Židenice – Vítkovice 5:1 (kon.) | Panthers – Bohemians - NE 4:11 (kon.) | Královské Vinohrady – Chodov 2:17 (kon.)
K1 Florbal Židenice
5:1 (0:0, 1:0, 4:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 13.11.2016, 13:30 • MSH Vodova Brno • ČEZ Extraliga žen • 9. kolo

59:07
    Židenice právě vstřelily branku!
    ANDREA DERNEROVÁ přidává definitivní pojištění na dnešní brněnské vítězství. Domácí útočnice s přehledem trefila horní polovinu branky. Asistence: Aneta Federselová.

58:24
    Vítkovice pokračují ve hře v šesti, tentokrát velkou šanci promarnila střelou vedle Denisa Ferenčíková.

57:41
    Prázdnou bránu trefuje ukázkovým obloučkem vedle levé části konstrukce ANETA FEDERSELOVÁ. Bez asistence.

56:55
    V Brně se schyluje k obrovskému překvapení! LUDMILA SEJÁKOVÁ pronikla podél pravého hrazení a s velkou chladnokrevností umístila míček do protilehlého rohu klece. Židenice vedou už 3:1. Asistence: Kamila Pravcová.

52:05
    Ivana Šupáková měla na holi vyrovnávací gól. Židenické florbalistky zaspaly rozehrávku soupeře, z čehož vznikly oba slibné střelecké pokusy. Zatímco první Příleská vykopla, druhý skočil pár milimetrů nad břevno.

51:09
    Vítkovická střelkyně pálí do tyče! Židenice mají co dělat, aby ustály svoji početní nevýhodu.

50:34
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Jitka Drápalová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

49:28
    Anna Finková dostala míček do ideální střelecké pozice, možnost ale neproměňuje! Její rána z první letěla do rohu.

47:19
    Stačila přesně a rychle rozehraná standardní situace a Židenice opět vedou. Kamila Pravcová si všimla volné čepele LINDY HYKSOVÉ a ta z dálky zasáhla místečko vedle gólmanky Kubíčkové. Asistence: Kamila Pravcová.

42:50
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hostujícímu celku se přece jen povedlo udržet útočnou polovinu a je vyrovnáno! Ranou ze strany se prosadila KAMILA PALONCYOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

40:34
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Julie Brandová – 2 minuty, Špatné střídání).

39:58
    Tak to je hodně nečekaná situace! Dvě vteřiny před koncem prostřední třetiny podcenila vítkovická obrana KAMILU PRAVCOVOU, jež bleskově zasunula míček do nepokrytého místa klece. Asistence: Lenka Novotná.

39:42
    Bránící Ostravanka uklouzla a přenechala míček Andree Dernerové. Ta ještě hledala v situaci dvě proti jedné svoji spoluhráčku, která ale nedokázala vystřelit.

37:33
    Mezírku mezi blokujícími Brňankami využila hráčka Vítkovic, jež našla nehlídanou Denisu Ferenčíkovou. Míček se stočil pouze kousek vedle levé tyče.

34:58
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Aneta Federselová – 2 minuty, Špatné střídání).

34:45
    Brankářka domácího družstva maskou vytěsnila tvrdý střelecký pokus unikající rivalky! Míček následně přebrala brněnská defenziva.

32:46
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Petra Mandátová – 2 minuty, hra rukou).

32:46
    Je to tyčka! Kubíčková zůstala klečet v prostředku branky, jenže zasahovat nemusela. Pomoc brankové konstrukce jí přišla dozajista vhod.

32:46
    A trestné střílení uvidíme i na opačné straně hřiště. Za Židenice je provede Martina Indrová.

28:54
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Jitka Drápalová – 2 minuty, Držení).

28:54
    Vítkovická střelkyně se pokusila překvapit Příleskou jemným posunutím míčku kolem nohy. Střela nakonec čáru nepřešla a Vítkovice čeká přesilová hra.

28:54
    Rozhodčí signalizují trestné střílení pro Vítkovice, které provede Adéla Pantělejevová.

22:53
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Denisa Ferenčíková – 2 minuty, Sekání).

20:17
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Anna Niemcová – 2 minuty, Hrubost).

19:56
    Dělovka Vítkovic se po odrazu od břevna potulovala kolem brankové čáry, ani dorážející členka hostující formace však nemířila do sítě.

17:40
    Příleská zaregistrovala volnou soupeřku na ose hřiště a reflexivním pohybem do strany vyrazila hodně slibnou vítkovickou ránu.

09:17
    Jedna z vítkovických útočnic už přehazovala ležící gólmanku Příleskou, zahrála však vysokou holí a vyložená šance využita nebude.

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 40. Pravcová (Novotná), 48. Hyksová (Pravcová), 57. Sejáková (Pravcová), 58. Federselová, 60. Dernerová (Federselová) – 43. Paloncyová (Ferenčíková)

K1 Florbal Židenice: Příleská – Pravcová, Drápalová, Brandová – Finková, Hyksová, Babáčková – Novotná, Federselová, Vývodová – Sejáková, Indrová, Dernerová – A. Grufíková.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Kubíčková – Hložánková, Halfarová, Niemcová, Klapitová, Mandátová, Černá, Theimerová – M. Šponiarová, Pantělejevová, Kiecková – Ferenčíková, Z. Šponiarová, Enenkelová – K. Kociánová, Ratajová, Šupáková – Paloncyová.