Olomouc – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Jihlava – Zlín 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.)
Kladno – Sparta 2:7 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 4:0 (kon.) | Vsetín – Třinec 5:4 (1:0 po s.n.)
Vítkovice – Havířov 5:0 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 4:2 (kon.) | K. Vary – Slavia 5:1 (kon.)
Pardubice – Písek 13:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Kolín – Liberec 3:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
HC Letci Letňany
Pátek 11.11.2016, 17:00 • Home Monitoring Aréna • Extraliga staršího dorostu • 21. kolo

Máme za sebou prvních dvacet minut dnešního duelu. Hosté se dostali do vedení už ve druhé minutě, když přesilovou hru využil Tomáš Fabiánek. Za indiány kontroval o čtyři minuty později Kamil Hajšman a obrat dokonal po velikém tlaku domácího týmu Josef Hasman. Ovšem do kabin se šlo za nerozhodného stavu, protože pětatřicet sekund před koncem první periody srovnal znovu Tomáš Fabiánek.

Máme za sebou druhou třetinu dnešního utkání. Ve druhých dvaceti minutách padla jen jedna branka, o kterou se šikovnou tečí postaral útočník Plzně Filip Přikryl.

Ve třetí třetině dokonal domácí výhru přesnou dorážkou Vojtěch Kovařík.

Z Plzně je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost. U dalšího přenosu se bude těšit Jan Picka. (18:56:42)

59:05
    Hostující celek je v útočném pásmu, ale stále nedovolal gólmana Hamalčíka.

58:28
    Přečíslení dva na jednoho zakončoval Hajžman, ale moc se mu to nepovedlo, trefil jen beka před sebou.

58:01
    Duel pomalu končí a puk je znovu mimo hrací plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

57:25
    Touš je znovu ve středním pásmu, nesledujeme opravdu záživný hokej. Nic se neděje.

56:49
    Pinkas během útočného snažení opět neuspěl, dopředu míří plzeňská skvadra.

56:00
    Jakub Procházka nahodil kotouč z levé strany, Hamalčík ho chytá a ukrývá do lapačky.

55:50
    Kotouč vypadl na domácí střídačku, bud se vhazovat v neutrálním pásmu.

55:10
    Modrobílí dobře podrželi kotouč za hostující kleci a jsou moc rádi, že se nehraje kolem jejich svatyně.

54:41
    Lukáš Nedorost moc šikovně tečoval nahození před brankou, ale Červenka skvěle zasahuje betonem.

54:00
    Nyní opět Letňany vyjíždí ze své třetiny, ale indiáni se opravdu brání moc dobře. Oba brankáři mrznou.

53:15
    Ani jede tým se nemůže dostat přes střední pásmo, Letci se nemohou dostat k závěrečnému tlaku.

52:23
    Západočeši mají kotouč u své klece a chtějí ho rozehrát. Nakonec ho poslali jen na icing.

51:49
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádnou šanci jsme už hodně dlouho neviděli.

50:46
    Tadeáš Pinkas se vydal dopředu, ale proti přesile neměl moc šancí.

49:57
    Filip Přikryl opět stál pěkně zaparkovaný před brankou a tečoval nahozený puk. Ten Hamalčík se štěstím vyráží.

49:20
    Další pěknou možnost měl Kamil Hajšman, jeho pokus ze strany Hamalšík kryje betonem. Následná akce Plzně se neujala.

48:51
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A na světě je čtvrtá branka Plzně! Jan Matiášek nahodil touš na Hamalčíka, před ním ho šikovně tečoval a následně dorazil VOJTĚCH KOVAŘÍK. Pěkná akce domácího týmu může indiánům dodat klidu. Asistence: Jan Matiášek.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 6. Hajšman (Reitspies), 11. Hasman (Štěpánek), 32. Přikryl (Houdek), 49. Kovařík (Matiášek) – 2. Fabiánek (Rousek, Lytvynov), 20. Fabiánek (Rousek)

HC Plzeň 1929: R. Červenka (Kolář) – Houdek, Kaňák, Štěpánek, Lokajíček, Čada, Šilhán – Reitspies, Procházka, Přikryl, Matiášek, Hajžman, Roubal (C), M. Červenka, Hajšman, Mužík, Hasman, Kovařík (A)
    HC Letci Letňany: Hamalčík (Pařík) – Klikorka (A), Gebell, Hlinka, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Pinkas, Nedorost, Kocík, Fabiánek (C), Soukup, Danov, Eg Larsen, Rousek (A), Novák, Jelínek

Rozhodčí: Svoboda – Kotyza, Zimmermann