Hr. Králové – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Ostrava 0:1 (kon.)
Karviná – Zlín 4:1 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 3:2 (kon.)
Hlučín – Jihlava 1:3 (kon.) | Brno – Opava 3:3 (14:13 po pen.) | Slovácko – Příbram 1:1 (3:4 po pen.)
po penal. (14:13)
FC Zbrojovka Brno
3:3 (2:2)
Slezský FC Opava
Sobota 19.11.2016, 13:00 • Brněnské Ivanovice - umělá tráva, Brno • Celostátní liga staršího dorostu • 15. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

FC Zbrojovka Brno: Mrázek – Březina, Kropáček, Blažík, Obůrka, Zikl, Moučka, Janošek (K), Kroutil, Jambor, Doubravský.
    Náhradníci: Smrčka – Tulaydan, Krula, Gáč, Kříž, Holman, Pyš. Trenér: Pavel Šustr.

SFC Opava: Mosler – Štefka, Dybal, Vrána, Socha, Hartmann, Keller, Rychlý (K), Kuzník, Kolísek, Hurta.
    Náhradníci: Hub – Fusek, Hluchý, Veselý, Stošek. Trenér: Alois Skácel.

Rozhodčí: Jiří Slabý. Asistenti: Lukáš Lakomý, Ivan Vostrejž.

1

2
    Brno právě vstřelilo branku!
    Ondřej Doubravský ve druhé minutě utkání vybojoval pokutový kop, který přesnou přízemní střelou k levé tyči proměnil DOMINIK JANOŠEK.
    2. Dominik JANOŠEK - 1:0

6
    Žlutou kartu dostává Marek Socha (SFC Opava).

14
    Zbrojovka Brno vybojovala po necelé čtvrthodině svůj první rohový kop v zápase, po jeho rozehrání ale hostující bránu neohrozila. Opava se ubránila.

23
    Opava právě vstřelila branku!
    MATĚJ VRÁNA po rohovém kopu využil fantastického slepnutí svého spoluhráče hlavou a z blízkosti poslal míč do prázdné brány – 1:1.
    23. Matěj VRÁNA - 1:1

27
    Marek Socha běžel sám na bránu a přízemní střelou se snažil zamířit k přední levé tyči, jenže míč se od ní odrazil mimo! Opava spálila obrovskou příležitost a možnost otočit zápas.

33
    Dan Jambor na pravém křídle nádherně obešel obránce Opavy a nádherným centrem našel ze druhé vlny nabíhajícího MIROSLAVA KROUTILA, který bez přípravy zamířil přesně pod břevno.
    33. Miroslav KROUTIL - 2:1

37
    PETR HURTA zamířil po zemi přesně k levé tyči a z penalty vyrovnal po čtyřech minutách na 2:2!
    37. Petr HURTA - 2:2

45

V Brněnských Ivanovicích se rozsypal pytel s góly a k vidění byl velice atraktivní fotbal. Již ve druhé minutě utkání poslal Zbrojovku do vedení z penalty Dominik Janošek, na jeho gól ale o dvacet minut později dokázal odpovědět Matěj Vrána. Brno šlo po půlhodině hry znovu do vedení, na branku Miroslava Kroutila ale navázal hostující Petr Hurta. Skóre po prvním poločase. Zbrojovka Brno 2 Opava 2.

Druhý poločas začne přibližně v 14:06.

46

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází David Moučka, přichází Dominik Kříž.

47
    Opava rozehrála druhý poločas, vzápětí ale ztratila rychle míč a Zbrojovka vybojovala rohový kop, kterého žádné nebezpečí nevzniklo. Tomáš Mosler zůstal klidný.

60
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Patrik Hartmann, přichází Tomáš Fusek.

65
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Dan Jambor, přichází Filip Krula.

80
    DOMINIK KŘÍŽ si naběhl do pokutového území na krásnou přihrávku a z pravé strany šestnáctky zamířil technickou střelou ke vzdálenější tyči. Brno se ujalo vedení 3:2!
    80. Dominik KŘÍŽ - 3:2

84
    TOMÁŠ ŠTEFKA hlavičkoval po rohovém kopu do země, od které se míč odrazil do břevna a poté do brány. Nádherný gól Opavy, která bleskově zmrazila radost domácích fotbalistů!
    84. Tomáš ŠTEFKA - 3:3

84
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Ondřej Doubravský, přichází Jiří Tulaydan.

84
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jakub Březina, přichází Marcel Pyš.

88
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Tomáš Fusek, přichází Vít Veselý.

90
    Druhý poločas skončil.

Nádherné a na góly bohaté utkání mezi Brnem a Opavou během devadesáti minut vítěze nepřineslo a na řadu přichází penalty, které určí vítěze. Skóre po druhém poločase. Zbrojovka Brno 3 Opava 3.