Polsko – Slovinsko 1:1 (kon.)
Polsko
1:1 (0:1)
Slovinsko
Pondělí 14.11.2016, 20:45 • Stadion Miejski, Wrocław • Mezinárodní přípravné zápasy

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:43:37)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:16.

Utkání sledovalo 40 119 diváků.

Je za námi přípravné utkání mezi Polskem a Slovinskem, které skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Domácí po pauze přidali na tempu, ale dlouho se nemohli dostat do kloudné akce. Vyšel až kontr v 79. minutě, kdy si na Błaszczykowskiho centr naběhl Łukasz Teodorczyk a zblízka mířil přesně. Oba týmy tak po konečné remíze prodloužili své série bez porážky.

90+3

90+3
    Nelevou stranu přilétl míč k běžícímu Grosickému, jeho pohotová rána ale prolétla nad brankou Slovinska.

90+2
    A udělal to dobře, hlavička dostala míč mimo pokutové území.

90+1
    Roh pro Slovinsko, Szczęsny si šteluje obránce před sebou.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.
    90. Wilczek míříl zpoza vápna nad

90
    Wilczekova táhlá střela ze střední vzdálenosti prolétla kousek nad břevnem, Koprivec vše jen kontroloval pohledem.

89
    Domácí si teď mohli zhluboka oddechnout, neboť nabíhající Omladić byl v ofsajdovém postavení. Už se ale dostával před Szczęsnyho.

88
    Po delší době se Slovinci zmocnili míče a rychlými přihrávkami se snaží přejít do útoku. Zatím bez valného úspěchu.

87
    A publikum si skandováním žádá ještě jeden gól.

86
    Slovinci jsou v posledních minutách pouze v obraně, do útoku vůbec nevyráží. Když je potřeba, přijde daleký odkop.

85
    Další snahu Polska o strhnutí vedení na svou stranu zhatil nedovolený zákrok...

84
    A právě Vid Belec opustil branku a závěrečné minuty si zachytá Jan Koprivec.

83
    Za obranu Slovinska si naběhl Grosicki, snažil se o kličku, vyběhnutý Belec ale ve skluzu uklidil míč do autu.

83
    Střídání domácích, na lavičku míří Krzysztof Mączyński, zahraje si Damian Dąbrowski.