a čistě zbavil Vasileva puku

45:08

43:08
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Grauer – 2 min., vysoká hůl).

42:00
    Mocek vyslal dobrou ránu, Březina puk vyrazil jen před sebe, ale Burda se dorážkou prosadit nedokázal.

41:04
    Offside Kolína

40:01

40:00

39:59

Tak tu máme další rychlý obrat. Hosté během 16 vteřin otáčí zápas a v poslední vteřině druhé třetiny se ujímají vedení. Jan Šír zachytil rozehrávku domácích Březinu však nepřekonal. Domácí brankář vyrazil puk před sebe a nejrychleji u něj byl Ondřej CHRTEK a dorazil jej.

Asistence: Jan Šír

39:43

Liberec ještě před koncem druhé třetiny vyrovnává. Ondřej Chrtek z rohu nahrál na modrou Richardu HABERMANNOVI, který prostřelil vše co stálo před ním.

Asistence: Ondřej Chrtek

Denis Hermann

Branky a nahrávky: 7. Kronus (Zdeněk), 7. Vasilev (Zheliznyak), 25. Zdeněk (Grauer, Kronus) – 2. Mocek (Chrtek, Bitman), 18. Bouřil (Litera), 40. Habermann (Chrtek), 40. Chrtek (Šír), 60. Ira (Šír)

SC Marimex Kolín: Březina (Mašek)- Kikula, Štěpánek, Grauer, Zdeněk, Dotter, Nutil, Sýkora- Dytrych,Gorás, Kronus- Zheliznyak, Plíhal, Kalista- Vasilev, Poul
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Hrstka)- Aubrecht, Krejsa, Turský, Charvát, Habermann, Had, Ira, Bálik- Šír, Šíp, Mocek- Maťátko, Litera, Jeník- Bitman, Burda, Piroutek- Chrstek, Šafařovský, Bouřil

Rozhodčí: Barek- Kis, Urubčík